Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Повідомлення про прийняття проектів регуляторних актів
11.10.2010

Рішення міської ради № 707 від 30.09.10 прийнято проект регуляторного акту „Про внесення змін до Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення в місті Новограді-Волинському та контролю за їх виконанням“.

На обговорення громадськості міста вноситься наступне:

1.1. доповнити пункт 1.2 новим абзацом „Некомерційним вважається несправний або неповірений засіб обліку водопостачання показники якого не беруться до уваги при нарахуванні та сплаті за послуги водопостачання та водовідведення“.

1.2 пункт 5.14 викласти в такій редакції: „5.14. Повірка, ремонт та обслуговування засобів обліку:
5.14.1. Квартирні засоби обліку водопостачання є власністю Споживача“. 5.14.2.Повірка квартирних засобів обліку водопостачання проводиться виробничим управлінням водопровідно – каналізаційного господарства за рахунок Споживача по мінімальному тарифу, розрахованому виробничим управлінням водопровідно – каналізаційного господарства та затвердженому рішенням виконавчого комітету міської ради.
5.14.3. Повірка засобів обліку водопостачання здійснюється централізовано з використанням обмінного фонду лічильників виробничого управління водопровідно – каналізаційного господарства.
5.14.4.Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства завчасно повідомляє споживачів про дату та час здійснення централізованої періодичної повірки лічильників у визначеному багатоквартирному будинку, групі будинків або окремому під’їзді. Обмінний лічильник, який встановлюється в помешканні абонента – повинен бути повіреним та мати дату випуску не пізніше двох років від дати випуску лічильника Споживача.

При відмові абонента залишити встановлений лічильник з обмінного фонду для використання, укладається додаткова угода на виконання робіт з демонтажу та монтажу лічильника абонента за додаткову плату.

У випадку, коли Споживач після відповідного письмового повідомлення (під особистий підпис із зазначенням дати отримання), щодо огляду приладів поквартирного обліку холодного водопостачання, відмовляється допустити посадових осіб виробника до вузла обліку з метою його зняття на повірку або відмовляється здійснити повірку своїх приладів обліку (при закінченні міжповірочного періоду), споживач переводиться на розрахунок згідно норми споживання без приладів обліку, а неповірений засіб обліку води вважається некомерційним".

З повним текстом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті міста у рубриці „Офіційна інформація“ підрубриці „Регуляторна політика“. Свої пропозиції та зауваження надавати протягом місяця розробнику – УЖКГ та КВ міської ради (вул. Шевченка, 16, кб.40, тел. 5-32-94).

Рішення міської ради від 30.09.10 № 700 прийнято проект регуляторного акту, яким пропонується:

„1.Доповнити Перелік видів підприємницької діяльності, що здійснюється на умовах спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у м. Новограді-Волинському такими як: „Інша діяльність у сфері спорту“, „Монтаж і технічне обслуговування систем опалення будівель“, „Водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи“.

2. Встановити ставку єдиного податку фізичним особам-підприємцям у розмірі 200 гривень.“


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa