Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Перед депутатами прозвітували керівники прокуратури та міліції Новограда-Волинського
28.02.2011

За інформацією начальника Новоград-Волинського МВУМВС України в Житомирській області полковника міліції В. В. Прилипка з прийняттям Комплексної програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки, вперше за багато років, був збудований надійний механізм взаємодії працівників міліції з органами місцевого самоврядування, що є підтвердженням спільної відповідальності за стан правопорядку в місті. 

З метою виконання заходів, передбачених Програмою, оперативно-службова діяльність служб та підрозділів Новоград-Волинського міського відділу була спрямована на забезпечення прав і свобод громадян, посилення профілактики правопорушень і злочинності та впливу міліції на кримінальну ситуацію на території міста, поліпшення розкриття та розслідування злочинів, розшукової та агентурної роботи, боротьби з наркоманією, рецидивною, груповою та злочинністю серед неповнолітніх, злочинністю в сфері економіки, а також покращення роботи з кадрами. 

У рамках загальнодержавних операцій міським відділом реалізовувалися заходи щодо виявлення та вилучення із незаконного обігу вибухівки, зброї, боєприпасів, протидії розповсюдженню наркоманії та пияцтва, нелегальної міграції та інші.
Сучасна криміногенна ситуація на території міста за останні роки зазнала значних змін. За умов соціально-економічної нестабільності, зниження правосвідомості та моральних цінностей населення, коли окремі форми протиправної поведінки стали розглядатися в масовій свідомості як соціально допустимі і навіть повсякденні, позбавлення виховної роботи серед молоді, злочинність набуває дедалі більш потворних відтінків. Поширюється кримінальний професіоналізм, жорстокість та зухвалість при скоєнні злочинів, їх корислива спрямованість. 

Із загальної кількості осіб, які скоїли злочини, понад 70% є непрацездатними, які не працювали і не навчались. Відсутність надійних соціальних гарантій для осіб з кримінальним минулим, труднощі їх трудового та побутового влаштування, ускладнює процес становлення.
Аналізуючи оперативний стан в місті, слід звернути особливу увагу на те, що вона в повній мірі відображає всі негаразди, які відбуваються в суспільстві.
У звітному періоді (2001-2010рр.) на території міста Новограда-Волинського скоєно і зареєстровано 2145 злочинів загальнокримінальної спрямованості,що свідчить про підвищення кількості зареєстрованих злочинів. 

Так, у 2010р.- 622 проти 403 – 2009р., насамперед відмічається збільшення кількості крадіжок приватного майна (2010р. – 498 проти 285 – 2009р.), грабежів (2010р. – 46, 2009р. - 44). Але збільшення відповідної категорії злочинів було зумовлено внесенням змін до КУпАП (26.06.2009) та визначенням у зв’язку із цим розміру шкоди, спричиненої у результаті скоєння майнових злочинів, який після внесення даних змін зменшився з 907,5 до 60,5 грн., що, в свою чергу, призвело до збільшення кількості порушення кримінальних справ у зв’язку із відповідним зменшенням мінімального розміру шкоди, необхідного для розгляду відповідних незаконних дій як злочинних.
Складною залишається ситуація у напрямках рецидивної злочинності. 

Завдяки проведеній профілактичній роботі досягнуті позитивні результати в зменшенні особливо тяжких видів злочинів – 72% із 44 до12.
Діяльність особового складу Новоград-Волинського МВ, особливо дільничних інспекторів міліції була спрямована на вдосконалення організації роботи, підвищення результативності розкриття злочинів, налагодження належної співпраці з начальниками житлово-експлуатаційних дільниць, головами територіальних та будинкових комітетів. 

Ця робота сприяла зниженню таких злочинів як умисне вбивство (та замах), умисне тяжке тілесне ушкодження, незаконне заволодіння транспортними засобами, зґвалтувань злочинів у сфері господарської діяльності, злочинів, пов'язаних наркотиками.
Внаслідок вжитих заходів з викриття злочинів у сфері економіки та протидії кримінальному тиску на економічні відносини викрито 168 економічних злочинів, у тому числі 67 тяжких та особливо тяжких. 

За звітний період задокументовано 354 злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків, з яких 148 пов'язаних зі збутом наркозасобів. Ліквідовано 14 наркопритонів, виявлено 297 осіб, що вчинили злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків. Із незаконного обігу вилучено понад 20 кг. наркотичних засобів.
На профілактичному обліку у міськвідділі перебувало понад 10000 осіб різних категорій. 

При проведенні заходів по виконанню Закону України «Про попередження насильства в сім'ї» за ст. 173-2 КУпАП складено 1486 протоколів. Виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності за виготовлення, зберігання самогону та його апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП) 1220 осіб. Порушено 40 кримінальних справ за ст. 203 ККУ за незаконну реалізацію спиртних напоїв домашнього виробництва. Боротьба з самогоноварінням залишається одним з пріоритетів профілактичної діяльності міліції. 

Упродовж звітного періоду особливу увагу у роботі всіх підрозділів МВ приділено запобіганню проявам негативних явищ та профілактиці адмінправопорушень. Одним із напрямків є застосування адміністративно-штрафної практики. Так, до адміністративної відповідальності притягнуто 12465 осіб . 

Вжито ряд заходів, спрямованих на мінімізацію злочинного впливу на дітей та молодіжне середовище. На обліку у кримінальній міліції перебуває та профілактується 45 неповнолітніх, які скоїли злочин та схильні до правопорушень. Стосовно батьків, які не виконують свої обов’язки по вихованню дітей, складено 561 адміністративний протокол. 

Аналізуючи стан злочинності серед неповнолітніх, необхідно констатувати, що оперативна обстановка в підлітковому середовищі залишається складною. Зокрема, відмічається зростання з 15 у 2006р. до 27 у 2010р.кількості скоєних неповнолітніми злочинів або за їх участю. Одним із чинників поширення негативних проявів у підлітковому середовищі та зростання підліткової злочинності стали порушення пропускного режиму в розважальних закладах та антиалкогольного та антинаркологічного законодавства, про що свідчить статистика. До відповідальності притягнуто майже 1000 осіб.

На виконання рішення міської ради щодо неможливості перебування неповнолітніх ввечері без супроводу дорослих, правоохоронцями виявлено 235 дітей, до відповідальності (ст. 184 КУпАП) за порушення даного рішення притягнуто 176 дорослих. 

З метою запобігання негативним явищам серед неповнолітніх, дитячій бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення, велика увага приділяється профілактиці злочинності в підлітковому середовищі. Працівниками СКМСД, спільно з службою у справах дітей міської ради, здійснюються рейди у сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, профілактично-роз'яснювальна робота з батьками, бесіди, відпрацювання місць відпочинку молоді, розважальних закладів, закладів торгівлі та інше. 

Постійно проводиться профілактична робота в школах міста. За навчальними закладами міста закріплені куратори з числа заступників начальника МВ УМВС та працівників міліції, які проводять індивідуально-профілактичну роботу з підлітками, відвідують загальношкільні батьківські збори. З метою запобігання вчиненню злочинів із застосуванням зброї та вибухових пристроїв працівниками МВ здійснювався комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на виявлення каналів незаконного обігу і крадіжок вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Крім профілактичних операцій «Зброя та вибухівка», що проводилися на протязі звітного періоду, неодноразово були проведені місячники добровільної здачі зброї населенням. Щорічно проводяться комісійні інвентаризації на об'єктах дозвільної системи. 

Протягом 2006-2010рр. всього на обліку в Новоград-Волинському МВ перебувало 1280 власників гладкоствольної мисливської зброї, 120 власники газової зброї, об'єктів дозвільної системи 6. За звітний період порушено 45 кримінальних справ за ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами). Притягнуто до адмінвідповідальності 383 особи. 

З метою недопущення вуличної торгівлі та порушень правил торгівлі на ринках щоденно задіються 2 працівники райвідділу для здійснення контролю на вулицях і на ринку міста, а також кожну п'ятницю та неділю задіювалось 5 працівників райвідділу для проведення комплексного відпрацювання ринку. Внаслідок проведення вищевказаних заходів зменшилось викрадення майна з торгових точок і в громадян. 

В Новоград-Волинському МВ УМВС ведеться комп'ютеризований облік осіб, що притягувались та притягуються до кримінальної відповідальності, осіб, які скоїли адміністративні правопорушення, перебувають перед адміністративним наглядом, психічно хворих, повій, ВІЛ-інфікованих, осіб, що перебувають на обліку у наркодиспансері та осіб, що споживають наркозасоби, осіб, що зловживають спиртними напоями. Постійно (щоквартально) проводяться звірки з лікувальними закладами по оновленню та корекції даних обліків. 

Завдяки постійній аналітичні роботі, безперервному стеженню та оцінці оперативної ситуації на території обслуговування, здійснюється системний моніторинг оперативної обстановки у місті. У разі негативних змін вживаються адекватні заходи реагування, визначаються місця, де є тенденція до її загострення та проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання. 

Робота Новоград-Волинського МВ УМВС постійно висвітлювалась у ЗМІ. Для забезпечення конституційного права громадян на звернення, налагодження співпраці з населенням, з метою якісного розгляду звернень громадян та невідкладного вирішення питань, з якими вони звернулися у Новоград-Волинському МВ діє громадська приймальня, керівництвом МВ здійснюється особистий прийом громадян. 

Реалізація заходів Програми дала змогу поліпшити взаємодію міськвідділу внутрішніх справ з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування й громадськістю, щодо запобігання злочинним проявам та профілактики правопорушень і своєчасно вжити скоординовані заходи.
За словами міжрайонного прокуратура М.П.Семенька результати проведеного аналітичного дослідження у 2010 році показали, що зросли - кількість виявлених прокуратурою порушень при здійсненні нагляду за додержанням законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, збільшилося число закінчених розслідуванням кримінальних справ понад встановлений двохмісячний строк, та кількість підліткової злочинності.
Так, на території м. Новоград-Волинський та району протягом 2010 року зареєстровано 903 злочини, проти 716 злочинів за 2009 рік, що в процентному відношенні виражає підвищення кількості зареєстрованих злочинів на 26,1 %. 

Залежно від ступеня тяжкості злочину ріст злочинності відмічається по таких видах: тяжких на 45,9 % (з 233 до 340); середньої тяжкості на 43,4 % (з 302 до 433). Щодо особливо тяжких злочинів відчається їх зменшення на 72,7 % із 44 до 12. Ріст злочинності відбувається в першу чергу за рахунок збільшення злочинів проти власності на 54,3 % (з 403 до 622), насамперед відмічається збільшення кількості крадіжок на 79,5 % (з 297 до 533), грабежів на 4,5 % (із 44 до 46). А також інших злочинів вчинених з корисливих мотивів, наприклад, наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого вчинені з корисливих мотивів на 100 % (з 2 до 4). Також відмічається ріст злочинів проти громадського порядку, а саме: хуліганства на 45,8 % (із 24 до 35), злочинів у сфері службової діяльності на 77,8 % (з 9 до 16). По усіх інших напрямках відмічається зменшення вчинених злочинів. При загальному зростанні злочинності відмічається значний ріст нерозкритих злочинів на 64,1 %, злочинів проти власності на 69,3 %, проти громадського порядку (хуліганства) 57,1 %. 

Недостатньою є робота по боротьбі з хабарництвом та кримінально караною корупцією, оперативними підрозділами в 2010 році не виявлено жодного такого злочину.
Майже в тричі зросла рецидивна злочинність. Із 48 в 2009 році до 40 в 2010 зменшилась кількість злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння з 54 до 39- кількість злочинів, вчинених в громадських місцях. Прокуратурою протягом 2009 та 2010 років вживалися заходи з метою впливу на злочинність серед неповнолітніх. . За 2010 рік зареєстровано 44 злочини вчинені неповнолітніми (в 2009 році 42). 

В 2010 році прокурором скасовано 15 постанов про закриття кримінальних справ, 1 з них направлена до суду.
Скасовано 6 постанов про відмову в порушенні кримінальної справи з одночасним порушенням, з них 3 справи направлено до суду, інші перебувають в провадженні.
Найбільшого занепокоєння викликає стан досудового слідства. Певною мірою на ситуацію яка склалася впливає постійна зміна керівництва СВ Новоград-Волинського МВ. 

За 12 місяців 2010 року скасовано 734 постанови про відмову в порушенні кримінальних справ, проти 567 за 2009 рік. Із числа направлених на додаткову перевірку матеріалів органами внутрішніх справ порушено 74 кримінальних справ проти 57 в 2009 році.
В 2010 році органами міліції розслідувано в строки понад 2 місяці 25 кримінальних справ проти 24 в 2009 році. Стан досудового слідства по кримінальних справах, що перебували в провадженні слідчих понад 2 місяці розглядався на оперативних нарадах. Причинами продовження строків досудового слідства в першу чергу є недостатній контроль за розслідуванням кримінальних справ з боку керівництва СВ Новоград-Волинського МВ та відсутність самоконтролю слідчих
Кількість звернень в порівнянні з 2009 роком (151) з питань слідства та дізнання які надійшли до прокуратури в 2010 році суттєво не змінилася та склала 168 звернень. Переважна більшість скарг стосується неналежного проведення перевірок по заявах і повідомленнях громадян, тяганини, що допускається працівниками органів внутрішніх справ при розслідуванні кримінальних справ. 

Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою при здійсненні нагляду за додержанням законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави протягом 2010 року порушено 11 кримінальних справ, внесено 236 подань, приписів, 110 протестів, які розглянуті та задоволені, за актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 208 посадових осіб у тому числі посадових осіб контролюючих органів – 30 осіб, відшкодовано 4415 тис. грн., у тому числі до бюджету 752 тис. грн. 

По напрямках при здійсненні нагляду за додержанням конституційних прав і свобод громадян міжрайонною прокуратурою проведена наступна робота:
- у сфері оплати праці порушено 1 кримінальну справу, внесено 22 приписів, подань, задоволено 14 протестів, притягнуто до відповідальності 10 посадових осіб, відшкодовано 1167 тис. грн. заборгованої заробітної плати;
- у сфері охорони праці внесено 5 подань, приписів; за документами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 17 посадових осіб;
- у сфері охорони здоров’я внесено 3 подань, приписів, 18 посадових осіб притягнуто до відповідальності;
- у сфері соціального страхування в тому числі на випадок безробіття внесено 3 подань, приписів, за результатами розгляду яких відшкодовано 54 тис. грн.;
- у сфері міграції та біженців протягом 2010 року внесено 2 подань, приписів;
- у сфері соціального захисту пільгових категорій громадян внесено 23 приписів та подань, задоволено 1 протест, притягнуто до відповідальності 13 посадових осіб, в т.ч. 3 посадових осіб контролюючих органів, за результатами розгляду яких відшкодовано 225 тис. грн., притягнуто до відповідальності 10 посадових осіб; 

До підприємств-боржників Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою в інтересах держави в особі управлінь Пенсійного фонду України по місту та Новоград-Волинському району до суду в поточному році направлено 50 позовних заяв на загальну суму 1097,9 тис. грн.
Незважаючи на те, що міжрайонною прокуратурою проведена певна робота по нагляду за додержанням законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, заборгованість до бюджету Пенсійного фонду України залишається значною. 

Основними причинами боргу є несплата страхових внесків до Пенсійного фонду через складну економічну ситуацію: зменшення обсягів виробництва, проблеми зі збутом продукції, відсутністю коштів на рахунках підприємств, але стан заборгованості залежить і від виконання наданих повноважень контролюючими органами, які, як показали перевірки проведені в 2010 році, не в повній мірі виконують свої владні повноваження. При здійсненні нагляду за додержанням вимог законодавства при притягненні осіб до адміністративної відповідальності у 2010 році внесено 15 подань-приписів, задоволено 49 протестів, притягнуто до відповідальності 40 осіб, в тому числі 7 посадових осіб контролюючих органів. 

Протягом 2010 року міжрайпрокуратурою проведено перевірки у контролюючих органах: ДП «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»; управлінні ветеринарної медицини в м. Новоград-Волинський; Новоград-Волинському КРВ, об’єднаній державній податковій інспекції в районі, управлінні водного господарства, Новоград-Волинській санітарно-епідеміологічній службі, та інших. На виявлені в ході перевірок порушення законодавства вжито заходів прокурорського реагування, винні особи притягнені до дисциплінарної відповідальності. 

Протягом 2010 року міжрайпрокурором складено 3 протоколи про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого п. «г» ч.3 ст.5 Закону України «Про боротьбу з корупцією» (2009р.-2 протоколи). 

За 2010 рік прокуратурою на даній ділянці роботи порушено 6 кримінальних справ; внесено 82 приписів, подань, 15 протестів, за актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 37 посадових осіб, у тому числі посадових осіб контролюючих органів – 4 особи; відшкодовано 2829 тис. грн., у т. ч. до бюджету – 619 тис. грн. 

Новоград-Волинською міжрайпрокуратурою проведено 4 перевірки щодо додержання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом», та інших нормативних актів суб'єктами первинного фінансового моніторингу, за результатами яких було внесено 2 приписи та подання з вимогою усунути виявлені порушення, до відповідальності притягнуто 3 особи. 

За 12 місяців 2010 року міжрайонною прокуратурою внесено 28 подань та приписів, принесено 13 протестів, притягнуто до відповідальності 44 посадових осіб, у тому числі посадових осіб контролюючих органів – 11 осіб, відшкодовано до бюджету 130 тис. грн. у сфері охорони навколишнього природного середовища. Слід відмітити, що недостатньо проведена робота при здійсненні нагляду за дотриманням законодавства у сфері охорони земельних ресурсів в частині самовільного використання земель. 

При здійсненні нагляду за додержанням законодавства за додержанням і застосуванням законів на транспорті, внесено 22 приписів та подань, за актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 4 посадові особи, до бюджету відшкодовано 13 тис.грн. Продовжує викликати занепокоєння стан доріг місцевого значення, неякісний стан яких та неналежне утримання призводить до дорожньо-транспортних пригод. Крім того, несвоєчасне усунення ожеледиці в зимовий період спричиняє травмування пішоходів. 

Незважаючи на те, що на вказані факти міжрайонною прокуратурою вносились подання з вимогою усунути виявлені порушення законодавства у сфері дорожнього руху, жодна відповідальна особа виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради не була притягнута до дисциплінарної відповідальності. У сфері нагляду за додержанням законів при виконанні рішень судів та інших органів порушено 1 кримінальну справу, внесено 11 подань, приписів, задоволено 5 протестів, притягнуто до відповідальності 6 посадових осіб, в т.ч. 3 посадові особи контролюючих органів, сплачено коштів в сумі 3 тис. грн.
Протягом 2010 року не було заявлено позовних заяв у сфері державної та комунальної власності. 

Всього із загальної кількості отриманих звернень громадян оперативними працівниками Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури за 2010 рік вирішено 458 звернень громадян, з них 63 звернень громадян задоволено. Протягом 2010 року вирішено 294 звернень з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів, з них задоволено 59 звернень. 

Значну кількість звернень, які стосуються питань нагляду за додержанням і застосуванням законів, становлять заяви і скарги на порушення конституційних прав і свобод - за період 2010 року їх кількість становить 275 звернень. 

Новоград-Волинським міськрайонним судом за участю державних обвинувачів міжрайонної прокуратури за 2010 рік розглянуто направлених прокурором до суду 578 кримінальних справ , розглянуто 140 матеріалів про вирішення питань, пов’язаних з виконанням вироків. Судова репресія за 2010 рік виглядає таким чином. Всього винесено вироків щодо 346 осіб, розглянуто 26 кримінальних справ з постановленням вироків відносно 44 неповнолітніх осіб, що складає 12,7% від загальної кількості засуджених осіб. 

За словами прокурора результати аналізу стану законності та правопорядку в місті за 2010 рік свідчать на недостатню профілактичну роботу працівників Новоград-Волинського МВ УМВС, місцевих органів та служб у справах неповнолітніх, органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо дотримання вимог законодавства України на території міста та району, неповноту здійснення повноважень контролюючими органами. Депутати міської ради взяли до уваги інформації керівників правоохоронних органів щодо стану законності та правопорядку в місті у 2010 році. У прийнятому рішенні вирішено виділити з міського бюджету 25 тис. грн.. на початок робіт із встановлення у громадських місцях та вулицях міста камер відео спостереження .У червні 2011 року міською радою буде прийнято Програму профілактики злочинності та забезпечення правопорядку у Новограді-Волинському на 2011- 2015 роки. 


Світлана Чачина
Начальник відділу інформації та
зв’язків з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa