Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Заради наших дітей
11.10.2010

Батько і мати. Два крила у птаха. Такі необхідні, такі потрібні дитині, щоб допомогти їй вирости і впевнено злетіти у широкий світ. Де можна більше зачерпнуть любові? Де взяти більше доброти? Як в материнськім ріднім слові, Як з батька щедрої руки.

Кажуть, ніколи не пізно стати батьками, а вчитись бути батьками потрібно все життя.

Школа + родина = щаслива дитина! Саме під таким гаслом 5 жовтня у великій залі Палацу культури управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради було проведено загальноміські батьківські збори.

На початку зустрічі зі словами вітань та подяки за розуміння і співпрацю звернулася до батьків начальник управління освіти і науки Ольга Володимирівна Ільяхова, зазначивши, що сьогодні переважна більшість батьків є активними учасниками навчально-виховного, спортивно-оздоровчого, виховного процесів у освітніх закладах.

Нічого немає у світі дорожчого для людини, ніж її сім'я. Як приємно розділити з родиною радість, святкувати перемогу, відчувати, що твої батьки залишаються з тобою, - це лейтмотив виступу заступника міського голови Валентини Степанівни Титяневич. Вона також наголосила на пріоритетах розвитку освіти міста (покращення якості надання освітніх послуг нашим дітям; піклування про їх здоров'я; покращення духовності нашої молоді) та нагадала, що учасниками навчально-виховного процесу є вчителі, батьки і діти, а влада – це надійний партнер цього тандему. Адже від співпраці, поєднання зусиль педагогів, батьків і влади, їх взаєморозуміння залежить результат освіти і культури наших дітей і, взагалі, обличчя української нації та майбутнє нашої держави. Валентина Степанівна надала батьківському активу міста сконцентровану інформацію про освітній простір Новограда-Волинського, показала точки нашої співпраці задля задоволення потреб учнів та для мінімізації кількості помилок в життєвому становленні наших дітей. Міська влада запросила нас, батьків, бути активнішими під час проведення міських заходів «Дні здоров'я», «Пробіг заради життя», зробити їх сімейними, спільно боротись з гіподинамією та шкідливими звичками.

Зрозуміло, що повністю вирішити виховні проблеми не вдалося ще жодній країні, але наша обізнаність в цих проблемах, наше взаєморозуміння і партнерська співпраця з учителями і владою зменшує гостроту цих проблем, полегшує адаптацію наших дітей до реалій сучасного життя.

Цікавою була інформація заступника головного лікаря Новоград-Волинського міськрай ТМО В.П. Холівчука про невтішну статистику рівня захворюваності школярів. Радує те, що з ініціативи міського голови в навчальні заклади міста введені посади лікарів-педіатрів, започатковано проведення медичних оглядів дітей у присутності батьків, введені паспорти здоров'я. Це дає змогу нам, батькам, бути краще обізнаними з проблемами наших дітей та вчасно їх вирішувати.

«Не хотілося б, щоб діти виросли прагматичними циніками, у яких немає нічого святого за душею»,- зазначила голова батьківського комітету ЗОШ №2 Барашовець А.В. Отож дуже добре, що у школах введені спецкурси, спрямовані на збереження духовних цінностей людини, - «Етика: духовні засади», «Християнська етика», проводяться конкурси юних знавців Біблії.

Сьогодні, як ніколи, проблема виховання дітей в сім’ях стає найгарячішою, бо умови життя диктують зовсім інше: 24-годинну зайнятість батьків на роботі. Дуже часто ми не маємо часу навіть подивитись на своїх дітей, а про якесь спілкування з ними не може бути і мови. Як часто ми заглядаємо в очі своїх дітей, чи часто намагаємось зрозуміти їх проблеми, допомогти їм у їх вирішенні? Проблеми, які з’являються у зв’язку з цим, заставляють нас досить серйозно хвилюватися пізніше, а то і більше… намагатися щось робити. Тільки от що саме? Ми не встигаємо побачити, як наші діти дорослішають, ми це починаємо відчувати, коли вони виходять з-під нашого контролю, коли щось скоюють, кудись потрапляють. Як справитись з цим всім нам, батькам, іноді дуже далеким від педагогіки та психології? Цікавим з цього приводу був виступ практичного психолога, соціального педагога колегіуму Нємєц Г.М. Надто багато чого ми робимо не так у ставленні до своїх дітей… Над цим варто всім нам не тільки подумати, але і конкретно щось робити.

Цікаву та корисну інформацію виступаючих доречно доповнювали на екрані ілюстративні матеріали у вигляді слайдів, підготовлені міським інформаційно-методичним центром.

Добре, що нерозривним та триєдиним є зв'язок батьки – навчальний заклад – управління освіти і науки. Наші батьківські пропозиції готові вислухати та знайти шляхи вирішення спільних проблем як у навчальних закладах, так і в управлінні освіти та науки. Свою позицію, бачення та напрями поліпшення умов навчально-виховного процесу батьки, зокрема, голови батьківських, піклувальних рад висловлювали і під час проведення круглих столів (в рамках тематичних днів управління освіти і науки протягом 2009-2010 навчального року).

Міський голова Микола Петрович Боровець, підкресливши важливість співпраці школи, сім’ї, влади, за активну громадську позицію, участь у навчально-виховному процесі, підтримку освітніх ініціатив нагородив подяками Перерву Валентину Станіславівну, голову батьківського комітету10-Б класу, члена батьківської ради НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», Шуляк Лілію Вікторівну, члена батьківського комітету ЗОШ №2, Савицьку Світлану Петрівну, заступника піклувальної ради ЗОШ №3, Мухутдінову Ніну Андріївну, члена піклувальної ради спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школи сприяння здоров'я», Пасічника Юрія Леонідовича, члена батьківського комітету ЗОШ №5, Ягодинського Володимира Анатолійовича, голову батьківського комітету 8-Б класу ЗОШ №6, Невмержицьку Анастасію Іванівну, голову батьківського комітету 7-Б класу ЗОШ №7, Трохимчик Ніну Іванівну, голову батьківського комітету ЗОШ №8, Каленського Володимира Павловича, голову батьківського комітету ЗОШ№ 9, Бондаренко Людмилу Володимирівну, голову батьківського комітету 7-А класу ЗОШ №10, Ковальову Ірину Петрівну, голову батьківського комітету колегіуму.

Секрет успіху в кожній справі – наша небайдужість. Ми з вами, як ніхто, вміємо любити наших дітей, відкривати їм ідеї добра і людяності, навчати вірити, сподіватись, любити.

На батьківських зборах було вироблено рекомендації щодо подальшої співпраці педагогів, батьків, влади, запропоновано створити асоціацію голів шкільних батьківських комітетів для обміну досвідом.

Характерною рисою роботи батьків є те, що людина знаходить у ній ні з чим не зрівняне щастя. Адже, продовжуючи рід людський, батько й мати повторюють у дитині самих себе, і від того, наскільки свідоме це повторення, залежить моральна відповідальність за людину, за її майбутнє. Звертаючись до батьків В. Сухомлинський нагадував: «Якщо ви хочете стати неповторною особистістю, якщо ви мрієте залишити після себе глибокий слід на землі – не обов’язково бути видатним письменником або вченим, творцем космічного корабля або відкривачем нового елементу періодичної системи. Ви можете утвердити себе в суспільстві, засяяти красивою зіркою неповторної індивідуальності, виховавши хороших дітей, хороших громадян, хороших трудівників, хорошого сина, хорошу дочку, хороших батьків для своїх дітей. Творення людини – найвище напруження всіх сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти – не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене працею.”

О.Ф. Рибак,
член батьківського комітету 10-Б класу СШ №4

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa