Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Заради наших дітей
11.10.2010

Батько і мати. Два крила у птаха. Такі необхідні, такі потрібні дитині, щоб допомогти їй вирости і впевнено злетіти у широкий світ. Де можна більше зачерпнуть любові? Де взяти більше доброти? Як в материнськім ріднім слові, Як з батька щедрої руки.

Кажуть, ніколи не пізно стати батьками, а вчитись бути батьками потрібно все життя.

Школа + родина = щаслива дитина! Саме під таким гаслом 5 жовтня у великій залі Палацу культури управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради було проведено загальноміські батьківські збори.

На початку зустрічі зі словами вітань та подяки за розуміння і співпрацю звернулася до батьків начальник управління освіти і науки Ольга Володимирівна Ільяхова, зазначивши, що сьогодні переважна більшість батьків є активними учасниками навчально-виховного, спортивно-оздоровчого, виховного процесів у освітніх закладах.

Нічого немає у світі дорожчого для людини, ніж її сім'я. Як приємно розділити з родиною радість, святкувати перемогу, відчувати, що твої батьки залишаються з тобою, - це лейтмотив виступу заступника міського голови Валентини Степанівни Титяневич. Вона також наголосила на пріоритетах розвитку освіти міста (покращення якості надання освітніх послуг нашим дітям; піклування про їх здоров'я; покращення духовності нашої молоді) та нагадала, що учасниками навчально-виховного процесу є вчителі, батьки і діти, а влада – це надійний партнер цього тандему. Адже від співпраці, поєднання зусиль педагогів, батьків і влади, їх взаєморозуміння залежить результат освіти і культури наших дітей і, взагалі, обличчя української нації та майбутнє нашої держави. Валентина Степанівна надала батьківському активу міста сконцентровану інформацію про освітній простір Новограда-Волинського, показала точки нашої співпраці задля задоволення потреб учнів та для мінімізації кількості помилок в життєвому становленні наших дітей. Міська влада запросила нас, батьків, бути активнішими під час проведення міських заходів «Дні здоров'я», «Пробіг заради життя», зробити їх сімейними, спільно боротись з гіподинамією та шкідливими звичками.

Зрозуміло, що повністю вирішити виховні проблеми не вдалося ще жодній країні, але наша обізнаність в цих проблемах, наше взаєморозуміння і партнерська співпраця з учителями і владою зменшує гостроту цих проблем, полегшує адаптацію наших дітей до реалій сучасного життя.

Цікавою була інформація заступника головного лікаря Новоград-Волинського міськрай ТМО В.П. Холівчука про невтішну статистику рівня захворюваності школярів. Радує те, що з ініціативи міського голови в навчальні заклади міста введені посади лікарів-педіатрів, започатковано проведення медичних оглядів дітей у присутності батьків, введені паспорти здоров'я. Це дає змогу нам, батькам, бути краще обізнаними з проблемами наших дітей та вчасно їх вирішувати.

«Не хотілося б, щоб діти виросли прагматичними циніками, у яких немає нічого святого за душею»,- зазначила голова батьківського комітету ЗОШ №2 Барашовець А.В. Отож дуже добре, що у школах введені спецкурси, спрямовані на збереження духовних цінностей людини, - «Етика: духовні засади», «Християнська етика», проводяться конкурси юних знавців Біблії.

Сьогодні, як ніколи, проблема виховання дітей в сім’ях стає найгарячішою, бо умови життя диктують зовсім інше: 24-годинну зайнятість батьків на роботі. Дуже часто ми не маємо часу навіть подивитись на своїх дітей, а про якесь спілкування з ними не може бути і мови. Як часто ми заглядаємо в очі своїх дітей, чи часто намагаємось зрозуміти їх проблеми, допомогти їм у їх вирішенні? Проблеми, які з’являються у зв’язку з цим, заставляють нас досить серйозно хвилюватися пізніше, а то і більше… намагатися щось робити. Тільки от що саме? Ми не встигаємо побачити, як наші діти дорослішають, ми це починаємо відчувати, коли вони виходять з-під нашого контролю, коли щось скоюють, кудись потрапляють. Як справитись з цим всім нам, батькам, іноді дуже далеким від педагогіки та психології? Цікавим з цього приводу був виступ практичного психолога, соціального педагога колегіуму Нємєц Г.М. Надто багато чого ми робимо не так у ставленні до своїх дітей… Над цим варто всім нам не тільки подумати, але і конкретно щось робити.

Цікаву та корисну інформацію виступаючих доречно доповнювали на екрані ілюстративні матеріали у вигляді слайдів, підготовлені міським інформаційно-методичним центром.

Добре, що нерозривним та триєдиним є зв'язок батьки – навчальний заклад – управління освіти і науки. Наші батьківські пропозиції готові вислухати та знайти шляхи вирішення спільних проблем як у навчальних закладах, так і в управлінні освіти та науки. Свою позицію, бачення та напрями поліпшення умов навчально-виховного процесу батьки, зокрема, голови батьківських, піклувальних рад висловлювали і під час проведення круглих столів (в рамках тематичних днів управління освіти і науки протягом 2009-2010 навчального року).

Міський голова Микола Петрович Боровець, підкресливши важливість співпраці школи, сім’ї, влади, за активну громадську позицію, участь у навчально-виховному процесі, підтримку освітніх ініціатив нагородив подяками Перерву Валентину Станіславівну, голову батьківського комітету10-Б класу, члена батьківської ради НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», Шуляк Лілію Вікторівну, члена батьківського комітету ЗОШ №2, Савицьку Світлану Петрівну, заступника піклувальної ради ЗОШ №3, Мухутдінову Ніну Андріївну, члена піклувальної ради спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школи сприяння здоров'я», Пасічника Юрія Леонідовича, члена батьківського комітету ЗОШ №5, Ягодинського Володимира Анатолійовича, голову батьківського комітету 8-Б класу ЗОШ №6, Невмержицьку Анастасію Іванівну, голову батьківського комітету 7-Б класу ЗОШ №7, Трохимчик Ніну Іванівну, голову батьківського комітету ЗОШ №8, Каленського Володимира Павловича, голову батьківського комітету ЗОШ№ 9, Бондаренко Людмилу Володимирівну, голову батьківського комітету 7-А класу ЗОШ №10, Ковальову Ірину Петрівну, голову батьківського комітету колегіуму.

Секрет успіху в кожній справі – наша небайдужість. Ми з вами, як ніхто, вміємо любити наших дітей, відкривати їм ідеї добра і людяності, навчати вірити, сподіватись, любити.

На батьківських зборах було вироблено рекомендації щодо подальшої співпраці педагогів, батьків, влади, запропоновано створити асоціацію голів шкільних батьківських комітетів для обміну досвідом.

Характерною рисою роботи батьків є те, що людина знаходить у ній ні з чим не зрівняне щастя. Адже, продовжуючи рід людський, батько й мати повторюють у дитині самих себе, і від того, наскільки свідоме це повторення, залежить моральна відповідальність за людину, за її майбутнє. Звертаючись до батьків В. Сухомлинський нагадував: «Якщо ви хочете стати неповторною особистістю, якщо ви мрієте залишити після себе глибокий слід на землі – не обов’язково бути видатним письменником або вченим, творцем космічного корабля або відкривачем нового елементу періодичної системи. Ви можете утвердити себе в суспільстві, засяяти красивою зіркою неповторної індивідуальності, виховавши хороших дітей, хороших громадян, хороших трудівників, хорошого сина, хорошу дочку, хороших батьків для своїх дітей. Творення людини – найвище напруження всіх сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти – не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене працею.”

О.Ф. Рибак,
член батьківського комітету 10-Б класу СШ №4

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa