Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Підводимо перші підсумки щодо співпраці з Українсько-Німецьким технічним співробітництвом GTZ «Енергоефективність у будівлях»
14.10.2010

З березня минулого року місто активно співпрацює з українсько-німецьким проектом (GTZ) ГмбХ «Енергоефективність у будівлях» у напрямку впровадження енергоефективної концепції розвитку Новограда-Волинського. 


07-08 жовтня місто відвідали національний координатор проекту GTZ «Енергоефективність у будівлях» Репсіме Хренова-Шимкіна, архітектор, технічний експерт Проекту Маріо Бодем, Роберт Шахтнайдер для підведення підсумків першої фази проекту та узгодження планів на наступну фазу. 

За час співпраці з Програмою, за підтримки німецьких експертів, у співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства України, Міністерством регіонального розвитку та будівництва України, асоціацією «Енергоефективні міста України», містами-партнерами Івано-Франківська, Чернігова та Миргорода в місті затверджено Програму енергозбереження та енергоефективності міста Новограда-Волинського на 2010-2020 роки. Головною метою співпраці є розробка програми з енергозбереження, проведення енергетичного аудиту, а також проведення санації будівель житлового фонду, за умовою співфінансування з боку муніципалітету та мешканців будинку. 

У співпраці з компанією PHILIPS, за ініціативи GTZ «Енергоефективність у будівлях», за підтримки освітньої програми SPARE в місті проведено світловий аудит в навчальних закладах, зокрема в ЗНВО-гімназія ім. Лесі Українки, ЗОШ №4, ЗОШ №9. За результатами світлового аудиту надана інформація про можливість модернізації освітлення в приміщеннях учбових закладів. 

В місті було розповсюджено тематичні сіті-лайти із закликами місцевих жителів до ощадливого ставлення до енергії, води, тепла та навколишнього середовища. В рамках співпраці з міжнародним освітнім проектом з раціонального використання ресурсів та енергії „ SPARE“ в місті Новограді-Волинському введено у навчальну програму курс енергозбереження. Для вчителів, які викладають курс енергозбереження проведено цикл навчальних тренінгів „Освіта, як засіб залучення дітей до діяльності з енергозбереження“ та круглий стіл „Вирішення важливих питань інформаційно-методичного забезпечення викладання курсу „Енергозбереження та пом’якшення змін клімату“. 

За підтримки проекту Українсько-Німецького Технічного Співробітництва „ Енергоефективність у будівлях “, ПРООН/ МПВСР та SPARE учні забезпечені посібниками з „ Енергозбереження та пом’якшення змін клімату “. Розроблено тематичні щоденники із основними правилами ощадливого використання енергоресурсів. Кожна школа отримала інформаційні дошки для популяризації заходів енергоефективності та енергозбереження. 

Також в рамках проекту Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GTZ „ Енергоефективність у будівлях “, освітнього проекту „SPARE“ в місті реалізовано проект „ Енергія в школах Новограда-Волинського “. Основна мета проекту – залучення школярів до збереження енергетичних ресурсів в школі та побуті. Учні приймали активну участь в дослідженнях рівня освітленості класних кімнат, енергоспоживання побутовими приладами, температурних режимів та разом з вчителями вивчали рівень споживання енергетичних ресурсів у навчальному закладі. 

Завершальним етапом проекту стало проведення загальномісцевого фестивалю учнівських проектів з енергозбереження. Переможці отримали сучасне обладнання від компанії PHILIPS для модернізації системи освітлення в навчальних закладах, для вирішення локальних проблем навчальних закладів згідно з міською програмою з енергозбереження та енергоефективності. 

Триває розробка проектно-технічної документації для проведення комплексної санації будинку по вулиці Соборності, 13 (ОСББ „Згода“) із застосуванням сучасних європейських технологій енергозбереження. Під час візиту відбулася зустріч з представниками проектного інституту для узгодження технічних рішень, представлених німецьким архітектором Маріо Бодемом щодо розробки проектно-кошторисної документації для санації вищезазначеного будинку, який стане в подальшому пілотним в місті. 


Під час прес-конференції з місцевими засобами масової інформації координатор проекту GTZ «Енергоефективність у будівлях» Репсіме Хренова-Шимкіна зазначила: «Ми дуже цінуємо співпрацю з вашим містом, адже основним завданням нашої Програми є впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності у пілотних містах. 

Так, в Івано-Франківську ми працюємо з бюджетними установами, у Чернігові розробили стратегічну діагностику та впровадили енергетичний аудит бюджетних будівель, у вашому місті ми співпрацюємо у реалізації заходів, пов’язаних з підвищенням рівня знань громади міста у питаннях ощадливого використання енергетичних ресурсів та санації житлових будинків. Ми задоволені розумінням влади, особливо Вашого міського голови у розумінні проблем, які ми намагаємося вирішити у тісній співпраці.
Напрацювання вашого міста щодо енергетичної освіти у навчальних закладах поширюємо не тільки у наших містах-партнерах, але й серед інших українських міст. 

Позитивною відзначається також організація роботи у міській раді. У вас проведена вагома робота у напрямку створення та підтримки функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що викликає неабиякий інтерес в міністерстві житлово-комунального господарства України та більшості українських муніципалітетів. Щоквартально ми проводимо презентації набутого досвіду міст-партнерів, залучаємо фахівців національних Міністерств для активної співпраці у реалізації заходів, та популяризації набутого досвіду. 

Зараз ми сподіваємося провести енергетичну діагностику бюджетних будівель Новограда-Волинського. Розробити середньострокове планування для всіх бюджетних установ та створити єдину інформаційну систему контролінгу споживання енергетичних ресурсів бюджетними установами міста. 

Сьогодні ми презентуємо напрацьовані технічні рішення нашого німецького експерта, які базуються на застосуванні європейських технологій санації багатоповерхових будівель для проведення комплексу заходів, які є найбільш ефективними з економічної точки зору для модернізації пілотного проекту у Новограді-Волинському». 

Основною задачею у співпраці з проектом залишається виконання всіх заходів розробленої програми з енергозбереження та енергоефективності, що дозволить розвинути економічну та соціальну сферу Новограда-Волинського на найближчу та подальшу перспективу. 


Ірина Гудзь
Начальник відділу підтримки
муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa