Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Єдиний соціальний внесок, як сплачувати
11.02.2011

Відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування“ із1 січня 2011 року платники ведуть розрахунки зі сплати страхових внесків не конкретно з кожним фондом соціального страхування, а з Пенсійним фондом по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на страхові виплати, які здійснює кожний із фондів соціального страхування.
Взяття на облік у органах Пенсійного фонду платників, на яких поширюється дія Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” здійснюється на підставі відомостей із реєстраційної картки, наданих державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей. 

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в одноденний термін із дня отримання Пенсійним фондом реєстраційних даних від державного реєстратора присвоює клас ризику суб’єкта й передає дані Пенсійному фонду, який направляє платнику повідомлення про взяття на облік як платника єдиного внеску і встановлення класу професійного ризику. 

На платників, на яких не поширюється дія Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб— підприємців”(самозайнятих, адвокатів, нотаріусів та інших) реєстрацію в органах Пенсійного фонду, як платників єдиного соціального внеску проводять за їхньою заявою.
Перереєстрація платників у зв’язку з прийняттям Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування“ не проводиться. 

Роботодавці нараховують єдиний внесок на суми заробітної плати найманих працівників, яка включає в себе основну, додаткову зарплату та інші заохочувальні й компенсаційні виплати, визначені відповідно до Закону України „ Про оплату праці”. Перелік видів виплат, які здійснюються за рахунок коштів роботодавців і на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 1170 від 22 грудня 2010 року. 

Для осіб, котрі працюють на сезонних роботах, виконують роботи за договорами цивільно— правового характеру, та інших осіб, зайнятих на роботах, строк виконання яких перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, яку визначають шляхом ділення заробітної плати, виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які її нараховано. Зазначений порядок поширюється також на осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату за відпрацьований час або за рішенням суду. 

Об’єктом для нарахування єдиного внеску для підприємців на загальній системі оподаткування є сума доходу ( прибутку), отриманого від їхньої діяльності, яка підлягає обкладанню податком із доходів, за ставкою 34,7%. Фізичні особи — підприємці спрощеної системи оподаткування самостійно визначають суму єдиного внеску від мінімального до максимального. Мінімальний розмір єдиного внеску визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата і підлягає сплаті щомісяця. 

Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати, встановлений у статті 22 Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” та розмір єдиного внеску, встановлений для фізичних осіб — підприємців ( 34,7 %), мінімальний страховий внесок для таких платників становитиме у 2011 році: 

із 1 січня 2011 року — 326,53 грн ( 941 грн * 34,7%);
із 1 квітня 2011 року — 333,12 грн (960 грн* 34,7%);
із 1 жовтня 2011 року — 341,80 грн (985 грн*34,7%);
із 1 грудня 2011 року — 348,39 грн (1004 грн*34,7%).
 

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування дорівнює п’ятнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.

О.А.Загрива
Заступник начальника
начальник відділу обліку надходження платежів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa