Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Педагоги-новатори в гості до Новограда-Волинського
21.02.2011

Серед шляхів удосконалення навчально-виховного процесу особливе місце займає особистісно зорієнтоване навчання. Ця освітня технологія має на меті розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності у спілкуванні й партнерства у спільній діяльності. У цьому випадку основне завдання вчителя – засобами предмета сприяти розвиткові особистості, надати допомогу у визначенні ставлення до себе, інших людей, світу.

Проблема особистісно зорієнтованого навчання знаходиться у сфері зацікавлень освітян міста: ось уже кілька років педагоги Новограда-Волинського працюють над науково-методичною проблемою «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження прогресивних педагогічних технологій на засадах особистісно-орієнтованого навчання та виховання». 

Важливим внеском у вирішення проблеми є робота творчої групи вчителів української літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста під керівництвом кандидата педагогічних наук А.М. Фасолі, старшого наукового співробітника лабораторії літературної освіти Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук.
Одним із результатів творчих пошуків став проведений у квітні 2010 року Всеукраїнський фестиваль творчих педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок». Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут педагогіки НАПН України, журнал «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах» (видавництво «Педагогічна преса»), Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

У рамках Фестивалю відбулося підведення підсумків конкурсу методичних розробок, круглі столи з проблем упровадження ОЗОН, відкриті уроки, майстер-класи вчителів – переможців та лауреатів конкурсу, зустрічі з педагогічними колективами та керівниками шкіл міста. Загальна кількість учасників, що взяли участь у різноманітних акціях, – понад 150 представників освітянської громади з 12 областей України і м. Києва.

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, працівники інформаційно-методичного центру, дирекція і вчителі загальноосвітніх шкіл міста зробили все, щоб Фестиваль пройшов організовано, плідно, ефективно. Їхні зусилля відзначили учасники заходу, позитивні відгуки з'явилися у центральній та регіональній освітянській пресі. Саме тому організатори вирішили повернутися у Новоград-Волинський та провести другий фестиваль педагогічних ідей.
Отже, увага! Усім, хто цікавиться проблемами особистісно зорієнтованого навчання, має творчі набутки і тим, хто лише роздумує, – це оголошення для вас!

12-13 жовтня 2011 року у м. Новограді-Волинському Житомирської області відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок".

У програмі Фестивалю: виступи науковців та провідних методистів України; презентація творчих напрацювань учасників фестивалю з питань особистісно зорієнтованого навчання української мови і літератури; проведення відкритих уроків і майстер-класів; виставка учнівських портфоліо досягнень; педагогічні дебати з проблем упровадження особистісно зорієнтованого навчання; робота проблемних груп; коло друзів; інші форми інтерактивного спілкування озоновців.
Заявки на участь у фестивалі надсилайте на адресу журналу "Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах" до 1 вересня 2011 року та на електронні адреси: anfas@ukr.net, pavel@linevich.com   

Телефон для довідок: 04141-550-72, 066-817-94-09 (Ліневич Павло Казимирович), 095-726-16-55 (Фасоля Анатолій Миколайович)
Закликаємо долучитися до підготовки і проведення Фестивалю всіх зацікавлених осіб та організацій!

 

П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

 

Форма заявки:
 
Прізвище, ім'я, по батькові
 
Місце роботи, посада, науковий ступень, звання
 
Адреса
 
Контактний телефон, E-mail
 
У рамках фестивалю планую
 
Наприклад: виступ із теми (вказати),
презентувати власний досвід, представити методичну розробку, пропоную власний майстер-клас із теми (вказати), відкритий урок (клас й тему вказати), тощо.
Адреса, прізвище, ім'я, по батькові, посадової особи для надсилання запрошення (якщо потрібно) 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд»
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Увага: вакансія!
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa