Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
24.02.2011

На інертності та повільності місцевих комунальників наголосив міський, голова відкриваючи засідання виконавчого комітету. Напередодні, на щотижневій нараді керівників управлінь та відділів Володимир Іванович також назвав незадовільною роботу цих служб під час прибирання вулиць та доріг від снігу. Вже найближчим часом у житлово-комунальній галузі готуються кадрові зміни. 

За ініціативою міського голови на засіданні виконавчого комітету з метою контролю заслухано звіти керівництва « Теплокомуненерго» та водоканалу про їх роботу щодо розрахунків за енергоносії та комунальні послуг. Левицьку А.П. та Тодорович Л.М. було зобов’язано покращити роботу із споживачами щодо своєчасної оплати за спожиті послуги. 

Керівники комунальних підприємств міста продовжують звітувати про свою роботу Виконком міської ради заслухав звіт завідуючої міськрайонної аптеки № 217 Тамари Сахненко про роботу у 2010 році . Тамара Романівна проінформувала про те, що центральна міськрайонна аптека забезпечує населення міста і району всіма групами ліків, в тому числі наркотичними засобами, психотропними речовинами, прекурсорами, а також виготовляє необхідні ліки в разі відсутності готових. 

Всі виробничі процеси комп’ютеризовані. Асортимент наявних ліків складає більш 4 тисяч найменувань. За рік виготовлено 10 тисяч препаратів. Новоград- волинців обслуговує 103 аптечних працівника, з них 18 - провізори. Товарообіг за 2010 рік становить понад 22млн. гривень, що в порівнянні з 2009 роком на 2,5 млн. гривень більше. Середньомісячна заробітна плата фармацевтів становить 1834 гривні. Прибуток за 2010 рік склав 422 тисячі гривень. Пільговим категоріям населення відпущено ліків із знижкою на суму 214 тисяч гривень.
 
Рентабельність комунальної аптеки за 2010 рік- 1,9%, що дещо нижче за минулорічну. Забезпечена система контролю якості лікарських засобів, тільки у минулому році 831 упаковку бракованих ліків повернуто виробникам. ЦМРА № 217 – переможець 10 ювілейного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України „Панацея-2009“ в номінації „Мережа комунальних аптек“, номінант конкурсу „Найкраща мережа аптек 2010 року“ Житомирської області. Колектив аптеки – активний учасник таких загальноміських заходів як „Моє квітуче місто“, „Пробіг заради життя“. Разом з тим колективу аптеки слід краще співпрацювати із лікарями щодо ознайомлення їх із новими фармацевтичними препаратами. Попри те, що майже 27тис грн. використано на ремонтні роботи, серйозного ремонту потребують водо та каналізаційна мережа будинку, де розташована аптека № 217. Залишаються проблеми при відпуску ліків за пільговими рецептами. Погоджуючись із авторитетом ЦРА в області міський голова Володимир Загривий, наголосив на необхідності розширювати аптечну мережу на околицях міста. Тому, в першу чергу нові аптечні пункти будуть відкриватись саме у віддалених мікрорайонах.
З метою покращення якості аптечного обслуговування новоград-волинців та розширення асортименту лікарських засобів та супутніх їм товарів виконком прийняв відповідне рішення. 

Розпочинається підготовка до весняного благоустрою
Після відповідного обговорення виконком міської ради затвердив рішення про організацію заходів з благоустрою міста на 2011 рік. До виконання комплексу робіт повинні долучитися всі підприємства, організації, установи, незалежно від форм власності, вся новоград-волинська територіальна громада. Міський голова поставив завдання до 15 березня підготувати на розгляд виконавчого комітету міської ради програми благоустрою кожної міської вулиці. Практично вся територія міста, громадські місця, береги річок розділені на окремі ділянки та закріплені за промисловими підприємствами, приватними підприємцями, закладами освіти, культури, медицини. Призначено відповідальних за організацію прибирання власної, прилеглої та закріпленої території. 

Під час благоустрою активно використовуватимуться громадські роботи. Загальноміська весняна толока з прибирання міста після зимового періоду розпочнеться з настанням тепла – в середині березня. Контролюватиме прибирання – Управління ЖКГ та інспекція благоустрою.
Зміни у ОСББ „Наш дім“ 

Виконавчий комітет міської ради погодив рішення співвласників багатоквартирного будинку № 4 на вул. Шевченка створити ОСББ, та приєднатися до існуючого ОСББ „Наш дім“. Тим самим мешканці відмовилися від обслуговування КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“. 

Повідомлення
 
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.11 № 69 погоджено граничний рівень тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом по місту в режимі маршрутного таксі 2 грн. за одну поїздку. Порядок перевезень та розмір тарифу у пільгових автобусах залишаються без змін. 

Повідомлення
Розглянувши звернення директора ДП „Сервіс-тара“ КОКП та з метою часткового приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат виконавчий комітет міської ради рішенням від 23.02.11 № 79 встановив для підприємства тарифи на послуги з вивезення ТПВ за 1 м3 -20,76 грн. (для ОСББ), 20,76 грн. (для бюджетних установ), 23,59 грн. (для інших споживачів). При цьому враховано висновки Державної інспекції по контролю за цінами в області та рішення громадських слухань від 22.02.11. 20%- не підвищення тарифу викликано ростом цін на паливно-мастильні матеріали, енергоносії, зміною розміру мінімальної зарплати працівників. Впорядкування тарифу збільшить оплату з 1 мешканця багатоквартирного будинку на 4,62 грн . в рік або на 40 копійок в місяць.
Слід зауважити, що зміна розміру плати за вивезення ТПВ безпосередньо стосується організованого їх вивозу з контейнерних майданчиків багатоквартирних будинків. Погоджені тарифи будуть введені в дію з 1 березня 2011 року. 

Повідомлення
Рішенням виконавчого комітету від 23.02.11 № 68 розпочато процедуру розгляду та прийняття проекту регуляторного акту такого змісту: „1.Затвердити регламент проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. 2.Затвердити умови проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. “ З повним текстом проекту регуляторного акту можна ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Офіційна інформація. Регуляторна політика“ 

Даний проект регуляторного акту вноситься на обговорення громадськості міста. Свої зауваження та пропозиції можна надавати протягом місяця розробнику – відділу економічного аналізу та планування міської ради (вул.Шевченка, 16 к. 12), у письмовій формі на електронну адресу enovograd@ukr.net або за тел. 5-33-96. 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa