Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
10.02.2011
Проявили принциповість

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалося 20 проектів рішень, підготовлених спеціально створеними робочими групами з числа фахівців, депутатів міської ради, посадовців. Затверджено 19 з них. Зокрема члени виконавчого комітету міської ради відмовилися скасувати рішення № 109 від 28.03.07, в якому йдеться про обмеження торгівлі алкогольними напоями у торгівельних точках, розташованих разом із автобусними зупинками. За словами начальника міського відділу міліції Віктора Прилипка минулого року на таких місцях було скоєно 6 правопорушень особами в стані алкогольного сп’яніння. У той час, як в Україні ведеться діяльність щодо обмеженого продажу спиртного, особливо у громадських-місцях, робити преференції окремим підприємцям нашого міста не варто. Отже рішення виконавчого комітету від 28.03.07 № 109 щодо обмеження продажу алкоголю у торгових точках, суміщених із зупинками громадського транспорту, залишається без змін.

Члени виконавчого комітету міської ради своїм рішенням залишили без змін постанову адмінкомісії про притягнення до адміністративної відповідальності гр..Т. за продаж неповнолітньому пива. Свої дії вона пояснила тим, що не перебуває у трудових відносинах із власником торгівельного об’єкту. Відтак очевидними є два правопорушення – перебування на роботі без відповідного оформлення документів із працедавцем та незаконний продаж пива неповнолітньому. Отже штраф у розмірі 510 грн. їй все ж таки доведеться сплатити, а податківцям необхідно перевірити, чому ПП використовує найману силу без належного оформлення трудових відносин.

Позашкільним установам в місті бути

Після відповідного доопрацювання прийнято рішення виконавчого комітету „Про утримання закладів позашкільної освіти у 2011 році“, над яким працювали дві профільні депутатські комісії, освітяни. Частину із необхідних 2209 тис грн. для діяльності 3-х позашкільних навчальних закладів на поточний рік винайшли шляхом перерозподілу коштів освітянської галузі, їх економії та заощадливості, оптимізації кількості гуртків та посад, довівши їх до середньообласного рівня (36%). За виділенням ще частини коштів в сумі 400 тис грн. освітяни звернуться до депутатів міської ради на найближчій сесії. Це дасть змогу, як наголосив міський голова Володимир Загривий прожити рік, згідно наявних коштів, як того вимагає сьогодення.
 
Підтримку місцевому товаровиробнику

З метою сприяння місцевим товаровиробникам, в тому числі сільськогосподарським, задоволення споживчих потреб жителів міста виконком міської ради прийняв два відповідних рішення. Наразі директори місцевих ринків зобов’язані надати пріоритетні місця для торгівлі продукцією, вирощеною в сільськогосподарських підприємствах району, а саме: на ринку „Урожай“ – 10 місць, на комунальному та центральному ринках – по 5 місць. Рекомендовано суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю продовольчою групою товарів вжити додаткових заходів щодо насиченості торгівельної мережі міста продукцією місцевого виробництва. Планується всіляке сприяння підприємцям у розміщенні своїх точок, проведенні аукціонів, інформаційно-рекламних кампаній, надання допомоги з боку податківців, відзначення кращих об’єктів торгівлі. Міський голова наголосив, що влада сприятиме, а підприємці повинні наситити ринок якісною, недорогою місцевою продукцією, щоб новоград-волинців зацікавити купувати саме її.
 
Встановлено мінімальний перелік комунальних послуг по обслуговуванню житла.

Після обговорення з керівниками ОСББ, працівниками галузі житлово-комунального господарства виконком міської ради прийняв рішення № 52 від 09.02.11. Ним затверджено „ Мінімальний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, періодичності та строків надання послуг“.
 
Мінімальний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, періодичності та строків надання послуг
 
п/п
Найменування робіт (послуг)
Періодичність надання послуг по кожному будинку
1
Прибирання прибудинкових територій
Щоденно
2
Прибирання сходових кліток
Щоденно, миття під’їздів 2 рази в місяць
3
Вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, утилізація, знешкодження та захоронення)
За графіком
4
Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:
- гарячого водопостачання;
- холодного водопостачання;
- водовідведення;
- теплопостачання;
- зливової каналізації
Планові огляди 2 рази на рік: перед початком та по закінченню опалювального сезону.
Позачергове - по мірі необхідності. Ліквідація аварій - до 3-х діб
5
Обслуговування дим вентиляційних каналів
Два рази на рік,
згідно графіка
6
Дератизація
За необхідністю
7
Дезінсекція
За необхідністю
8
Поточний ремонт конструктивних елементів внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій у встановленому порядку прибудинковій територій ( в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків)
По мірі необхідності, згідно графіка, що затверджується правлінням
9
Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами
За необхідністю
10
Освітлення місць загального користування і підвалів
Постійно
11
Енергопостачання ліфтів
Постійно
 
Інші послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються виробниками (виконавцями) послуг (робіт) згідно додатково укладених договорів за домовленістю сторін з оплатою, що здійснюється за фактично виконані роботи.
Керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, міської асоціації ОСББ ,,Вікторія“ необхідно передбачити корегування вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у випадку зміни вартості їх складових з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планових витрат, що враховуються під час визначення повної собівартості послуг відповідно до Статуту об’єднання. У разі погодження вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій їх буде доведено до мешканців будинків.

Легалізовано 2 громадські організації.
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.02.11 № 61 легалізовано шляхом реєстрації молодіжну громадську організацію „Клуб спортивних єдиноборств „Вікінг“ (керівники Костюк А.А., Насадюк А.П., Фомін С.П., юридична адреса: вул.Шевченка, 54) та „Новоград-Волинську міську Федерацію футболу“ (керівник – Гордійчук В.В., юридична адреса: вул.Жовтнева,1).
 
Повідомлення

На розгляд громадськості міста вноситься рішення виконавчого комітету міської ради № 58 від 09.02.11 – проект регуляторного акту. Цим документом пропонується погодити встановлений дочірнім підприємством „Сільмашжитло“ ВАТ „Новоград-Волинськсільмаш“ розмір плати за проживання одиноким мешканцям гуртожитку в розмірі 200 грн на місяць (із врахуванням всіх податків і обов’язкових платежів). Прохання свої пропозиції та зауваження надавати протягом місяця розробнику - УЖКГ та КВ міської ради (вул.Шевченка, 16, к. № 49, 5-32-77). З повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті міста в рубриці „офіційна інформація – Регуляторна політика“ та на Інформаційному стенді (1-й поверх Будинку Рад, вул.Шевченка, 16).
 
Повідомлення

На розгляд громадськості міста вноситься рішення виконавчого комітету міської ради № 59 від 09.02.11 - проект регуляторного акту. Цим документом планується затвердити Порядок прийняття рішень про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги. З повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті міста в рубриці „офіційна інформація – Регуляторна політика“ та на Інформаційному стенді (1-й поверх Будинку Рад, вул.Шевченка, 16) Прохання свої пропозиції та зауваження надавати протягом місяця розробнику - УЖКГ та КВ міської ради (вул.Шевченка, 16, к. № 49, 5-32-77).
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa