Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новограді-Волинському до 140-річчя від дня народження Лесі Українки у загальноосвітніх школах проведено ряд тематичних заходів
25.02.2011

У ЗОШ №8 пройшов шкільний тиждень «Дочка Прометея»

Тут фантазії буйний політ
Нас навча дивосвіт пізнавати,
І добра пелюсткового цвіт
Людям завжди і скрізь дарувати…
 


Це слова із пісні про восьму школу, маленьку школу, де панує дух тепла, єдності та сімейного затишку, де директор, кожен вчитель і учень розуміють один одного з півслова, разом долають спільні негаразди і щиро радіють успіхам кожного мешканця свого спільного дому. 

ЗОШ № 8 вкотре зустрічала гостей – учителів української мови та літератури шкіл міста, які завітали на семінар-практикум, що проходив у рамках шкільного тижня «Дочка Прометея». 

У програмі семінару – презентація навчально-виховної діяльності школи «Наше сьогодення і плани на майбутнє», урок позакласного читання «Посадіть калину коло серця, щоб в душі вона цвіла», огляд виставки «Містечко майстрів», літературно-музична композиція «Обернуся в легенду», круглий стіл «Формування морально-етичних почуттів та розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження особистісно зорієнтованого навчання». 


Вчителі української мови та літератури ЗОШ №8 Т.В. Остаповець і Л.В. Радзивіл своєю працею і щирим ставленням до вихованців підтвердили істинність слів про те, що чудовий педагог повинен любити те, що викладає, і любити тих, кому викладає. 

Всі учасники семінару оцінили майстерність колег і були приємно вражені талантом школярів, які вміло втілювалися в образи Мавки, Лукаша, Лесі Українки, Сергія Мержинського, Олени Пчілки, артистизмом ведучих свята, присвяченого 140-річчю Лесі Українки, юних співачок, декламаторів, сопілкарів. Хочеться вірити, що ці маленькі українці через все своє подальше життя з честю пронесуть світло знань від шкільного порогу.
Її зоря повік буде ясна… 


Таке ім’я дали восьмикласники уроку української літератури, який проводила в рамках роботи творчої групи з впровадження елементів особистісно зорієнтованого навчання (під керівництвом А.М.Фасолі, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук) учитель української мови та літератури ЗОШ №7 Н.Ф.Герасимчук. 

Учні, вкотре поринувши в неповторний світ поезії Лесі Українки – окраси і гордості української нації, ознайомилися з роздумами поетеси про вагу поетичного слова, тернистий шлях митця. 

Леся Українка уміє простими словами викликати глибоке враження. Ці слова І.Я.Франка більшість учнів обрали епіграфом уроку. 

Завдяки таким видам роботи на уроці як бесіда, «гронування», «незакінчене речення», «уявне інтерв’ю з поетесою», виразне читання твору, робота в парах, опис портрета, створення ілюстрацій тощо школярі навчилися виразно і вдумливо читати поезію, висловлювати своє ставлення до прочитаного, дізналися про цікаві факти з життя поетеси, аргументовано висловлювати власні роздуми про сутність проблем, порушених Лесею Українкою у поезії «Мій шлях». 

Восьмикласники добирали епітети до слова «життя», розмірковували над тим, як навчитися «горіти яскравою зорею», які три провідні зірки були у Співачки досвітніх вогнів і, звичайно ж, розповіли, які величні зорі хотіли б самі побачити у своєму майбутньому житті. 

Кажуть, талановиті люди, як зорі, залишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь. Твори нашої землячки Лесі Українки не залишають байдужими юних читачів, а уроки вивчення творчості славної Дочки Прометея відкладають помітний слід у молодих серцях, збагачуючи їх творчістю, жагою до знань.
Що? Де? Коли? 

Яку назву має Лесине свято, яке проводиться в Грузії? Які вузи України носять імена Лесі Українки та членів її родини? Твори якого німецького поета перекладала Леся? Яка друга назва «Камінного господаря» Лесі Українки? Як звали сестру батька Лесі? Яку назву мало Заріччя в часи Лесі Українки?.. 

На ці та багато інших запитань мали дати відповідь учасники інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» за біографією Косачів-Драгоманових. 

У актовій залі НВК зібралися команди інтелектуалів із ЗОШ №№ 2, 3, 6, 7, 9, 10, СШ №4, НВК, колегіуму, медичного коледжу. Ведуча гри В.Ф.Мальцева, вчитель української мови та літератури НВК, провела поціновувачів Лесиного слова стежинами, які пам’ятають сліди славної Дочки Прометея. 

Святковості заходу додали поетичні, музичні, танцювальні хвилинки, які підготували юні актори, співаки і декламатори із НВК, ЗОШ № 2, 3, 7, 10.
Переможцем гри стала команда дев’ятикласників та десятикласників ЗОШ №10, ІІ місце посіли студенти медколеджу, ІІІ - здобули господарі гри.

О.В. Огородник,
методист інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa