Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинські педагоги: пошук розвитку образної пам’яті і мислення у дітей, покращення результативності навчання
15.02.2011

8 лютого в актовій залі СШ №4 інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради спільно з Українською школою ейдетики було організовано та проведено семінар-презентацію «Розвиток вміння ефективно сприймати, організовувати, запам’ятовувати та відтворювати інформацію» за участю почесного доктора педагогічних наук Російської Академії Ейдетики, автора книг з ейдетики, розробника "ноу-хау", комп’ютерних ігор, представника методики в Україні, інструктора–методиста, засновника «Української школи Ейдетики» Антощука Євгена Всеволодовича. 

Про інтерес до теми семінару-презентації говорить той факт, що в його роботі взяли участь новоград-волинські педагоги (методисти, вчителі, вихователі, психологи), які виявили бажання мати талановитих учнів, турботливі батьки, що піклуються про своїх дітей та намагаються їм допомогти в навчанні, всі, хто хотів би зрозуміти себе та удосконалити свої можливості. Загальна кількість учасників – понад 100 осіб. Зацікавилася темою семінару й група вчителів з Новоград-Волинського району. 

Основа семінару – найновітніші методики «Школи ейдетики», які розроблені в кінці 80-х років XХ сторіччя доктором педагогічних наук І.Ю. Матюгіним, а також новітні практичні розробки «Української школи ейдетики» і багаторічний інструкторський досвід автора. 

Зустріч з Антощуком Євгеном Всеволодовичем у Новограді-Волинському не випадкова – велика кількість педагогів навчальних закладів нашого міста використовують елементи ейдетики. Саме тому, з метою удосконалення їх роботи, поширення позитивного досвіду педагогів-новаторів, ІМЦ організував такий семінар. Є.В.Антощук розповів докладно і про школу ейдетики Матюгіна, і про те, що для того, аби опанувати методикою, не обов’язково їхати до Москви. Для простоти і наочності Євген Всеволодович під час розмови показав кілька прийомів швидкого запам’ятовування.

Усі учасники семінару активно брали участь у запропонованих вправах. В аудиторії панувала атмосфера креативної роботи у парах (групах), співтворчості, радості від виявлення у себе великих можливостей запам’ятовувати та відтворювати значний об’єм інформації. Усі учасники семінару, не дивлячись на те, що захід відбувався у другій половині дня (після напруженої роботи з учнями на уроках), з подивом виявили, що їх мозок не такий уже і захаращений та неповороткий, як здається у певному віці. 

Практичним свідченням успішного використання елементів ейдетики став виступ вчителя Попельнянської СШ О.В.Нечипоренко з теми «Піктограми – це чудово». Безумовно, і наші вчителі мають багатий досвід використання елементів ейдетики. Серед них - Т.В.Борисова (вчитель-логопед ДНЗ №16), О.А.Вовк (вихователь ДНЗ №15), С.В.Олексійчук (вчитель НВК), О.М.Дурицька (вчитель ЗОШ №2) та інші. 

Досвід проведення подібних семінарів свідчить, що вони сприяють активізації методичної роботи у навчальних закладах, розвитку самоосвіти педагогів, але, на мою думку, навіть не це головне. Семінар став можливістю встановлення особистісних контактів з представником інноваційних технологій навчання, можливістю початку тісної співпраці новоград-волинських педагогів та школи ейдетики. Свідченням цього є той факт, що учасники семінару скористалися нагодою та придбали авторські книги з даної теми, ігрові CD-диски-тренажери. Крім того, ІМЦ домовився з Є.В. Антощуком про проведення семінару-практикуму з успішного досвіду використання ейдетики новоград-волинськими педагогами на своїх уроках (заняттях). 

Але найголовнішим результатом семінару-презентації є те, що після практичних занять у наших педагогів з’являються нові навички розвитку образної пам’яті і мислення, і як наслідок - ці вміння вони передають учням (вихованцям), у яких значно покращується рівень навчання, діти відчувають впевненість у своїх силах, спроможні поєднати “я хочу” з “я можу” … 


П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa