Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Підведено підсумки роботи з питань цивільного захисту населення за 2010 рік
04.02.2011

На черговому розширеному засіданні комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізовано стан виконання Програми цивільного захисту населення міста за 2010 рік та окреслено завдання на 2011 рік. На засідання комісії були запрошені керівники підприємств, установ, організацій, відповідальні за забезпечення життєдіяльності в місті. 

Голова комісії перший заступник міського голови Микола Григорович Усенко зазначив присутнім, що 2010 рік пройшов спокійно без особливих надзвичайних ситуацій місцевого рівня. Згідно статистики МНС в місті на 42% зменшилась кількість пожеж, в 2 рази менше аварій інженерних мереж. Внаслідок вжиття заходів профілактичного характеру до мінімуму зведено кількість загиблих на воді, зменшилась кількість аварій на дорогах, відсутні випадки масових отруєнь населення.
В той же час, як зазначалось у виступах відповідальних посадових осіб не все зроблено для недопускання надзвичайних ситуацій. 

Так у своїй доповіді Василь Олексійович Лень. Звернув увагу на недоліки з утримання захисних споруд у підвальних приміщеннях підприємств, установ, організацій, також потребує активізації і робота зі створення страхового фонду документації. Не в належному стані є організація навчання посадових осіб окремих підприємств. Під час проходження обласних курсів цивільного захисту населення, лише 2/3 були присутніми з м. Новограда-Волинського, що є найгіршим показником в області. Також невтішна ситуація на підприємствах, установах та організаціях з утилізації небезпечних відходів, лише 13 з них уклали договори з СЕС щодо їх захоронення.
За інформацією виконуючого обов’язки керівника районного управління міністерства з надзвичайних ситуацій Олега Володимировича Рафальського, управління в повній мірі виконало покладені на нього завдання. Ліквідовано 44 пожежі, під час яких загинула одна людина. Значну роботу проведено особовим складом з профілактики надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Але існують і недоліки у виконанні протипожежних заходів на деяких підприємствах та організаціях. 

Заступник головного санітарного лікаря Василь Степанович Буднік доповів про санітарно-епідеміологічну ситуацію в місті, яка у порівнянні з 2009 роком частково стабілізувалась. Але викликає занепокоєння захворювання на туберкульоз, а також зростає кількість ВІЛ-інфікованих. Є претензії щодо якості питної води і до утримувачів громадських криниць та природних джерел. Для споживання води, із шести наявних, придатне лише природне джерело по вул.Леваневського (біля Будинку офіцерів). 

Начальник рятувальної станції на воді Анатолій Володимирович Колесник проінформував, що протягом купального сезону 2010 року врятовано життя п’ятьом громадянам, серед них двоє дітей. Проведено біля 80 профілактичних бесід з учнями ЗОШ міста з правил поведінки на воді. На засіданні були також присутні представники Житомирської філії Державного підприємства з утилізації небезпечних відходів. 

На даний час досить актуальною є проблема утилізації шкідливих відходів. Адже з розвитком науково-технічного прогресу, нових технологій і матеріалів розпочалося стрімке накопичення твердих побутових відходів, які є реальною загрозою для довкілля та самої людини. Окремі види відходів природа переробляє дуже довго, наприклад: метали – 100 років і більше; поліетилен – 300 – 400 років; скло – мільйон років. Тобто основні відходи практично не розкладаються забруднюючи навколишню територію. 

За словами Івана Олексійовича Паламарчука у нашому місті накопичено – 210 тон небезпечних відходів, а у м.Житомир лише – 90. Паламарчук І.О. запропонував співпрацю з міськими підприємствами, установами та організації щодо утилізації твердих відходів І та ІІ категорії небезпеки. Контактна адреса м.Житомир. вул.Хлібна, 25, тел/факс 37-85-45. Підсумовуючи зібрання Микола Григорович закликав всіх присутніх об’єднати зусилля щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення та комунікаціях. 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa