Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград – Волинська ОДПІ інформує: Протидія „мінімізації”
22.02.2011

Відповідно до п.1.32 ст.1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" від 22.05.1997 року № 283/97-ВР (із змінами і доповненнями) будь-яка діяльність особи, направлена на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, у разі коли безпосередня участь такої особи в організації такої діяльності є регулярною, постійною та суттєвою. 

Всупереч цьому у нашому місті зустрічаються підприємства, які за результатами своєї господарської діяльності отримують збитки.
Працівниками податкової служби особлива увага приділяється роботі з суб’єктами підприємницької діяльності, які мінімізують податкові зобов’язання і мають мінімальні податкові навантаження за чималих валових доходів. 

За результатами діяльності 2010 року на обліку в Новоград – Волинській ОДПІ рахується 252 платники податку на прибуток. З них 4 підприємства задекларувало від’ємне значення об’єкту оподаткування податку на прибуток та 20 підприємств, що мають податкову віддачу менше 1%, тобто на одну отриману гривню доходу до бюджету підприємством сплачено менше 1 копійки податку. 

Серед так званих „мінімізаторів” більше половини – підприємства, що займаються торгівельною діяльністю, що абсолютно нелогічно.
Так, на підставі поданої звітності з податку на прибуток за 2010 рік ТОВ „Ювілейне„ при значних валових доходах має податкову віддачу по податку на прибуток 0,168% при середньо галузевій податковій віддачі 1%., що спричиняє значні втрати бюджету з податку на прибуток. Виникає питання, як підприємство з таким видом діяльності, як роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту отримує збитки за результатами своєї господарської діяльності.
Такі підприємства як ПП „Гермес” та КТ „Гермес” віднесено до категорії збиткових, тобто при значних обсягах валового доходу підприємства декларують збитки з податку на прибуток за 2010 рік, що в свою чергу призводить до втрат бюджету. 

Статутним документом кожного підприємства, які зареєстровані державним реєстратором передбачено, що метою діяльності товариства є одержання прибутків шляхом здійснення підприємницької діяльності, дозволеної чинним законодавством України. 

Питанню знешкодження такого явища як „мінімізація” податків останнім часом відводиться чимало зусиль з боку податкової служби. Підприємства, що використовують схеми ухилення від оподаткування створюють нерівні умови конкурентної боротьби з тими, хто чесно сплачує всі податки. Зокрема, під пильним наглядом податківців завжди знаходиться „мінімізація” податку на прибуток. Підприємства, які потрапили до групи ризику, мають усвідомлювати всі можливі наслідки цієї обставини і надалі безумовно дотримуватись вимог податкового законодавства. 


Новоград – Волинська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa