Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: „Слід припинити розмови про глобальні проблеми, а почати нарешті вирішувати проблеми країни, регіонів“
09.02.2011

Про це говорив голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин, побувавши на своїй батьківщині з робочою поїздкою. В ході перебування у Новограді-Волинському Володимир Михайлович відвідав ЗОШ №8 І-ІІ ступенів, яка розташована в одному із найстаріших міських приміщень віддаленого мікрорайону „Дружба“. 


Він зустрівся із педагогами та учнями навчального закладу і за його словами „ніби в дитинство поринув, у свою стареньку сільську школу“. Навчальний заклад, який цього року відзначатиме своє 50-річчя, знаходиться у старих пристосованих будиночках, без актового, спортивного залів, їдальні. Поруч із старою, ще з 1998 року розпочато будівництво нового трьох поверхового сучасного приміщення середньої школи - із автономним опаленням, великими світлими класними кімнатами, спортивним, актовим залом. 

Довгий час будівництво було заморожене і активно ведеться лише останні декілька років. У міської влади та педагогічного й учнівського колективів є велике бажання закінчити цей „довгобуд“ і розпочати новий навчальний рік у новобудівлі. На заваді як завжди брак коштів. За сприяння нашого земляка у кінці минулого року виділено понад три мільйони гривень, які швидко були освоєні. Наразі голова Верховної Ради допоміг в тому, щоб у державному бюджеті на 2011 рік на завершення будівництва ЗОШ №8, було передбачено понад 8,5 млн.грн. 


Тепер Володимир Михайлович на власні очі пересвідчився, з яким нетерпінням чекає відкриття нової школи весь віддалений мікрорайон міста, для якого цей об’єкт стане центром культурного, освітнього, спортивного життя. Тут можливе й відкриття медичної амбулаторії. 

Перебування В.М.Литвина в місті було досить насиченим та змістовним. Голова парламенту зустрівся з активом міста та району, де аналізуючи ситуацію в країні, наголосив на своїх намірах всіма засобами підтримувати економічний і соціальний розвиток свого рідного Полісся, щоб відродити все те, чим воно славилося раніше. Він звернувся до своїх присутніх земляків об’єднатися задля зміцнення та збагачення рідної землі, попри ідеологічні розбіжності та партійну приналежність.
Ідея об’єднання всіх політиків для того, щоб вивести країну із стану політичного перевантаження та напруженості має стати наріжною під час проведення всеукраїнського „круглого столу“, про який вже давно мріє спікер. 

У своєму виступі він торкнувся конституційної, пенсійної, податкової, адміністративно-територіальної, земельної реформи. На його думку їх пріоритетом має бути людина, її гідне життя, освітній рівень. А для цього при прийнятті основних документів необхідно проводити їх всенародне обговорення. Конституцію держави мають приймати не політики, а члени асамблеї з числа юристів, вчених. „Бюджетом витримки“ назвав керівник парламенту основний фінансовий документ держави на 2011 рік і пообіцяв проконтролювати направлення передбачених для регіону 20 млн. грн. на соціально-економічні потреби у цьому році. 


Після зустрічі з місцевою громадськістю голова ВРУ провів прес-конференцію для представників ЗМІ. Відповідаючи на численні запитання журналістів Володимир Михайлович, висловив сподівання, що парламент ухвалить новий закон про вибори до парламенту до жовтня поточного року. Зокрема, В. М. Литвин уточнив, що цей закон повинен бути прийнятий наприкінці поточної 8-ї сесії парламенту або на початку наступної. При цьому він нагадав, що Венеціанська комісія позитивно оцінила розроблений у парламенті проект Виборчого кодексу, та повідомив, що робоча група із вдосконалення виборчого законодавства і надалі продовжує свою роботу. Керівник парламенту вважає найбільш дискусійними положеннями майбутнього закону - принцип виборчої системи, формування виборчих комісій і гарантії того, що певні політичні партії або окремі кандидати не будуть зняті з виборів. Голова Верховної Ради України підкреслив, що правила проведення виборчої кампанії повинні бути визначені до її старту. За його словами, до цього спонукають Україну і позиція Президента України, і європейські інституції. 

Володимир Литвин вважає неприпустимим проведення поспішної реформи вищої освіти. Він переконаний, що необхідно робити зміни, але це, за його словами, „має бути не наскок, а всебічно продуманий і вивірений підхід, який повинен повністю співвідноситися із нашими традиціями і стандартами, які сьогодні є в системі освіти“. Слід глибоко працювати над підвищенням якості освіти, щоб провідні українські ВНЗ були принаймі в перших сотнях відомих світу навчальних закладів, а не в числі другої тисячі. Керівник парламенту зазначив, що при внесенні змін у закон про вищу освіту необхідно враховувати інтереси всіх сторін навчального процесу. „Закон про освіту має бути для всіх учасників освітнього процесу“, - і для міністерства, і для органів управління системою освіти й для адміністрацій вищих навчальних закладів. В.Литвин підкреслив, що студентські протести проти проекту нової редакції закону про вищу освіту свідчать про те, що молодь не байдужа до цього питання. 

Він повідомив, що 16-го лютого поточного року відбудеться відкрите засідання парламентського комітету з питань освіти і науки для обговорення нової редакції закону.
Під час прес-конференції Голова Верховної Ради України Володимир Литвин сказав, що ініціює розробку і прийняття Чорнобильського кодексу. За словами голови ВР питання значної заборгованості держави перед чорнобильцями. неефективно вирішується на урядовому рівні з 1996 року. 

Він зауважив, що це - лише перша проблема. „Друга - це заплутаність нашого законодавства, яке не відповідає тим реаліям, які відбуваються. Якщо говорити про доцільність перегляду на державному рівні статусу зон радіоактивного забруднення, то тут треба провести опитування тих людей, які проживають на територіях, що вважаються забрудненими, для того, щоб була можливість розвивати ці райони, бо там – не життя, а резервація. Давайте називати речі своїми іменами“, - додав голова ВР. На 1 млрд. 200 млн. грн. знаходиться чорнобильських позовів у судах різних рівнів», - додав голова Верховної Ради. 

На переконання В.Литвина, «українці як скромні люди перестали нагадувати світовому співтовариству про його зобов’язання перед Україною щодо Чорнобиля». „Натомість аварія на ЧАЕС - це не тільки житомирське лихо, це планетарне лихо. Коли рахували кошти, які були затрачені на ліквідацію аварії і на реалізацію рішень після аварії, то на момент закриття станції ця сума складала 100 млрд. доларів. Але тоді був ще СРСР, і цю проблему вирішував, по суті, весь світ, а зараз вирішення цієї проблеми переклали на плечі наших громадян“, - сказав спікер. 

За словами В.Литвина, українські політики мають думати над тим, як потрібно використати чорнобильські території. Він також наголосив, що громадськості слід більш наполегливо говорити про те, що на ЧАЕС мають працювати не лише лабораторії. „Я думаю, що ніхто з нас не буде спокійно спати і сьогодні, і завтра, якщо не буде вийнято з-під реактора те, що залишилось там від ядерного палива. Можна будувати нові саркофаги, однак не слід забувати про те, як захистити воду. Це дуже важливе питання“, - переконаний В.Литвин. 

„Нам в Україні терміново потрібно прийняти для врегулювання усіх цих проблемних питань Чорнобильський кодекс“, - заявив він.
Новоград-волинські журналісти підняли перед спікером проблему щодо затримання виплат за листами непрацездатності. В. М.Литвин і присутні на прес-конференції голова Житомирської ОДА С.М.Рижук повідомили, що це для них невідома проблема, але пообіцяли вникнути та розібратися. Володимир Михайлович також пообіцяв посприяти розвиткові місцевої футбольної команди „Звягель-750“ та відвідати матчі цієї улюбленої та відомої в області команди. 

По закінченні прес-конференції голова ВРУ разом із народним депутатом М.М. Рудченком, керівниками області С.М.Рижуком та Ю.Й.Запаловським, мером міста В.І.Загривим провели прийом громадян з суспільних та особистих питань. Новоград-волинці порушували проблеми повернення кредиту із „Родовідбанку“, придбання спеціального автомобілю для інвалідів-візочників, житлового будівництва для молоді за рахунок державного пільгового кредитування та інші. Користуючись нагодою начальник відділу культури і туризму міської ради Людмила Гамма запросила земляка до участі у заходах з нагоди 140-річниці від дня народження Лесі Українки. 


Світлана Чачина
Начальник відділу інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa