Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Єдиний соціальний внесок, як сплачувати
11.02.2011

Відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування“ із1 січня 2011 року платники ведуть розрахунки зі сплати страхових внесків не конкретно з кожним фондом соціального страхування, а з Пенсійним фондом по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на страхові виплати, які здійснює кожний із фондів соціального страхування.
Взяття на облік у органах Пенсійного фонду платників, на яких поширюється дія Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” здійснюється на підставі відомостей із реєстраційної картки, наданих державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей. 

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в одноденний термін із дня отримання Пенсійним фондом реєстраційних даних від державного реєстратора присвоює клас ризику суб’єкта й передає дані Пенсійному фонду, який направляє платнику повідомлення про взяття на облік як платника єдиного внеску і встановлення класу професійного ризику. 

На платників, на яких не поширюється дія Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб— підприємців”(самозайнятих, адвокатів, нотаріусів та інших) реєстрацію в органах Пенсійного фонду, як платників єдиного соціального внеску проводять за їхньою заявою.
Перереєстрація платників у зв’язку з прийняттям Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування“ не проводиться. 

Роботодавці нараховують єдиний внесок на суми заробітної плати найманих працівників, яка включає в себе основну, додаткову зарплату та інші заохочувальні й компенсаційні виплати, визначені відповідно до Закону України „ Про оплату праці”. Перелік видів виплат, які здійснюються за рахунок коштів роботодавців і на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 1170 від 22 грудня 2010 року. 

Для осіб, котрі працюють на сезонних роботах, виконують роботи за договорами цивільно— правового характеру, та інших осіб, зайнятих на роботах, строк виконання яких перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, яку визначають шляхом ділення заробітної плати, виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які її нараховано. Зазначений порядок поширюється також на осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату за відпрацьований час або за рішенням суду. 

Об’єктом для нарахування єдиного внеску для підприємців на загальній системі оподаткування є сума доходу ( прибутку), отриманого від їхньої діяльності, яка підлягає обкладанню податком із доходів, за ставкою 34,7%. Фізичні особи — підприємці спрощеної системи оподаткування самостійно визначають суму єдиного внеску від мінімального до максимального. Мінімальний розмір єдиного внеску визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата і підлягає сплаті щомісяця. 

Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати, встановлений у статті 22 Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” та розмір єдиного внеску, встановлений для фізичних осіб — підприємців ( 34,7 %), мінімальний страховий внесок для таких платників становитиме у 2011 році: 

із 1 січня 2011 року — 326,53 грн ( 941 грн * 34,7%);
із 1 квітня 2011 року — 333,12 грн (960 грн* 34,7%);
із 1 жовтня 2011 року — 341,80 грн (985 грн*34,7%);
із 1 грудня 2011 року — 348,39 грн (1004 грн*34,7%).
 

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування дорівнює п’ятнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.

О.А.Загрива
Заступник начальника
начальник відділу обліку надходження платежів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!
19.08.2019

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядкучасткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 01.08.2019 № 1538 (додаток 7).  

Докладніше...
Відбудуться ремонтні роботи залізничної колії на переїзді
19.08.2019

20 серпня з 08:00 до 18:00  год. в зв’язку з виконанням невідкладних ремонтних робіт  рух автотранспорту через залізничний переїзд  на 337 км станції Новоград-Волинський, дільниці Коростень-Шепетівка, розташований на вул. Шевченка буде закрито.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa