Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: „Педагогічні барви осені”
01.10.2010

Теплі і сонячні осінні дні, які в народі називають „бабине літо”, щороку вносять свіжий потік до нашого життя – на рубежі вересня і жовтня ми відзначаємо День працівників освіти, свято людей надзвичайно відповідальної і необхідної професії.

Це свято тих, хто відкрив кожному дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив самовіддано працювати.

Не знайти, напевно, на Землі людини, яка б не пам'ятала свою першу вчительку або вчителя. Як не знайти й того, хто забув би строгих і мудрих педагогів у вузі. Ви відображаєтеся у кожному з нас.

Погодьтеся, що саме тільки слово - Вчитель - здатне сколихнути серце радісними спогадами. Серед усіх професій саме ця - особлива. Напевно, завдяки тому, що бути вчителем - це, передусім, покликання. Адже саме завдяки вам в незміцнілих дитячих душах розпускаються перші паростки справедливості і мудрості.

Немає нічого під цим сонцем вище посади Вчителя, бо саме він дбає про майбутнє, про долю кожної дитини, кожної сім’ї. В нашому місті в сфері освіти і науки працює і навчається близько 9 тисяч громадян, серед них майже 822 педагогів. Це єдина армія, яка мирним шляхом дбає про розвиток країни, зміцнення її економіки, бореться із бездуховністю і аморальністю.

Як Прометей приніс людям вогонь, так і ви, дорогі вчителі, несете знання. Слово "педагог" має звучати гордо, але працівники освіти, на жаль, не обласкані увагою держави. Та це не означає, що ваші зусилля витрачені марно: людська пам'ять часом куди важливіша за будь-які нагороди та звання.

Все змінюється: час, умови, люди. Але незмінним залишаються учень і вчитель, його майстерність, винахідливість, наполегливість, невтомність, нескінченна творчість. Наші крила і успіхи - в наших дітях. Задля них ми стаємо винахідниками, першопрохідниками, шукачами пригод. Вони нам вірять, сподіваються знайти підтримку і пораду, намагаються знайти істину життя і змінити світ на краще.

Наші учні – то наше життя, наші турботи і хвилювання, надії і сподівання, заради них ми шукаємо нові техніки, технології, методи, форми роботи.

Любов до дитини, за словами В. Сухомлинського, - “плоть і кров вихователя як сили, здатної впливати на духовний світ іншої людини. Педагог без любові до дитини — все одно, що співак без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору”. Йдеться про мудру, добру й вимогливу любов, що вчить жити.

Справжній педагог повинен працювати на майбутнє, випереджати свій час. Його має хвилювати не лише окрема індивідуальність, а світ людей. Завдяки цьому педагогічна професія стає творчою місією. Місія педагога — це не лише його власні інтереси, мотиви, плани. Його обов'язок — виховувати гідних людей, здатних примножувати здобутки людської цивілізації.

Професія вчителя в усі часи залишалася найбільш шанованою, але одночасно і найважчою. Справжній Вчитель — завжди трохи загадка.... Що робить вчителя Вчителем? Що ним керує? Можливо, любов до свого предмета і хороша професійна підготовка? А може, особиста привабливість чи вміння доступно викладати знання? Чи особливі риси характеру? Що саме? Загадка... Але вміння передати свій досвід молоді, тим, хто входить у самостійне життя — це, безперечно, талант.

День у день ви поспішаєте до навчальних закладів, щоб навчати і виховувати юних громадян України. Ваша праця вимагає великих духовних сил, терпеливості, творчості. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітян, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Великий педагог, заслужений учитель України Олександр Антонович Захаренко наголошував: «Якщо ще не все погано в освіті, то це завдяки мудрості, вірі і впевненості нашого учителя, якого не зупинити і не залякати ні кризами, ні модними реформами. Любов’ю до дітей він жив, живе нині і довгі роки сяятиме ясною зорею у серцях тих, хто робить перші кроки боротьби за життя у новому світі.

Не заважайте вчителю навіть тоді, коли втратили віру в необхідність державної політики в освіті. Не принижуйте його злиденним буттям! Не смійтесь над його терпінням і фанатизмом. Зніміть перед ним шапку і прислухайтесь, як нерівно б’ється його серце».

Шановні освітяни! Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем працівників освіти! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Тож нехай у цей святковий день звучать для вас найкрасивіші і найтепліші слова, на які ви по праву заслуговуєте! Хай ще потужніше б’ють джерела вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творчих сил для плідної праці в ім’я розвитку України, її чудового міста Новограда-Волинського.

Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, особистого щастя, терпіння і мудрості, творчих успіхів і невичерпної наснаги, вдячних, розумних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві. Доземний уклін і шана вам всім, дорогі наші педагоги!!!


І.М.Буцукіна
Методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa