Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Запит на виявлення зацікавленості (послуги консультанта)
10.02.2011
 
Країна:
Україна
Назва проекту:
Сектор:
Проект міської інфраструктури
Водопостачання
Номер позики:
4869-UA
Номер проекту
P095337
 
UIP-NVB-CQ-01C

 

Цей Запит на виявлення зацікавленості слідує за загальним оголошенням про закупівлі для цього проекту, що з’явилось в Development Business No. 710 від  16 вересня 2007 року. 

Україна отримала позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку на Проект міської інфраструктури (ПМІ) і має намір витратити частину коштів на оплату консультаційних послуг «Розробка проектно-кошторисної  документації для: проведення реконструкції КОС, заміни водопровідно-каналізаційних мереж; очищення ложа водосховища в м. Новоград-Волинський».
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» (далі по тексту «Комунальне підприємство») має намір використати частину коштів цієї позики на виплату витрат, пов’язаних з консультаційними послугами «Розробка проектно-кошторисної документації для: проведення реконструкції КОС, заміни водопровідно-каналізаційних мереж; очищення ложа водосховища в м. Новоград-Волинський». Консультаційні послуги включатимуть нагляд за будівництвом, і очікується, що послуги будуть потрібні протягом 18 місяців в м. Новоград-Волинський, Україна (остаточні проекти мають бути підготовлені протягом 4 місяців, а всі будівельні роботи завершені до жовтня 2012 року ). Трудомісткість складає 48 людино-місяців.
Комунальне підприємство запрошує правомочних консультантів виявити свою зацікавленість у наданні згаданих консультаційних послуг. Зацікавлені консультанти повинні надати інформацію, що підтвердить достатність їх кваліфікації для надання подібних послуг (брошури, описи схожих проектів, досвід в схожих завданнях, кваліфікованість працівників тощо). Консультанти можуть об’єднуватись для підвищення рівня кваліфікації. Консультанта буде відібрано згідно процедури «Відбір на основі кваліфікації консультанта (КК)», згідно Посібника Світового банку: Відбір та Найм Консультантів Позичальниками Світового банку (редакція травня 2004 р.). 

Зацікавлені консультанти можуть отримати довідки за адресою, наведеною нижче, в робочий час.
Виявлення зацікавленості мають бути доставлені за нижче вказаною адресою не пізніше 11:00 ранку (за київським часом) 28 лютого 2011 року. Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»,

Для пана Котоноса Олександра, заступника начальника
Вул. Червоноармійська 43,
м. Новоград-Волинський
Житомирська область,
11700, Україна
Тел.: +38 04141 5-23-40
Факс: +38 04141 5-25-43
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa