Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-волинські завідуючі та методисти ДНЗ «грають» в технології
28.02.2011

В ДНЗ №6 відбулось засідання методичного об’єднання завідуючих та вихователів дошкільних навчальних закладів з теми «Технології та основи інноваційної діяльності в ДНЗ». Завідуюча ДНЗ №6 Медведчук З.П. та вихователь-методист ДНЗ №6 Рижківська Р.М. запропонували учасникам ряд інтерактивних ігор для узагальнення понять «технології» та «інновації»: «Дерево освітніх інновацій», «Чаша технологій», «Поле інновацій».
 
А потім представники керівних та методичних служб у формі ділової гри мали змогу продемонструвати рівень обізнаності і власного досвіду з теми. Було обіграно ситуацію: на засіданні клубу молодого педагога недосвідчені вихователі діляться проблемами, які виникають у навчально-виховному процесі з дітьми, у роботі з батьками тощо, а методисти, педагоги-наставники та науковці мають надати поради, які освітні інновації та технології цьому можуть допомогти. У цікавій, інтерактивній формі відбулось жваве обговорення актуальних питань про сутність і причини інновацій, їх позитивні та слабкі моменти, класифікацію, етапи впровадження, розповсюдження та застосування інновацій. 

Одностайною думкою усіх присутніх став перефразований вислів Ф.Достоєвського: «Жодна інновація не варта сльозинки дитини і її психологічного благополуччя», і якщо гасло сучасного дошкілля – «дитина замовляє розвиток», то будь-яка технологія та нововведення мають враховувати, перш за все, інтереси дитини. Багато питань і різних думок викликає ще технологія (П3) психолого-педагогічного проектування (автори: Піроженко Т.О. та Ладивір С.О.); нелегкий шлях чекає на педагогів, які впроваджуватимуть її в систему своєї роботи. Але немає сумніву, що саме ця технологія забезпечує повноцінне особистісно орієнтоване навчання та виховання наших дітей. 

Дошкільні заклади міста активно впроваджують елементи різноманітних інноваційних технологій: ТРВЗ (теорія рішення винахідницьких завдань), ейдетика, "Логічні блоки" З.Дьєнеша та "Кольорові лічильні палички" Х.Кюізенера, методика раннього навчання читання М.Зайцева та Л.Шелестової, авторська програма фізичного виховання «Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного віку» М.Єфименка, музико-терапевтична педагогіка «Піснезнайка» та система музичного виховання Карла Орфа, методика розвитку творчих здібностей на заняттях з малювання Л.Шульги та нетрадиційного малювання Тетяни Калініної та інші. 

Рік психологічного благополуччя у дошкільній ланці м. Новограда-Волинського у наступному навчальному році зміниться роком технологій. Представники управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру радять керівникам визначитися, для впровадження яких технологій і інновацій в дошкільному закладі вже підготовлені розвивальне ігрове середовище, педагогічний та дитячий колективи, матеріальні і творчі ресурси. Під час впровадження інновацій, необхідно звертати увагу на актуальність нововведення, прогностичність, раціональність, реалістичність, а також – цілісність, тобто забезпечення повноти дій для досягнення мети, враховуючи рівні підготовки та активної діяльності усього колективу і кожної особистості окремо. Лише за таких умов інновація принесе позитивні результати та емоції. 


І.В. Кондратець,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa