Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Формування креативних здібностей дітей
11.02.2011

Нещодавно в Новоград-Волинському колегіумі відповідно до міського плану підвищення кваліфікації вчителів відбувся семінар вчителів інформатики з теми: «Розробка технологій, спрямованих на формування креативних здібностей дітей в процесі вивчення інформатики». Свій досвід з реалізації даної теми під час викладання інформатики презентував Микола Сергійович Наумов, вчитель інформатики колегіуму, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. 

Програма семінару включала: обмін досвідом вчителів інформатики міста з реалізації проблемної теми семінару у власній педагогічній діяльності. Урок з інформатики у 6А класі з теми: «Інтернет. Робота з веб-сторінкам» (учитель інформатики Наумов М.С.). Відкритий виховний захід - інтелектуальна гра «Ерудит» між учнями 9-их та 10-их класів (учитель інформатики Наумов М.С.). Обговорення проведених заходів у вигляді круглого столу, вироблення рекомендацій та пропозицій. 

Що ж приховує в собі поняття «креативність»? Креативність - (лат. сreatio — створення) —новітній термін, яким окреслюються «творчі здібності індивіда, що характеризуються здатністю до продукування принципово нових ідей і що входять в структуру обдарованості в якості незалежного фактору». На думку професора І.Мілославського, терміном «креативний» позначається творчість, що «не тільки висуває ідеї, але й доводить їх до конкретного практичного результату. А слово «творчий» залишається зі своїм вихідним значенням, що не розрізняє діяльність результативну й, навпаки, безрезультатну».
У психологічному ж словнику креативність розуміється з точки зору творчої продуктивності, як «…здатність породжувати незвичайні ідеї, відхилятися від традиційних схем мислення, швидко вирішувати проблемні ситуації». 

Після семінарської частини, під час якої відбулася дискусія по використанню елементів креативності саме на уроках інформатики, учасники семінару відвідали урок інформатики у 6А класі з теми: «Інтернет. Робота з веб-сторінкам». Урок було організовано на достатньому методичному рівні. Продумані всі етапи уроки: від актуалізації опорних знань з теми до рефлексії вивченого матеріалу. Микола Сергійович є творчою, креативною особистістю: на його рахунку, не дивлячись на молодий вік, велика кількість творчих робіт - це створені власноруч навчальні програми для учнів колегіуму, як ігрового, розвивального, так і навчального характеру. Тому і свої уроки планує так, щоб його учні (звичайно кожен на своєму рівні) виконували практичні роботи з курсу інформатики творчо, креативно. 

Таким елементом креативного підходу до виконання практичної частини уроку було створення учнями кросворду з теми: «Планети сонячної системи». Учням були дані назви планет, які вони повинні були охарактеризувати одним питанням, використовуючи знання теоретичної частини уроку та набуті вміння працювати з веб-сторінкам в мережі Інтернет, шукати потрібну інформації на вказаних вчителем сайтах. Програма «Кросворд» була розроблена Миколою Сергійовичем Наумовим для навчальних цілей. 

Після уроку учасники семінару відвідали виховний захід, інтелектуальну гру «Ерудит» між учнями 9-их та 10-их класів. За аналогією гри «Перший мільйон» Наумовим М.С. була розроблена гра «Ерудит». Тобто учні давали відповіді на поставлені питання за певний період часу за допомогою комп’ютера. Захід було проведено в актовій залі колегіуму. Не дивлячись на велику кількість присутніх під час проведення гри панувала атмосфера толерантності, взаємоповаги, здорового почуття гумору. Учні мали змоги не тільки відпочити, але й збагатитися знаннями з різних предметів (хімії, фізики, математики, астрономії, інформатики).
Вчителі інформатики загальноосвітніх навчальних закладів міста позитивно оцінили роботу колеги, творчий підхід до навчально-виховного процесу.


Н.В.Бучинська,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa