Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський ділиться досвідом
16.02.2011

9 лютого в місті Івано-Франківську відбулася презентація проекту «Енергія у школах Івано-Франківська». Участь у відкритті заходу взяли представниця українсько-німецького технічного співробітництва GIZ проекту «Енергоефективність у будівлях» Світлана Чеботорьова, координатор Міжнародного шкільного освітнього проекту з раціонального використання ресурсів та енергії SPARE Леонід Фірсов, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Новоград-Волинської міської ради Ірина Гудзь, заступник Івано-Франківського міського голови, начальник управління освіти і науки, директори шкіл, голови батьківських комітетів та представники учнівських парламентів. 

Пані Світлана у своєму виступі окреслила основні напрямки співпраці щодо реалізації основних заходів з енергозбереження в освітньому секторі міст-партнерів проекту за підтримки міжнародних та національних експертів. Було зазначено, що Новоград-Волинський показав високі результати щодо впровадження проекту «Енергія в школах Новограда-Волинського». Молодь є активним учасником щодо запровадження інновацій в сфері енергозбереження та енергоефективності.
Пан Леонід Фірсов поінформував присутніх щодо впровадження основної мети SPARE, а саме поглиблення співробітництва між школами, муніципалітетами, бізнесом та громадськими організаціями для підвищення поінформованості з важливих питань енергоефективності і довкілля. 

Проект SPARE цікавий тим, що він не стільки навчає дітей, скільки формує певний тип мислення, мотивацію економії енергії, сприяє залученню молоді до участі в енергозберігаючих проектах, привертає увагу суспільства до проблем змін клімату, раціонального використання ресурсів та енергії, енергозбереження. Школярі на практиці досліджують енергоспоживання у школі та вдома, шукають реальні шляхи економії енергоресурсів та, по можливості, впроваджують їх у життя.
Маємо успішну співпрацю з Новоград-Волинським, Херсоном, налагоджуємо тісну співпрацю з Миргородом і маємо надію на ефективність впровадження проекту в Івано-Франківську. 

Пані Ірина Гудзь розповіла присутнім, що місто Івано-Франківськ стало для Новограда-Волинського взірцем у започаткуванні співпраці з міжнародними агенціями, зокрема з Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН. Місто тісно співпрацює починаючи з 2006 року. Тому нам дуже приємно передати успішний досвід реалізації проекту «Енергія в школах Новограда-Волинського» з метою сприяння у шкільної молоді Івано-Франківська формування їх енергоефективного світогляду, популяризації питань енергоефективності та підвищення обізнаності вчителів, школярів, батьків з питань енергозбереження. 

Також Ірина Леонідівна подякувала представникам проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у будівлях» та Міжнародного шкільного освітнього проекту з раціонального використання ресурсів та енергії SPARE за проведену роботу з освітніми установами міста щодо впровадження навчальних програм в загальноосвітніх навчальних закладах та залучення учнівської молоді до участі у заходах з енергозбереження та енергоефективності.
Завдяки тісній співпраці з міжнародними інституціями учні міста отримали перемогу в міжнародному щорічному конкурсі шкільних проектів з енергоефективності «Енергія та середовище». Також в місті було проведено фестиваль учнівських проектів з енергоефективності. Найактивніші школи міста отримали чудові подарунки та змогли вирішити локальні проблеми закладів у питаннях освітлення пришкільної території, впровадження сучасної моделі освітлення класних кімнат та шкільних коридорів, заохочувальні призи та масу приємних емоцій. 

Тож Новоград-Волинський закликає громаду ощадливо використовувати ресурси та енергію, виховує навики екологічно стійкого і безпечного стилю життя, залучає школярів до корисної діяльності у сфері ресурсозбереження, стимулює у них інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, набутих в школі.


Відділ підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa