Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Педагогічні читання до 155-річчя від дня народження Софії Русової
28.02.2011

Педагоги-«дошкільники» м.Новограда-Волинського вшанували пам’ять видатного українського педагога та психолога Софії Русової, 155-річчя від дня народження якої святкувалось 18 лютого. На базі ДНЗ №5 вже втретє відбулись педагогічні читання, присвячені творчій спадщині Софії Федорівни (на перших двох засіданнях обговорювались питання концепції українського дитячого садка та роль книги у духовному спілкуванні). 

Тема цьогорічних педагогічних читань стосувалась взаємодії дорослого і дитини. Завідуюча ДНЗ №5 Ткачук С.А. та вихователь-методист ДНЗ №5 Кардаш Н.Г. у своїх промовах відмітили актуальність психолого-педагогічних ідей Софії Русової у наші часи, необхідність впровадження їх у практику роботи з дітьми, педагогами та батьками, а також зупинились на поглядах сучасних педагогів і психологів (Піроженко Т.О., Ладивір С.О., Поніманської Т.І., Крутій К.Л., Гавриш Н.В. та інших) щодо забезпечення педагогічної взаємодії з дітьми на різних етапах реалізації сумісних ідей та стратегії сучасного родинного виховання у контексті гуманної педагогіки. 

Ілюстрацією слугували виступи педагогів ДНЗ №5 Ференз В.С., Болдиговської О.П., Шмат Л.Д., Камінської О.А, Климчук Л.Г: «Найголовніші завдання виховання дітей», «Вимоги до садівниці», «Метод центральної ідеї», «Кого ми маємо виховати із своїх діток?», «Найкращим керманичем мусить бути рідна мати дитини», «Спільне шукання добра і правди», в яких звучали вислови Софії Русової. 

Учасники педагогічних читань – вихователі та методисти дошкільних навчальних закладів, представники інформаційно-методичного центру мали змогу не тільки ознайомитись з матеріалами напрацювань педагогічного колективу ДНЗ №5 за творчою спадщиною Софії Русової, але й відрефлексувати почуте у співбесіді та в рамках узагальнюючого круглого столу з теми «Особистісно орієнтований підхід до дитини: від теорії до практики». 

Золоті джерела праць Софії Русової – не тільки історія педагогічної і психологічної думки, а й цілком сучасний погляд на загальну проблему дошкільної освіти, визначення її цілей, завдань, основних принципів побудови, змісту, форм і методів організації виховання, що забезпечують повноцінний розвиток дитини як особистості. І як по-сучасному звучать зараз її слова: «Найкращим вихованням стає таке, яке запомагає вільній еволюції духовних і фізичних сил дитини, ставить дитину в найкращі умови розвитку».


І.В. Кондратець,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa