Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинці: Медики прозвітували про свою діяльність
04.02.2011

Щороку медичні працівники підводять підсумки своєї діяльності за рік. 2 лютого у приміщенні міськрайТМО відбулася підсумкова медична рада за результатами 2010 року. Перед повною залою медичних працівників із доповіддю про підсумки роботи виступив головний лікар міськрайТМО Василь Борис. Василь Миколайович проінформував про фінансове забезпечення галузі у 2010 році: із міського бюджету було виділено 24 млн. 628 тис. грн. з розрахунку на одного жителя міста 443,97 грн, - проти 378 грн. у 2009 році, окрім того залучалися благодійні внески, гуманітарна допомога, гранти, тощо. Ці кошти використовувались на оплату праці медичним працівникам, оплату енергоносіїв, придбання медикаментів, харчування хворих, утримання транспортних засобів, тощо. За благодійні кошти та кошти спеціального фонду було придбано медичне обладнання на суму 456,6 тис грн. 

За словами головного лікаря одним із показників діяльності медичного закладу є показник малюкової смертності, який становить 10,29% проти 7,76% в 2009 році (обласний показник 9,1%). З року в рік викликає занепокоєння ріст захворюваності на злоякісні новоутворення. Смертність від злоякісних новоутворень складає 193,5 на 100 тис проти 161, 2 в 2009 році. Не менш важливим є питання боротьби з туберкульозом, своєчасність виявлення та ефективність лікування. Виявлено туберкульоз у 83 хворих проти 97 в минулому році. Захворюваність деструктивним туберкульозом також зменшилась і становить 19,9 проти 28,4 в минулому році захворюваність на 100 тис населення. Смертність населення від туберкульозу населення міста та району також зменшилась та становить 5,7% на 100 тисяч населення проти 16,1 в минулому році. Знизився показник летальності в стаціонарних відділеннях Покращилась хірургічна активність. 

Також Василь Миколайович відмітив зниження показника первинного виходу на інвалідність також серед осіб працездатного віку на 05,%. За звітний період спостерігається зменшення показника загальної смертності на 1000 населення 12,91 проти 15,41 в минулому році. Вперше за останні роки відмічається позитивний приріст населення. В системі смертності на першому місці системи кровообігу, на другому – новоутворення, на третьому – травми та отруєння. Окремо Василь Борис зупинився на медичному забезпеченні населення, яке має статус постраждалих, внаслідок аварії на ЧАЕС. Таких осіб на обліку біля 16000. Щорічно проводяться медичні профілактичні огляди даної категорії населення. Актуальним залишається пільгове медикаментозне забезпечення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. 

Одним із пріоритетних напрямків в організації медичної допомоги населенню є надання швидкої медичної допомоги. Протягом минулого року ШМД в місті та районі обслужено 33784 виклики. Серед актуальних питань, за словами головного лікаря, які потребують вирішення є придбання рентген апарата, мамографа, пересувного флюорографа, придбання комп’ютерної програми „Сімейний лікар“, відкриття амбулаторії сімейного лікаря в місті, обладнання сольової шахти для лікування хворих з хронічними захворюваннями органів дихання, обладнання Хоспісу, облаштування палати інтенсивної терапії в приймальному відділенні, реконструкція інфекційного відділення для дорослих та інше. 

Головний державний санітарний лікар у Новограді-Волинському Людмила Прохор проінформувала що загальна інфекційна захворюваність по місту в 2010 році в порівнянні з 2009р. знизилась в 1,1 рази за рахунок гастроентероколітів, скарлатини, вірусного гепатиту «В», активного туберкульозу органів дихання, педикульозу, епідпаротиту, краснухи, грипу. Виявлено 15 хворих на сальмонельоз, що в 2,5 рази більше ніж в минулому році. Протягом року серед дорослого населення міста зареєстровано 4 випадки вірусного гепатиту А (недекретованої групи) та по 5 захворювань вірусним гепатитом В та С. Шляхи інфікування встановлені у 2 випадках (наркоманія). Захворюваність вітряною віспою зросла в 1,3 рази. В 3,1 рази зменшилась захворюваність скарлатиною. Всі хворі це діти до 14 років.
Мав місце 1 випадок захворювання епідпаротитом у дорослої особи, а також два випадки кашлюка у дітей до 14 років.
Захворювання дифтерією, носійство дифтерії, кору не реєструвались. 

Туберкулінодіагностикою охоплено 100% підлягаючих дітей. Виявлено 0,4% інфікованих дітей, які поставлені на диспансерний облік у фтізіатричному кабінеті дитячої консультації. Новонароджені вакциновані на 99%, ревакциновані в 7 років – 100%, в 14 років – на 100%. На диспансерному обліку з моменту виявлення знаходиться 130 чоловік Віл-інфікованих. В 2010 році на диспансерний облік взято 29 чоловік, в т.ч. з діагнозом СНІД - 13. Основні шляхи інфікування статевий (50%), парантеральний (31,2%), від матері до дитини (18,8%). Вікова структура найбільш вражених контингентів припадає на вік 25-49 років. Підлягають поглибленому клініко-імунологічному обстеженню і підтвердженню діагнозу 26 серопозитивних осіб. 

Придбання сухожарових шаф потребують гнійна перев’язочна хірургічної поліклініки та амбулаторії сімейного типу №1 по вул. Леваневського, 24, №3 по вул. Потапова. Значна частина біксів потребує заміни. Відділення ТМО забезпечені деззасобами лише на поточні потреби, не створено 3-місячний запас. Вкрай недостатньо деззасобів в травматологічному, реанімаційному відділеннях, що підтверджується лабораторно виявленням стійких штамів мікроорганізмів, а це може призвести до розповсюдження внутрішньо лікарняних інфекцій. 

Загальна захворюваність населення гельмінтозами зменшилась на 14%. Протягом року обстежено 25 підвальних приміщень багатоповерхових будинків з метою виявлення місць виплоду комарів. Тимчасово були підтоплені 3 підвальних приміщення на вул. Тимошенка, Пушкіна, Рокосовського, але до масового розмноження комарів це не призвело. Щомісячно проводились фенологічні спостереження за малярійними комарами на 6 контрольних дньовках і 6 контрольних водоймищах. Обстежено 42 об’єкти на наявність алергенних кліщів, останні були виявлені в житловому приміщенні на вул. Леваневського. Залишаються невирішеними питання каналізування житлових масивів „Дружба”, „Лубчиця”, 8-ми квартирного будинку на І пров. Войкова, 29, від якого стоки скидаються в зливову каналізацію і заводу „Сільгоспмашин”. 

Через невідповідність питної води за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками заборонялась експлуатація 9 громадських шахтних криниць. Власниками проведена дезінфекція лише 3 громадських криниць (вул.Вокзальна,40, вул.Декабристів,17, вул.Шаумяна, 17). Не виконуються вимоги постанов про заборону використання питної води із джерел по вул. Володарського, вул. Водопровідній. Протягом року санітарно-епідемічна ситуація в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах міста знаходилась під контролем. За даними поглибленого медогляду патологічна враженість школярів у 2010році в порівнянні з 2009р. збільшилась у 1,1 раз. Погіршились показники захворюваності хворобами інфекційно-паразитарного характеру (в 1,8 рази); опорно-рухового апарату (в 1,2 рази) в т.ч. сколіозами – в 1,5 рази; анеміями в 1,5 рази. В структурі захворюваності школярів І місце займають хвороби дихальної системи, ІІ – системи кровообігу, ІІІ - опорно-рухового апарату, ІV – органів зору. 

Лабораторіями райСЕС за поточний період досліджено за санітарно-хімічними показниками 2728 проб об’єктів навколишнього середовища, виявлено відхилення у 235 пробах (8,6%), на підконтрольних об'єктах проведено 3371 інструментальних замірів, виявлено 888 відхилень від встановлених нормативів; за бактеріологічними показниками 14263 проби, виявлено 306 відхилень від нормативних показників (2,2%). За 2010 рік радіологічною лабораторією рай СЕС досліджено 1496 проб харчових продуктів та 89 проб питної води на вміст цезію -137. Відхилення від ГН 6.6.1.1.130-2006 виявлено в одній пробі (сухі гриби).
Про роботу стоматологів у 2010 році розповіла головний лікар СМО Галина Красічкова. Місцеві стоматологи працюють і у військкоматі, і обслуговують людей на дому, і за потреби надають допомогу хворим вночі. Як відмітила Галина Володимирівна, незважаючи на ріст приватних стоматологічних кабінетів, кількість звернень до СМО постійно зростає. В 2010 році було прийнято 115,553 чоловіки. 

В черзі на протезування стоїть біля 300 чоловік. Протягом останніх років матеріально-технічна база не поновлювалась, але вже в цьому році, за сприяння міської та районної влади придбано новий рентгенологічний апарат. Наразі лікарня потребує стоматологічного автобусу для виїзду у віддалені сільські райони та школи міста.
Міський голова Володимир Загривий, підсумовуючи нараду, відмітив, що колектив ТМО відповідає всім вимогам. Кожен знає своє ремесло і крок за кроком всі спільними зусиллями будуть вирішувати поставлені завдання. Володимир Іванович відмітив, що його завдання – разом з районною владою забезпечити медичним працівникам нормальні умови праці, а завдяки нашому земляку Володимиру Литвину вдається залучати додаткові кошти. В першу чергу будуть звертати увагу на відділення, які найбільше цього потребують. Голова районної ради Франц Вікторович Весельський на завершення охарактеризував стан медичного забезпечення у Новоград-Волинському районі.


Відділ інформації та зв’язків із
громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa