Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звітували про зроблене, намічали плани на майбутнє
06.10.2010

30 вересня 2010 року на одному із останніх пленарних засідань міської ради після обговорення на депутатських комісіях та координаційній раді голів політичних фракцій та груп було прийнято 22 рішення. Нажаль учасниками зібрання стали лише 24 депутати з 39. Присутні уважно вислухали інформацію секретаря міської ради Володимира Федорчука про роботу депутатського корпусу п’ятого скликання. Свій виступ Володимир Григорович супроводжував фото та аналітичними матеріалами, що демонструвалися на екрані.

Доповнюючи виступ секретаря, голови депутатських фракцій та груп, міський голова були солідарні в тому, що зроблене за 4,5 роки - це результат тісної співпраці влади, громади, посадових осіб місцевого самоврядування, дієва допомога земляків, які працюють в Києві. М.П.Боровець, О.І.Журбенко, Т.В.Соколюк, підкреслили, що не все ще вдалося завершити, не всі накази виборців виконані. Очевидно, що наступному складу міської ради є над чим працювати. Важливо, щоби діяльність народних обранців продовжувалось в інтересах розвитку рідного міста та добробуту його мешканців. Діяльність депутатів міської ради п’ятого скликання  була визнана задовільною.

Внесено зміни до бюджету міста.

За рахунок іншої субвенції з обласного бюджету спрямовано на заробітну плату з нарахуваннями 1 007,0 тис. гривень в бюджетні галузі, які не повністю забезпечені коштами. З метою ефективного управління наявними фінансовими ресурсами, на виконання рішень обласної державної адміністрації та звернень розпорядників коштів, здійснено внутрішній перерозподіл кошторисних призначень.

Враховуючи скрутне фінансове становище в Новоград-Волинському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства, спрямовано на відшкодування різниці в тарифах 200 тис. гривень.

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку спрямовано 4 316,2 тис. гривень на продовження будівництва ЗОШ № 8.

За рахунок коштів бюджету розвитку міста додатково спрямовано на капітальні видатки 268,1 тис. гривень та за рахунок податку з власників транспортних засобів на здійснення ямкового ремонту та поточне утримання вулиць - 50 тис. гривень.
 
Загальний обсяг бюджету збільшиться на суму 5 083,7 тис. гривень.

Внесені зміни значно покращують ситуацію у видатковій частині загального та спеціального фондів.
 
Земельні відносини.
 На сесії міської ради було розглянуто шість рішень щодо врегулювання земельних відносин в місті. Зокрема з метою оперативного вирішення продажу земельних ділянок на конкурентних засадах затверджено склад комісії з добору земельних ділянок, які виставляються до продажу на аукціоні окремими лотами або, право на які виставлене для такого продажу. До цієї комісії увійшли В.І.Михальчук – голова комісії, О.І.Журбенко, Б.В.Подсадний, В.С.Буднік, І.М.Король, Є.В.Ващук.
 
Повідомлення

Рішення міської ради № 707 від 30.09.10 прийнято проект регуляторного акту „Про внесення змін до Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення в місті Новограді-Волинському та контролю за їх виконанням“. На обговорення громадськості міста вноситься наступне: 1.1. доповнити пункт 1.2 новим абзацом „Некомерційним вважається несправний або неповірений засіб обліку водопостачання показники якого не беруться до уваги при нарахуванні та сплаті за послуги водопостачання та водовідведення“. 1.2 пункт 5.14 викласти в такій редакції: „5.14. Повірка, ремонт та обслуговування засобів обліку: 5.14.1. Квартирні засоби обліку водопостачання є власністю Споживача“. 5.14.2.Повірка квартирних засобів обліку водопостачання проводиться виробничим управлінням водопровідно – каналізаційного господарства за рахунок Споживача по мінімальному тарифу, розрахованому виробничим управлінням водопровідно – каналізаційного господарства та затвердженому рішенням виконавчого комітету міської ради.

5.14.3. Повірка засобів обліку водопостачання здійснюється централізовано з використанням обмінного фонду лічильників виробничого управління водопровідно – каналізаційного господарства.
 
5.14.4.Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства завчасно повідомляє споживачів про дату та час здійснення централізованої періодичної повірки лічильників у визначеному багатоквартирному будинку, групі будинків або окремому під’їзді. Обмінний лічильник, який встановлюється в помешканні абонента – повинен бути повіреним та мати   дату випуску не пізніше двох років від дати випуску лічильника Споживача.
 

При відмові абонента залишити встановлений лічильник з обмінного фонду для використання, укладається додаткова угода на виконання робіт з демонтажу та монтажу лічильника абонента за додаткову плату.


У випадку, коли Споживач після відповідного письмового повідомлення (під особистий підпис із зазначенням дати отримання), щодо огляду приладів поквартирного обліку холодного водопостачання, відмовляється допустити посадових осіб виробника до вузла обліку з метою його зняття на повірку або відмовляється здійснити повірку своїх приладів обліку (при закінченні міжповірочного періоду), споживач переводиться на розрахунок згідно норми споживання без приладів обліку, а неповірений засіб обліку води вважається некомерційним.“.

З повним текстом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті міста у рубриці „Офіційна інформація“ підрубриці „Регуляторна політика“. Свої пропозиції та зауваження надавати протягом місяця розробнику – УЖКГ та КВ міської ради (вул. Шевченка, 16, кб.40, тел. 5-32-94).

Рішення міської ради від 30.09.10 № 700 прийнято проект регуляторного акту, яким пропонується: „1.Доповнити Перелік видів підприємницької діяльності, що здійснюється на умовах спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у м. Новограді-Волинському   такими як: „Інша діяльність у сфері спорту“, „Монтаж і технічне обслуговування систем опалення будівель“,„Водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи“.
 

2. Встановити ставку єдиного податку фізичним особам-підприємцям у розмірі 200 гривень.“

Рішенням міської ради від 30.09.10 № 701 внесено зміни до Плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік. А саме:

План діяльності Новоград-Волинської міської ради
та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік

(доповнення)
 
№ з/п Вид і назва проекту НПА Розробник проекту НПА Цілі прийняття Строки прийняття
16.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рішення міської ради „Про внесення змін до Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення в місті Новограді-Волинському та контролю за їх виконанням“   

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської

Затвердження порядку користування системою централізованого водопостачання та водовідведення

4-ий квартал
 
 
 
 
 
 
 
 
17.

Рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.06 №99 „Про умови оренди майна комунальної власності у місті Новограді-Волинському“    

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської

За умови необхідності внесення змін до встановленого порядку надання в оренду майна комунальної власності

3-4-ий квартал
 
 
Відділ інформації
та зв’язків із громадськістю міської ради
 
 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa