Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Освітяни Новограда-Волинського провели семінар-брифінг з питань особистісно орієнтованого підходу до дитини за участю науковців
11.10.2010

Нещодавно в ДНЗ №4 «Сонечко» відбувся черговий семінар-брифінг з питань впровадження психолого-педагогічного проектування за участю кандидата психологічних наук, провідного наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка АПН України Ладивір С.О. та кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології і педагогіки ЖОІППО Манилюк Ю.С. Семінар проходив в рамках розпочатого в 2010-2011 навчальному році в м. Новограді-Волинському експериментального проекту «Дитина замовляє розвиток: особистісно орієнтований підхід». На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Шляхи впровадження психолого-педагогічного проектування в практику роботу дошкільного навчального закладу
2. Особливості перспективного та календарного планування в групах, що застосовують психолого-педагогічне проектування
3. Сутність і роль рефлексії в процесі впровадження технології
4. Зміст і форми взаємодії з батьками тощо.

Гості побували на занятті в логопедичній групі (вихователь Білоус В.Ф.), де мали змогу спостерігати за практичним втіленням інформаційного етапу тематичного блоку «Кошик щедрої Осені»; поспілкувались з вихованцями, ознайомились з узагальнюючими матеріалами попередніх тематичних блоків «Наш дитячий садок» і «Моє місто». В обговоренні шляхів реального втілення принципу «Дитина замовляє розвиток», науковці відмічали позитивні результати педагогів дошкільної установи в організації розвивального предметно-ігрового середовища, вироблення нового стилю спілкування з дітьми та батьками, формуванні рефлексивної культури як у педагогів, так і у вихованців.В рамках візиту наукових консультантів відбулись «Педагогічні діалоги» з педколективом ДНЗ №4, на яких педагоги мали змогу задати питання, що хвилюють на даний момент та обговорити актуальні проблеми дошкільної освіти. С.О.Ладивір підкреслила, що всі сили і весь розум вихователь має віддавати тому, щоб «виховати всіх, виховати кожного; навчити всіх, навчити кожного; готувати до життя всіх, готувати кожного». «Ми отримуємо гарну розсаду. Нам потрібно тільки розібратися, кому який ґрунт підійде, кого коли поливати і підживлювати. Здібності розвиваються тільки в діяльності», - наголосила співробітник лабораторії. Манилюк Ю.С. зупинилась на питанні переповненості груп і шляхів вирішення цієї проблеми, призвала педагогів взяти участь у громадських обговореннях на міністерському сайті, присвячених підготовці до Першого з’їзду дошкільників (м. Київ, 05.11.10).

Науковці поділились планами щодо участі освітян м. Новограда-Волинського в міжнародних проектах, деталі було обговорено із завідувачем інформаційно-методичного центру Ліневичем П.К.Декілька днів поспіль досвід діяльності ДНЗ №4 щодо впровадження психолого-педагогічного проектування в практику роботи було презентовано завідуючою Башинською Л.О. на засіданні Президії АПН України в м. Києві в рамках звіту лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка (завідуюча Піроженко Т.О.).

Дякуючи співробітникам лабораторії за плідну та корисну співпрацю з педагогами дошкільного закладу, Башинська Л.О. зауважила: «Впевнені, що ми потрібні один одному. Адже, наука без практики – нічого не варта, а практика без науки позбавлена розвитку. Віримо, що тандем «наука и практика», нерозривні. Жодна методика, програма, технологія не працює сама по собі, за нею завжди стоїть людина. Людина, яка знає і вміє, як її створити, і людина, яка бажає її здійснити. Цих людей має об’єднувати ЛЮБОВ до дитини, бажання зробити її щасливою».

Житня І.В.,
методист ІМЦ управління освіти і науки

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa