Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Молодіжна акція "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої, пиво та тютюнові вироби" – у торгівельній мережі Новограда-Волинського
01.10.2010

За офіційним повідомленням, кожна четверта людина, яка знаходиться на диспансерному обліку з алкогольною залежністю є молодою людиною від 14 до 35 років. Легкий доступ до алкоголю є однією з основних причин, чому неповнолітні особи активно вживають алкогольні напої. Все частіше можна побачити чи почути про те, що продавці реалізують алкогольні напої неповнолітнім, не здійснюючи перевірку документів, які засвідчують вік особи, не боячись, що завтра на місці покупців можуть опинитися власні діти.

З метою зосередження уваги громадськості на проблемі продажу алкоголю, пива та тютюнових виробів неповнолітнім відділ у справах сім’ї та молоді Новоград-Волинської міської ради спільно з активістами молодіжної громадської організації «Лідер», що діє при Палаці дітей та молоді та відділом підприємницької діяльності міської ради провели акцію "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої, пиво та тютюнові вироби" у торгівельних закладах міста, яка є складовою всеукраїнської акції. Проведення такого заходу було спрямоване на посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю та куріння.

Молодь зверталася до продавців із закликами бути відповідальними та не йти на злочин зарази вигоди, а в кіосках, де продаються пиво та тютюнові вироби, магазинах, що реалізують алкоголь власникам і продавцям були вручені наліпки з написом «Я не продаю алкогольні напої, тютюнові напої та пиво неповнолітнім».В рамках акції, представники молодіжної громадської організації висловили занепокоєння чисельними фактами продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти річного віку. Довели це на власному прикладі, легко придбавши «на очах» у представників ЗМІ, відділу у справах сім’ї та молоді, підприємницької діяльності та податкової інспекції, у трьох із семи торгівельних закладах сигарки, пиво і навіть горілку.

Через дану соціально-інформаційну акцію організатори прагнули змінити ставлення продавців та свідків продажу алкоголю, пива та тютюнових виробів неповнолітнім з позиції невтручання на позицію звернення уваги на те, що це злочин. Згідно українського законодавства продаж неповнолітнім алкоголю є злочином, за яке повинна нестися відповідальність (штраф або втрата дозволу на продаж алкогольних товарів). Не зважаючи на це, продаж алкоголю неповнолітнім є загальноприсутнім явищем, а більшість людей залишаються лише тихими свідками таких порушень.

У Новограді-Волинському з початку 2010 року встановлено 9 фактів порушень норм чинного законодавства щодо заборони продажу алкоголю неповнолітнім.Довідково: У місті Новограді-Волинському з 2006 року розпочата системна робота щодо боротьби та запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму. До виконавчого комітету міської ради постійно надходили звернення громадян, політичних партій, шкільних активів, громадських організацій щодо порядку продажу алкогольних напоїв та обмеження продажу у вечірній та нічний період. Це стало основним поштовхом до прийняття рішенням сесії міської ради від 20.07.06 №29 Програми профілактики злочинності та забезпечення правопорядку в місті Новограді-Волинському на 2006-2010 роки. На її виконання відповідно до пропозицій депутатів міської ради, громадськості 16.11.06 прийнято Концепцію протидії алкоголю, тютюну та наркотикам у місті Новограді-Волинському (рішення №84).

27.12.06 прийнято рішення виконавчого комітету міської ради „Про продаж алкогольних напоїв у місті” №333. Ним встановлено режим продажу алкогольних виробів у торгівельній мережі міста з 8.00 до 22.00. Дане положення стосується виключно відділів з продажу алкогольних виробів , тоді як робота об’єкту торгівлі залишається без змін а відповідно не створює обмежень для підприємницької діяльності суб’єкта господарювання так і відвідувачів. Даним рішенням також визначено місця, на територіях яких взагалі заборонено продаж алкогольних виробів: міський парк культури і відпочинку, сквер слави, парк Перемоги, міська фортеця. Рішенням від 28.03.07 №109 цей перелік доповнено зупинками громадського транспорту та територіями в радіусі 30 метрів від них.

Викликано прийняття таких рішень неконтрольованим споживанням алкоголю, особливо серед молоді та неповнолітніх (згідно з опитуванням 40% дітей віком 14 років систематично вживають алкоголь), зростанням кількості злочинів, особливо тяжких, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, кількості смертельних випадків від вживання алкоголю.

Всього у місті здійснюють торгівлю алкогольними напоями 103 суб’єкта підприємницької діяльності із них: 71- заклади торгівлі; 32- заклади громадського харчування. Обмеження стосується 28 суб’єктів підприємницької діяльності.

Насичені постійні звернення громадян, педагогічних колективів та батьківських комітетів міських навчальних закладів, громадських та політичних організацій вказували на правильність дій міської влади. Проте після його прийняття підприємці міста звернулися до Житомирського господарського суду 26.01.07, так як на їх думку дане рішення порушує право на заняття підприємницькою діяльністю.

Таких позовів за період було 8 (вісім). Розгляд справ тривав з 26.01.07 по 18.12.07. Врешті у господарському суді було встановлено законність прийняття рішення. Проте підприємцями подане оскарження цього рішення до Київського апеляційного суду. Півтора (1.5) року виконавчий комітет чекав призначення розгляду справи, а рішення так і не могло набрати чинності. 28 січня 2009 року за першою позовною вимогою ухвалено рішення про законність прийняття даних рішень. Ухвала суду набирає чинність з моменту її проголошення. Відповідно до цього усі суб’єкти господарювання, що здійснюють продаж алкогольних напоїв мають привести її до діючих вимог.

Крім того, щорічно приймаються розпорядження міського голови, яким у дні проведення в місті Свята останнього дзвоника, Свята випускника, Дня молоді та міжнародного літературно-мистецького свята „Лесині джерела“ у всіх закладах роздрібної торгівлі міста забороняється продаж алкогольних у вечірній та нічний час.

А.Виговська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa