Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Учнівський колектив в аспекті виховної системи класу
17.02.2011

Немає нічого вищого й могутнішого 
від людського колективу. І немає нічого 
потворнішого від людської отари. 
В колективі навіть померлий продовжує жити, 
отара здатна затоптати живого.

О.Крон14 лютого в колегіуму відбувся міський семінар-практикум класних керівників 8-9 класів з теми «Учнівський колектив в аспекті виховної системи класу».
Заступник директора з виховної роботи Гончарук Л.І. розпочала теоретичний блок семінару ознайомленням з виховною системою колегіуму, яка базується на програмі «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості школяра» (програма реалізується під керівництвом наукового керівника Киричука В.О.). Програма дає можливість на основі діагностики планувати роботу з окремими учнями, учнівськими колективами та в закладі в цілому. 


В колегіумі 27 творчих класних керівників, кожен з яких працює над творчим проектом класного колективу. Важливою складовою виховної системи закладу є робота над проектами. Новинкою в колегіумі стала робота над створенням портфоліо класного керівника та класного колективу. Учасникам семінару представлено напрацювання педагогів колегіуму, особливу зацікавленість викликала збірка «Щоденник організатора класного колективу» (автори Гончарук Л.І., Ковальчук Н.С.), представлена на обласну виставку педагогічної творчості «Освіта Новограда-Волинського - 2011». 

Практичний блок розпочався тренінгом «Корекція колективоутворення учнівського колективу» (Нємець Г.М., шкільний психолог). Класні керівники шкіл міста стали безпосередніми учасниками тренінгу і на власному досвіді переконалися у впливі на особистість та ролі запропонованих вправ «Знайомство», «Чарівний стілець», «Мене цінують за те, що я …» ті інші. 


Далі було презентовано ряд цікавих та змістовних заходів. Учні 8-А класу представили «Подорож країнами Європи» (кл. кер. Ягуткіна О.В.). Вони розповіли про звичаї, традиції, культуру України, Росії, Білорусії, Індії, Франції та Грузії, продемонстрували одяг країн та національні танці, підготували електронні презентації.
Колективну творчу справу «Вчимося жити єдиною родиною» представили учні 8-Б класу (кл. кер. Дарменко Т.В.). Година спілкування була насичена різноманітними формами роботи (мозковий штурм, вправа «струм», робота в групах, аналіз конкретних життєвих ситуацій, елементи особистісно зорієнтованого навчання, тест, тренінгові вправи) та спрямована на розкриття особистості кожного учня, вміння цінувати та піклуватися один про одного, вирішувати конфлікти, жити дружнім колективом. 

«Учнівський колектив – дзеркало, в якому відбивається «Я» особистості» - під такою темою відбулася презентація класного колективу 9-Акласу (кл. кер. Косенко І.Д.). Учні розповіли про досягнення в навчанні, результати участі в шкільних та міських предметних олімпіадах, науково-дослідницька робота, участь в роботі шкільних клубів, підготували електронну презентацію світ захоплень та яскраво продемонстрували свої вміння співати, танцювати, грати на музичних інструментах. Сюрпризом для всіх став дебютний виступ новоствореної учнівської музичної групи. 

Підводячи підсумки роботи учасники семінару переконалися, що виховний вплив колективу на його членів посилюється за розумного поєднання педагогічного керівництва зі створенням умов для вияву вихованцями самостійності, ініціативи, самодіяльності, якщо колектив дбає про утвердження відносин співпраці вчителя й учнів. 


Г.В. Данильчук, 
методист інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa