Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Робота санітарно-епідеміологічної служби
08.02.2011

Одним із основних напрямків роботи санітарно-епідеміологічної служби є цілеспрямована робота з упередження санітарно-епідемічних ускладнень серед населення. Працівниками СЕС постійно здійснюється санітарний нагляд за підприємствами водозабезпечення, харчової промисловості, торгівлі, дитячими та лікувально-профілактичними закладами. 

За інформацією головного державного санітарного лікаря Людмили Прохор протягом 2010 року було здійснено ряд перевірок та обстежень міських закладів.
З міськводопроводу лабораторно досліджено 283 проб води за мікробіологічними показниками, виявлені відхилення в 2 пробах, що становить 0,7 %; за санітарно- хімічними показниками досліджено 183 проби, встановлені відхилення в 29 пробах (мутністю, кольоровістю), що становить 15,8 %. За порушення режиму знезараження, технології очистки питної води накладено штрафи на начальників водоочисних споруд по вул.Житомирській, вул. Водопровідній та хлораторника водоочисних споруд основного виробництва. Через невідповідність питної води мікробіологічним показникам постановою № 96 від 21.08.2010року заборонялась експлуатація ВРК по вул.Пушкіна,100 для проведення дезінфекції та промивки.
Залишаються не вирішеними питання каналізування житлових масивів „Дружба”, „Лубчиця”, 8-ми квартирного будинку по І пров. Войкова, 29, від якого стоки скидаються в зливову каналізацію і заводу „Сільгоспмашин”. 

Не працюють очисні споруди зливової каналізації по вул.Щорса, 2 пров.Чехова (бувші заводу „Сільгоспмашин” та по вул. Ціолковського.
На виконання постанови №16 від 04.06.10р. „Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії”, розпорядження міського голови „Про організацію утримання джерел водопостачання” держсанепідслужбою проводився лабораторний контроль якості питної води з громадських і приватних криниць, якою користуються сім’ї до 3-ох років. 

Через невідповідність питної води за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками заборонялась експлуатація 9 громадських шахтних криниць. Власниками проведена дезінфекція лише 3 громадських криниць (вул.Вокзальна,40, вул.Декабристів,17, вул.Шаум’яна, 17). Не виконуються вимоги постанов про заборону використання питної води із джерел по вул. Володарського, вул. Водопровідній. Інформаційні листи біля криниць, джерел про якість питної води, заборону її використання відсутні. 

Лабораторно досліджено:
- з громадських криниць 39 проб води за мікробіологічними показниками, виявлені відхилення в 23 пробах, що становить 58%; за санітарно-хімічними показниками досліджено 34 проби, встановлені відхилення в 18 пробах , що становить 52,9 %;
- з приватних криниць (сім”ї з дітьми до 3-х років) 37 проб води за мікробіологічними показниками, встановлені відхилення в 100%; за санітарно-хімічними показниками досліджено 195 проб, встановлені відхилення в 103 пробах , що становить 52,8 % (в основному по вмісту нітратів). 

Не виконуються неодноразові пропозиції держсанепідслужби щодо паспортизації базових радіостанцій радіо таксі: 15-55,15-50, 15-60,15-52,15-51,15-53. За невиконання пропозицій приписів щодо паспортизації базових радіостанцій накладено штрафи на 4 приватних підприємців( власників радіотаксі), двічі направлені приписи щодо проведення паспортизації. Окрім того не погоджене з держсанепідслужбою в установленому законодавством порядку розташування диспетчерських радіотаксі, одна із них розташована в квартирі житлового будинку, не має окремого входу (пп Сідлецький В.А.,). Закінчився термін дії санітарного паспорту на базову радіостанцію таксі 15-58, власнику направлено припис про його паспортизацію. 

Постановами заборонена експлуатація інтерактивних клубів по вул.Шевченка,46-б,Шевченка,51, Соборності, 48, які функціонували без погодження із держсанепідслужбою. В 15,8% перевірених об’єктів торгівлі і ресторанного бізнесу виявлені порушення вимог санітарних правил. Найхарактерніші із них - порушення умов зберігання продукції, відсутність документів, що підтверджують якість та безпеку продуктів, несвоєчасне проходження медичних оглядів.
Для проведення невідкладного прибирання закривались на санітарну годину 15 об’єктів торгівлі та громадського харчування – магазини «Світязь» (ПП Свинарська Н.М., «Поліська свіжина» (ПП Пивовар А.Л.), «М’ясна крамниця» (ПП Адамович І.Й.), кафе «Левада» (ПП Карпович Л.А.), «Новий град» ТОВ «Пролісок», «Сан-Санич» (ПП Грекова О.П.). 

Обмежувався погоджений до реалізації асортимент в торгівельному павільйоні «555» ПП Ружицького Г.А. (яйця курині харчові).
Грубі порушення вимог санітарних правил привели до заборони функціонування 20 об’єктів: кіоск «Форнетті» на території оптового складу ТОВ «Промінь» ПП Лугіна В.О. (на постійно). ПП Миликом А.В. без надання проектних документів для погодження проводилась добудова обідньої зали, виробничих приміщень до кафе «Гостинний двір» (постановою №22 від 22.04.10р. добудова заборонена). Забійний цех РПС «Заготпромторг» по вул.Чехова,75 (директор Войцехівський О.В.) утримувався в незадовільному санітарному стані - відсутня гаряча проточна вода, а також відповідна документація (постановою №123 від 22.09.10р.функціонування призупинене). 

Цехом рослинної олії «Алькор» (ПП Карпінський О.М.) відпускалась в реалізацію олія без дослідження за показниками безпеки. Після представлення протоколів відповідних випробувань відновлена реалізація 6 т. соняшникової олії, яка заборонялась постановою №2 від 28.01.10р. Виявлений факт продажу в магазині „Лілія” ПП Михайлечко О.М. нестандартного за бактеріологічними показниками сиру «Чечіль-сулугуні» виготовленого сирцехом с.Озерянка, Житомирського району (в територіальну СЕС направлений лист 2543 від 18.03.10р.). Проводилась реалізація ковбаси «Сільської» в магазині „Міра-Макс” ПП Костюк Г.М. завищеним вмістом нітриту натрію 0,0072% при нормі не більше 0.005%, яка була виготовлена приватним ковбасним цехом с.Вербка, Хмельницької обл. По даному факту в територіальну райСЕС направлений лист №1010 від 07.05.10р. 

В торгівельні підприємства міста поставлялись кондитерські вироби з кремом ТМ «Маріам-С» м.Київ та ТМ «Насолода» м.Хмельницький (ПП Гакало В.В.) які не відповідали вимогам нормативних документів за бактеріологічними показниками. Постановами №29 від 05.05.10р. та №40 від 22.06.10р. припинялось завезення і реалізація кондитерських виробів з кремом відповідних виробників. 

Мали місце факти не виконання суб’єктами підприємницької діяльності вимоги постанови №3 від 22.03.04р. головного державного санітарного лікаря області щодо реалізації швидкопсуючих харчових продуктів. Порушення умов реалізації швидкопсуючих продуктів (недотримання температурного режиму, товарного сусідства) виявлено в магазинах - «Світ продуктів» (ПП Осипчук Л.С.), «Світлана» (ПП Плісак С.М.), фірмовому магазині №5 м’ясокомбіната, «Міра-Макс» (ПП Костюк Г.І.), на об’єктах громадського харчування - в диско-барі «Сафарі» (ПП Гриценко М.І.), кафе «Діброва (ПП Шуть Н.І.), «Анабель»( ПП Осінська Н.Г.), кафе-бар «Київ» (ПП Солодіна Т.М.). 

В ході рейдової перевірки з міжрайпрокуратурою оптових складів, магазинів з реалізації овочів, цитрусових та фруктів оштрафовано 5 відповідальних осіб ( ПП Кухарський Е.П., ПП Чайка А.П., ПП Осіпчук В.М., ПП Конончук О.А.та керуюча супермаркетом «Вопак» ТзОВ «Пакко Холдинг»), які реалізували цитрусові, плодоовочеву продукцію без супровідних документів, що засвідчують якість та безпеку для здоров»я людей. В супермаркеті «Вопак» ТзОВ «Пакко Холдинг» вилучено з реалізації 4,24 кг неякісної імпортної цибулі на суму 29,45 грн. 

На ринку «Урожай» ПП Висотюк О.В. та ПП Ченцов О.С. проводили реалізацію шашлика недостатньо термічно обробленого, при лабораторному дрослідженні якого виявлена позитивна реакція на пероксидазу. Адміністрацією ринку «Урожай» не виконувалась постанова №44 від 05.07.2010р. щодо заборони повторного використання ПЕТ- пляшок для реалізації молока. Відповідальні особи оштрафовані. 

ПП Туліглович С.П. з м.Рівне без холодових умов, санітарного одягу, медичного обстеження, на тротуарі реалізувала кондитерські вироби з кремом Реалізація кондитерських виробів з кремом заборонена (постанова №104 від 30.08.2010р.), в територіальну СЕС направлений лист № 3775 від 29.12.2010р.
Виявлені факти реалізації харчових продуктів без супровідних документів, а також на етикетці яких відсутня позначка «Без ГМО» в кіоску ПП Зможного І.В., на КТП «Міський ринок» (насіння соняшникове), в кіосках ПП Степанюк Г.О. (крупа пшенична), ПП Байкової Т.В. (мак, желатин) на ринку «Урожай»,в магазині ПП Сейко Л.С. (кондитерські вироби). Знято з реалізації 15,6 кг харчових продуктів без позначки «Без ГМО». 

Проводилась реалізація фіточаїв виробництва ТзОВ «Галка-Карпати» Івано-Франківської обл., ТзОВ «Галка-чай» Львівська обл., ПК «Екопродукт» Івано-Франківська обл., які виявились нестандартними за бактеріологічними показниками. По даним фактам в територіальні СЕС направлені листи (вих.№2006,2007,2008 від 10.08.2010р.) За невиконання припису Новоград-Волинської райСЕС (вих.№1448 від 29.-6.2010р.) був оштрафований ПП Зубрицький Ю.В. (відділ магазину «Зелена аптека») - в реалізації знаходились заборонені фіточаї виробництва СПД ФОП Карпова М.Ю. 

Порушували правила миття посуду, що підтверджено позитивними змивами з посуду на бактерії групи кишкової палички в диско-барі «Лас-Вегас» ПП Степаненко С.Г.( 30%,)кафе «Городок» ПП Іванченко Д.В. ( 30%), «Київ» ПП Солодіної Т.М. (20%), кафе-піцерії «Бамбуліно» ПП Горбаткова С.Л. (50%), «Засада» ПП Грибан О.А., їдальна ТзОВ «Техна» (20%). За несвоєчасне проходження періодичних медичних оглядів відсторонялись від роботи 14 осіб ,які працюють в кафе-барі «Сан-Санич» (ПП Пашковська Л.О.)- 6 чол., піцерія «Бамбуліно» (ПП Горбатков С.А.) - 3чол. та в кафетерії «Ароматика» (ПП Паламарчук Д.В.), кафе «Городок» (ПП Іванченко Д.В.), ТОВ «Промінь» (директор Гончарук В.В.), кафе «Київ» (ПП Солодіна Т.М.), в цеху рослинної олії «Алькор» (ПП Карпінський О.М.). Незадовільно утримувалась прилегла територія біля кафе «Засада» (ПП Грибан О.А.), «Чебуречна» (ПП Кучинська Н.Й.), кіосків приватних підприємців Ружицької В.І., Литвинчук В.П., а також територія навколо кіосків ПП Гацької Н.М., ПП Медецької А.О. на ринку ТОВ «Тандем». 

Зареєстровано 64 випадки реалізації недоброякісних продуктів, вилучено з реалізації 322,45кг на суму 4727,13 грн. таких продуктів, що реалізувались в магазинах «Добриня» ПП Повальчук Р.В. (м’ясопродукти), «У Дарія» ПП Дарій В.В.(кондитерські вироби, слабоалкогольні напої), магазин «Продукти» ТОВ «Верес» (напівфабрикати), магазин «Дарія» ПП Малиновська О.О. (кондитерські вироби), магазин ПП Сейко Л.С. (кондитерські вироби) та інші. 

Протягом року санітарно-епідемічна ситуація в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах міста знаходилась під контролем. За даними поглибленого медогляду патологічна враженість школярів у 2010році в порівнянні з 2009р. збільшилась у 1,1 раз. Погіршились показники захворюваності хворобами інфекційно-паразитарного характеру (в 1,8 рази); опорно-рухового апарату (в 1,2 рази) в т.ч. сколіозами – в 1,5 рази; анеміями в 1,5 рази. В структурі захворюваності школярів І місце займають хвороби дихальної системи, ІІ – системи кровообігу, ІІІ - опорно-рухового апарату, ІV – органів зору. 

Фактори шкільного середовища на протязі року, не виключали негативний вплив на стан здоров’я школярів. В 27%, (проти 32% в 2009 році), показники штучної освітленості в навчальних приміщеннях шкіл були недостатніми, 77% замірів не відповідали нормативним показникам в ЗОШ І-ІІІ ст. №3; 59% - у гімназії; 41-42%, у школах №2 та №6. Порушення температурного повітряного режиму мали місце в ДНЗ №6, професійному ліцеї, промислово-економічному технікумі.
Фактичне фінансування закладів освіти в 2010р. не забезпечило виконання заходів по оздоровленню умов навчання. Більшість пропозицій планів-завдань в школах міста на 2010р. залишились невиконаними. Проводилась недостатня робота по приведенню матеріально-технічної бази для першокласників у відповідність до санітарних вимог. Вимагає суттєвого поновлення комп’ютерна техніка кабінетів інформатики в більшості загальноосвітніх закладів. В поточному році тільки в школі №2 кабінет інформатики приведений у відповідність до санітарних вимог. 

При організації навчально-виховного процесу в школах міста допускались порушення санітарних вимог. В ряді класів шкіл №№2,3,4,6,6,7, колегіумі перевищена нормативна наповнюваність учнів – більше 30, в ЗОШ №2, 3 перевищена нормативна наповнюваність перших класів. Мали місце факти збільшення допустимої сумарної кількості годин тижневого навантаження в гімназії, в школах №№2,5,8,10, колегіумі за рахунок факультативі, спецкурсів, внесених в розклад уроків. Формування розкладу уроків відбувається без врахування динаміки розумової працездатності учнів протягом тижня, дня; майже у всіх загальноосвітніх навчальних закладах допускається проведення важких уроків першими та останніми, в тому числі у понеділок та п’ятницю, тоді як розумова активність у дітей підвищена на 2, 3, 4 уроках; не врахувалось оптимальне чергування предметів природничо-математичного і гуманітарного циклів протягом дня: в школах № 2, 4, 6, 7, 9, 9, 10; при складанні уроків не береться до уваги раціональне чергування предметів зі статичним та динамічним компонентами, що не дає змоги школярам ефективно зняти нервове перенапруження. 

Відсутні оптимальні умови для навчання дітей першого року в більшості шкіл міста, де набір приміщень недостатній, приміщення не зблоковані, знаходяться на різних поверхах; недостатньо ігрових кімнат у школах №4, 10, колегіумі; відсутні спальні кімнати для відпочинку дітей у школі №10, колегіумі, де функціонування груп продовженого дня заборонене постановами; у школах №4, 7, 9 у спальні обладнані старими двохярусними ліжечками, що заборонено. При організації навчально-виховного процесу для першокласників виявлялися такі порушення: не дотримувалась тривалість уроків та перерв для учнів 1-их класів в школі №3, не передбачався розвантажувальний день 1-го класу СШ №4, учням задавались домашні завдання в школі №6. 

Незважаючи на неодноразові пропозиції санепідслужби до цього часу не узгоджена з санепідслужбою діяльність позашкільних дитячих спортивних секцій, клубів, гуртків. В місті відкриті і працюють без погодження санепідслужби спортивні клуби, секції, гуртки для дітей (школа олімпійського резерву, фізкультурно-спортивне товариство „Спартак”, ДЮСШ по вільній боротьбі, приватні школи східних єдиноборств, хореографічні студії тощо). Медичний нагляд в них за станом здоров’я дітей, що займаються фізкультурою і спортом незадовільний. До роботи з дітьми допускаються особи, які не проходять періодичних медоглядів. Умови перебування дітей в спортивних секціях не відповідають санітарними вимогам. 

В школах № 2, 3, 4, 5, 9, 10 недостатній медико-педагогічний контроль за організацією та проведенням уроків з фізкультури. В школах №3,7 недостатні рівні штучного освітлення в спортивних залах, в школі №3 частина вікон забита щитами. В школах №2,3,5,9 відсутній набір санітарно-побутових приміщень; в школі №6 не працюють при спортивних залах санвузли; не приведені у відповідність до санітарних вимог побутові приміщення при спортивній та гімнастичній залі гімназії; в жодній школі міста не функціонують душові. В школі №4 не забезпечений достатній обмін повітря - легкоатлетичного манежу. В школах та ДДЗ міста з місяця в місяця не виконуються затверджені норми харчування на основні продукти. В щоденні раціони дітей включається недостатня кількість продуктів харчування, багатих на білки, вітаміни, мінеральні речовини. 

Проводились перевірки виконання пропозицій, приписів санепідслужби щодо покращення умов праці, санітарно-побутового забезпечення працюючих.
На ПАТ "Новоград-Волинськсільмаш"- проведений ремонт та промивка опалювальних систем, встановлено 6 газових котлів для опалення адмінкорпусу, санітарно-побутових приміщень (душових, гардеробних), виробничі цеха опалюються за рахунок 24 "буржуйок", для побутових приміщень придбані установки «УФО», цех №2 опалюється системою інфрачервоного випромінювання. Покращені умови праці працівників зварювального виробництва за рахунок облаштування 3-х постів в приміщенні нової техніки, для опалення задіяна котельня на твердому паливі. Цеха та дільниці забезпечені твердим паливом в необхідній кількості на опалювальний сезон. Закуплена необхідна кількість теплого спецодягу для працівників підприємства. 

ТОВ ВО "Техна" - проблемними залишаються питання створення нормативних умов праці на дільниці зварювання каркасів, бункерів та полімерного покриття: не дообладнані згідно ГОСТУ зварювальні пости в наслідок чого в повітрі робочої зони перевищує ГДК (гранично-допустимі концентрації) озон, оксид вуглецю, марганець, не відповідають вимогам безпеки робочі місця знежирення заготовок, фарбувальної дільниці №1, перевищує граничний рівень шуму на лінії зварювання сітки. Оштрафований головний інженер. 

В цехах функціонує система інфрачервоного опалення, в адмінкорпусі змонтована система автономного газового опалення. Виробничі приміщення забезпечені внутрішніми санвузлами, теплою водою для миття рук, проводиться ремонт та збільшуються площі побутового приміщення для жінок.
На КоКП (комунальне орендне комерційне підприємство) - не проведений поточний ремонт дільниць підприємства, для працівників не обладнана душова. Обігрів адмінкорпусу здійснюється автономним газовим котлом. В художніх майстернях опалення пічне, в санітарно-побутовому - електричне. Без погодження із санепідслужбою працює дільниця переробки вторсировини, керівник оштрафований. 

ВАТ «Пусконаладка» - встановлений котел на твердому паливі для опалення майстерні, побутової кімнати. Проведений ремонт санітарно-побутових приміщень.
В ТОВ "НовоградТранссервіс" - опалення приміщень здійснюється газовими конвекторами, перекритий дах, замінені вікна в боксах, проведений поточний ремонт санітарно-побутових приміщень. 

ПП Меблева фабрика "Мірт" – проведений планово-профілактичний ремонт котельні, утеплені дверні прийоми в цехах. Всі працюючі забезпечені фірмовим спецодягом, антифонами, респіраторами. ЗАТ ВКФ "Леся" - виробництво обігрівається централізовано від котельні "Теплокомуненерго". Проведений ремонт підлоги на розкрійній дільниці, втеплені вікна. Не облаштована ефективна припливно-витягувальна вентиляція в швейних цехах, ВТО (волого-теплової обробки виробів), керівник оштрафований. На запит облпрофпатолога була складена санітарно-гігієнічна характеристика умов праці. Інститутом медицини праці АМН України встановлено професійне захворювання контролеру швейних виробів підприємства. УЕГГ (управління експлуатації газового господарства)- адмінкорпус та побутові кімнати опалюються від котельні на природному газу, функціонує душова, кімната сушіння одягу. Всі працівники забезпечені спецодягом. 

На ВАТ «Біоветфарм» - проводиться техпереоснащення підприємства, застаріле енергомістке обладнання замінюється на нове, відремонтований дах з обладнанням аераційних ліхтарів, на дільниці ферментації та в лабораторії старі віконні рами замінені на металопластикові. Проведена заміна м’якої покрівлі котельні.
Лабораторіями райСЕС за поточний період досліджено за санітарно-хімічними показниками 2728 проб об’єктів навколишнього середовища, виявлено відхилення у 235 пробах (8,6%), на підконтрольних об'єктах проведено 3371 інструментальних замірів, виявлено 888 відхилень від встановлених нормативів; за бактеріологічними показниками 14263 проби, виявлено 306 відхилень від нормативних показників (2,2%). 

За 2010 рік радіологічною лабораторією рай СЕС досліджено 1496 проб харчових продуктів та 89 проб питної води на вміст цезію -137. Відхилення від ГН 6.6.1.1.130-2006 виявлено в одній пробі (сухі гриби). За допущені порушення санітарних норм і правил в 2010р. держсанепідслужбою в місті оштрафовано 320 відповідальних осіб, застосовано 67 фінансових санкцій на суму 4736,66грн.; винесено 101 постанову про застосування адміністративно-запобіжних заходів, 4 з них на постійно, вилучено з реалізації 322,45кг харчових продуктів на суму 4727,13 грн. 


Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa