Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Основні досягнення – позитивний імідж Новограда-Волинського та подолання пасивності громади
06.10.2010

В останній робочий день перед відпусткою у зв’язку із передвиборчою діяльністю міський голова Микола Боровець провів прес-конференцію з журналістами місцевих ЗМІ. Основними її темами стали підсумки соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців поточного року та хід виборчої компанії.

Микола Петрович зазначив, що за 8 місяців поточного року успішно спрацювала промисловість нашого міста. Промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на 340,1 млн. грн., або 5,0 % обласного рівня. Відносно відповідного періоду минулого року в цілому обсяг реалізації промислової продукції збільшився в півтора рази, або на 121,3 млн. грн. Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудування — 67,4% (229,4 млн. грн.), порівняно з минулим роком обсяг реалізованої продукції в даній галузі збільшився більше, ніж в два рази.Продукції легкої промисловості реалізовано на 16,0 млн. грн., що на 16,1% більше минулорічного обсягу. Обсяг реалізованої промислової продукції на одного жителя міста становить 6075,9 грн., по Житомирській області цей показник становить 5244,6 грн. Досягненням є той факт, що немає заборгованостей по заробітній платі.

Бюджет виконаний і показники є задовільними для того, щоб забезпечити плани видатків. За 9 місяців поточного року до загального фонду міського бюджету надійшло 102 953,2 тис грн., що становить 100% до плану міської ради. Надходження забезпечено по всіх видах власних та закріплених доходів.

Загальний обсяг видатків міського бюджету за звітний період становить 98 445,7 тис грн. та забезпечений на 91% до плану, уточненого міською радою.

Згідно рішення сесії обласної ради нам виділено додатково мільйон гривень з обласного бюджету на недостатність по заробітній платі. Фактично тільки Новограду-Волинському цей мільйон гривень було виділено в такому обсязі.

Варто зазначити, що завдячуючи тому, що адміністрація ЗОШ № 8 та жителі мікрорайону «Дружба» були на прийомі у голови обласної державної адміністрації Сергія Миколайовича Рижука та моїм неодноразовим зверненням, підтримці партії регіонів, а також спільним зусиллям обласної адміністрації і обласної ради (тиждень тому на місце будівництва восьмої школи виїжджав голова обласної ради Віталій Йосипович Француз), нашому місту виділили, згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації, 4,316 мільйона гривень на будівництво восьмої школи. Це дуже важливий момент – я хотів би тут подякувати Сергію Миколайовичу Рижуку за те, що прислухався до наших проблем і визначив такі пріоритети. Бо з 15 мільйонів, які виділені для області, 4,3 мільйони гривень йде на будівництво новоград-волинської восьмої школи. Наразі завершене освоєння майже 2 млн.грн (дах ЗОШ №4, каналізація ЗОШ №9 + допомога ОСББ).

Дуже актуальним є готовність до зими всього господарського комплексу нашого міста.

Майже по всіх наших ОСББ були проведені засідання правлінь, де розглянулися акти підготовки до зими, ступінь готовності будинків, ситуація з «Теплокомуненерго» і газопостачанням. Уже почали подавати тепло до лікарні. Працюємо над тим, щоб укласти угоду з НПК Нафтогазу, щоб розпочати опалювальний сезон. Наразі робимо все, щоб стримати ріст тарифів на послуги ЖКГ.

Аналізуючи хід виборчої кампанії міський голова наголосив, що за майже 20 років незалежності України зроблено багато щодо демократизації суспільних відносин, будівництва громадянського суспільства. Громада почала відчувати себе повноцінними господарями у своєму дворі, у своєму домі, в своєму місті. Хотів би, щоб виборчий процес проходив на засадах демократичного і вільного вибору.

Далі Микола Петрович процитував останню заяву Володимира Михайловича Литвина, котрий приїжджав до нашого міста. Із газети №36 «Звягель-Інформ»: «Я вже у такому віці, що можу собі дозволити говорити прямо. На моєму горбі більше в рай ніхто не поїде. Якщо не спрацюють – 3 листопада буде тотальне звільнення з роботи. Хто продемонструє, що він повія, повією і стане». Це заява одного з найвищих державних діячів нашої держави, через якого презентується демократизація і державне будівництво, суспільні відносини.

Чого скажімо, вартує і вислів про те, що в нинішньому суспільстві влада буде належати надовго (назавжди) тільки трьом політичним силам – народній партії, партії регіонів і партії комуністів. Це прикро і, на мій погляд, це неповага до громади міста. Це недемократично - робити такі заяви. Потрібно це врахувати і більше таких речей не повторювати.

Далі міський голова висловив обурення щодо заяви кандидата на посаду міського голови Володимира Івановича Загривого, де він обґрунтовує своє бажання балотуватися на посаду міського голови. На думку діючого керівника міста вислови В.І.Загривого, щодо найвищих в області міських тарифів на комунальні послуги не відповідає дійсності.

Журналісти черговий раз отримали роз’яснення щодо формування тарифів як економічно обґрунтованих та таких, що сплачуються споживачами в основному за показниками лічильників. Міський голова також не погоджується з тим, що в місто не прийшов жоден інвестор і на неналежному рівні проводилася робота з інвестиціями.

Вся громада міста бачить і знає – коли побудовані заводи «Новотекс», «Техна», розширилося виробництво на швейній фабриці «Леся», на базі старої меблевої фабрики виникло нове, сучасне виробництво фабрика «Мірт», у цьому році почалося будівництво нового заводу «Факро». Відносно заводу «Церсаніт», то це підприємство до міста привела діюча команда. І тільки через причину відсутності земельної ділянки, це підприємство було розміщене за межею Новограда-Волинського.

Великі інвестиції зроблені у діючі підприємства – це близько 5 мільйонів доларів, зокрема на таких підприємствах, як м’ясокомбінат і приблизно такі ж самі інвестиції на хлібозаводі. Побудовані сучасні підприємства «Новофармбіосинтез», «Біоветфарм», - які сьогодні є одними з головних у виробничо-промисловому потенціалі нашого міста.

У пам’яті новоград-волинців залишився той час, коли саме за роботи міського голови В.І.Загривого закривалися діючі підприємства –заводи: консервний, продтоварів, будівельних матеріалів, ремонтно-механічний, металовиробів. І мешканці міста пам’ятають, як продавався машинобудівний завод, коли він керував містом.

Все це ще раз підтверджує необ’єктивність і необґрунтованість в таких оцінках, які можуть бути тільки на шкоду іміджу міста. Не хотілося б, щоб заради підняття рейтингу тих чи інших особистостей принижувалася робота керівників підприємств та їх колективів, всіх галузей.

Не варто принижувати і працівників галузі освіти, адже результат роботи освітян, як свідчить ЗНО, найкращий в області. Інститут педагогіки Академії педагогічних наук визнав Новоград-Волинський як показове місто, де можна переймати досвід, черпати новації, які тут напрацьовані. Це все – теж є імідж нашого міста.

Те саме – реформи в галузі медицини. Вони проводяться задля того, щоб поліпшити якість роботи в галузі охорони здоров’я населення. І пошук нового задля цього ведеться постійно. Це завдання влади – шукати варіанти підходу до вирішення цих проблем.

Співпраця з районом для нас має велике значення для розв’язання багатьох проблем. Як результат нам вдалося вирішити питання відведення землі для полігону твердих побутових відходів, будівництва кладовищ. Маємо спільні проекти у галузі культури – діяльність філій шкіл художньої і музичної на базі сільських шкіл. Так само і щодо утримання міськрайТМО. На жаль, на стабільність розвитку цих стосунків дещо впливає те, що у РДА часто змінюється керівник і його команда. Тож маємо нерозв’язану проблему із межами міста. Але це все – ще на часі.

Всі ці моменти у названих кандидатом в мери заявах надумані, щоб тільки приховати справжню мету – прийти на рік-два, щоб обслужити певні групи людей і залишити жителів міста, як це було вже неодноразово, наодинці зі своїми проблемами.

Саме вболівання за досягнуте та імідж міста стало поштовхом до прийняття рішення щодо згоди нині діючого міського голови балотуватися ще на третій термін.

За ці роки зроблено багато, започатковані різні програми, підписано угоду зі світовим банком на пільговий кредит у розмірі 38 мільйонів гривень, щоб відновити наш водоканал, програма з енергозбереження і енергоефективності, модернізації сектору обслуговування житла, питання пов’язані з альтернативними джерелами води і захисту річки Случ. І все це має бути завершено і успішно просуватися вперед.

Відповідаючи на запитання журналістів, М.П.Боровець пояснив мотиви свого рішення балотуватися кандидатом на посаду міського голови від міського осередку ВО „Батьківщина“ тим, що за цю політичну силу на минулих виборах проголосували тисячі новоград-волинців. Крім того, від нього не вимагалося ставати членом цієї партії, як хотіли у Партії Регіонів. Користуючись нагодою, міський голова подякував членам міських осередків ВО „Батьківщина“, КПУ, раді ветеранів за високу довіру під час висунення його на посаду міського голови. Не підтримує Микола Петрович політику нерівних можливостей різних партій під час виборів. Із заяв центрального керівництва виходить, що перевага лише за політ силами – учасниками коаліції. Взагалі, на думку Миколи Боровця позбавлення громадян України права самовисування на посаду міського голови є недемократичним. Адже 5% членів партій у міській громаді не повинні нав’язувати свою думку майже 44 тисячам виборців. Досить суб’єктивною є вимога підтримувати правлячими партіями лише одного кандидата. Серед кандидатів безперечними професіоналами є В.І.Загривий, М.О.Іванюк, але слід дати можливість громаді вільно, демократично, без тиску обирати міського голову.

У випадку перемоги на виборах Микола Боровець планує реорганізацію відділів міської ради. Пріоритетом буде вдосконалення роботи із зверненнями громадян. Під час розмови про кадри в команді міський голова високо оцінив роботу своїх нинішніх заступників, а на майбутнє, перевагу надаватиме під час проведення конкурсів молодим, грамотним, ініціативним працівникам. На жаль, рівень зарплати не задовольняє багатьох професіоналів. Критично оцінюючи зроблене Микола Петрович пообіцяв, що буде працювати і над усуненням певних недоліків, в тому числі і у власному характері. Адже різкість, нестриманість, поспішність у прийнятті рішень лише шкодять.

Насамкінець міський голова закликав всіх і в тому числі ЗМІ до толерантності і взаємоповаги під час виборчого процесу. Необхідно думати насамперед над тим, – як краще організувати життя громади, незалежно від того, хто прийде на посаду міського голови чи у депутати міської ради. 31 жовтня вибори закінчуються, але життя не закінчується і потрібно бути чистими перед власною совістю і громадою міста.


Відділ інформації та зв’язків
із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa