Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про роботу Новоград-Волинського міськрайонного
07.02.2011

Новоград-Волинське міськрайонне управління юстиції є територіальним органом Міністерства юстиції України. Робота управління здійснюється у відповідності до Конституції України, Законів України, а також Указів Президента України і постанов Верховної Ради України, актів Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства юстиції України та Головного управління юстиції у Житомирській області. 

Протягом 2010 року проведено правову експертизу та зареєстровано 4 нормативно-правових акти. Здійснено 9 перевірок додержання райдержадміністрацією законодавства України про реєстрацію нормативно-правових актів. Переглянуто 1148 нормативно-правових актів. 

У 2010 році легалізовано шляхом письмового повідомлення про утворення 13 осередків політичних партій та 13 шляхом реєстрації. Відмовлено у легалізації 3 об’єднанням громадян. Здійснено 8 перевірок громадських організацій за додержанням ними положень свої статутів, відповідно до ч.2 ст. 25 закону України «Про об’єднання громадян». 

В напрямку правової роботи перевірено 12 державних підприємств, установ, організацій та місцевих органів виконавчої влади щодо дотримання вимог чинного законодавства України. В ході перевірок правової роботи надавались методичні рекомендації. Проведено 8 стажувань для юристів та юрисконсультів підприємств, установ, організацій, та органів виконавчої влади. 

У громадській приймальні управління юстиції проведено 31 семінар. Із них 4 для секретарів селищної і сільських рад та 12 для юристів та юрисконсультів державних підприємств, установ, організацій; 2-для працівників відповідальних за підготовку НПА, для керівників структурних утворень політичних партій – 1; для благодійних організацій – 1; для вчителів з правознавства – 11. 

Розроблено 60 методичних рекомендацій.
У напрямку правової освіти перевірено стан правоосвітньої та правовиховної роботи у 18 загальноосвітніх навчальних закладах міста та району. За результатами перевірок директорам шкіл направлено довідки з рекомендаціями по покращенню правової освіти у навчальних закладах міста та району.
Здійснено 48 виступів у місцевих ЗМІ по роз’ясненню чинного законодавства України. 

З метою ознайомлення та вивчення законодавства України працівниками управління проведено 8 тижнів правових знань. А саме: тиждень правових знань, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру; тиждень правових знань із кримінального законодавства; тиждень превентивного виховання молоді «Закон у твоєму житті»; тиждень правових знань, присвячений Міжнародному дню захисту дітей; тиждень правових знань, присвячений Дню Конституції України; тиждень правових знань, присвячений Дню незалежності України; тиждень правових знань до Дня юриста; Всеукраїнський тиждень права, присвячений Міжнародному Дню прав людини. 

Для старшокласників міста організовано 9 засідань юридичного лекторію. Проведено 13 засідань міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. До громадської приймальні за отриманням консультацій та роз’ясненням чинного законодавства України звернулось 241 громадянин.
Міським відділом ДРАЦС на протязі 2010 року зареєстровано: 692 актових записів про народження; 682 актових записів про смерть; 344 актових записів про шлюб; 175 актових записів про розірвання шлюбу; 14 актових записів про зміну імені. Складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.212-1 КпАП України, щодо порушення батьками місячного строку реєстрації народження. З Державного реєстру актів цивільного стану видано 262 витяги. Стягнуто державного мита на суму 2880,13 тис.грн. 

Районним відділом ДРАЦС на протязі 2010 року зареєстровано: 634 актових записів про народження; 868 актових записів про смерть; 272 актових записів про шлюб; 86 актових записів про розірвання шлюбу; 3 актових записів про зміну імені. З Державного реєстру актів цивільного стану видано 237 витягів. Стягнуто державного мита на суму 1344,56 тис.грн. 

До відділу ДВС протягом 2010 року надійшло на виконання 16 908 виконавчих документів на суму 108 114 806 грн. відмовлено у відкритті по 1 447 виконавчим провадженням на суму 13 045 369 грн. Завершено 15 861 виконавчих проваджень, що становить 73,2 % виконання. Стягнуто 414 116 грн. виконавчого збору та 27 689 грн. витрат виконавчого провадження. По стягненню коштів на користь держави в інтересах ПФУ підлягало виконанню 662 виконавчих документів на суму 6 148 033 грн. Із них завершено 595 виконавчих проваджень, що становить 90 % виконання. 

По стягненню коштів за несплату комунальних платежів підлягало виконанню 406 виконавчих документів на суму 1 906 252 грн. Із них завершено 281 виконавче провадження, що становить 69 % виконання. По стягненню заборгованості по заробітній платі підлягало виконанню 46 виконавчих документів, на суму 360 125 грн. Із них завершено 39 виконавчих документів, що становить 85 % виконання. По стягненню податкового збору підлягало виконанню 155 виконавчих документів на суму 4 247 905 грн. Із них завершено 108 виконавчих проваджень, що становить 70 % виконання. За позовами прокурорів підлягало виконанню 262 виконавчих документа на суму 2 556 895 грн. Із них завершено 222 виконавчих проваджень, що становить 85 % виконання.


І.О.Бармак
начальник управління юстиції

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa