Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Правовий ринг для умовно-засуджених
17.02.2011

Нажаль, питома вага молоді у складі засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, протягом останніх років невпинно зростає, і сьогодні молоді люди уже становлять значно більше половини усіх засуджених в країні. Лише по місту таких нараховується 9 дітей та 130 молодих людей. Частина роботи по попередженню вчинення нових злочинів особами, які знаходяться на обліку в Новоград-Волинській міськрайонній кримінально-виконавчій інспекції припадає на спеціалізоване формування МЦСССДМ “Соціальний супровід дітей та молоді, які перебувають чи повернулись з місць позбавлення волі”, яким керує головний спеціаліст Желанова А.Г. 

В рамках проведення профілактичної роботи, в МЦСССДМ для дітей та молоді, яка умовно-засуджена, пройшов “Правовий ринг”, підготовлений студентами на чолі з викладачем юридичних дисциплін економіко-гуманітарного коледжу Левицькою А.А. Вдало продумані питання давали можливість не лише шукати відповіді через власний багаж знань, але і запам’ятати правильну відповідь. А змодельовані ситуації в подальшому будуть мати своє практичне застосування. Непросто давалося учасникам написання заяви про прийняття на роботу.
 
Складно було умовно-засудженим аналізувати і законодавчу базу, зокрема, Конституцію України. Недостатній рівень знань учасників, невміння висловлювати думку чітко прослідковувалося на рингу. Проте, зрозуміло одне - такі заходи позитивно впливають на мотивацію до законослухняної поведінки. Встановлення контакту зі студентами мотивує умовно-засуджену молодь до корекції і розвитку соціально-позитивних якостей. Студентам - це не лише навики практичної роботи в наданні юридичних послуг, але і можливість безпосередньо зіштовхнутися з однолітками, хто вже у конфлікті із законом, зрозуміти їх та допомогти. 

Це вже не перший захід, який МЦСССДМ проводить спільно з міськрайонною кримінально-виконавчою інспекцією та НВЕГК щодо інтегрування даної категорії молоді до соціально-позитивного середовища. Нехай із запізненням, все ж таки утверджуються у свідомості умовно-засуджених дітей та молоді споконвічні заповіді “не вкради”, “полюби ближнього”. 


Наталія Борис
директор МЦСССДМ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa