Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Пріоритетні напрями роботи новоград-волинських бібліотек
30.09.2010

Бібліотеки міста є центрами інформації, духовного збагачення населення, розвитку його інтелектуальних та творчих здібностей. Не одне покоління мешканців міста здобувало знання та отримувало інформацію в стінах бібліотек. 

Сьогодні підхід працівників міської ЦБС до своєї справи значно змінився.
Пріоритетним напрямком в діяльності стало впровадження комп’ютерних технологій. Дякуючи міській владі, міському голові М.П.Боровцю бібліотеки забезпечені комп’ютерами, принтерами, копіювальною технікою, що дало можливість підвищити якість інформаційних послуг, відкрило перед ними безмежні перспективи. 

За визначенням ЮНЕСКО публічна бібліотека є місцевим інформаційним центром, що надає користувачам (читачам) швидкий доступ до знань та інформації в усіх формах. Інформація – одна з найголовніших цінностей сучасного світу, її обсяг щодня зростає і тому завданням бібліотеки є надання своєчасного доступу до накопичених ресурсів, а входження до глобальної мережі – це обов’язкова умова існування сучасної бібліотеки як скарбниці знань. 

Вільний доступ до інформації особливо актуальне завдання сьогодення. Вже намітилася тенденція до розподілу суспільства на тих, хто має широкий доступ до інформації і тих, хто цього доступу не має. За таких умов рівні можливості всім громадянам надає саме бібліотека. Особливу увагу привертає користування Інтернетом. Послугами мережі Інтернет можна скористатися всім бажаючим в 3-х бібліотеках міста. З появою Інтернет сутність діяльності міських бібліотек та їх послуг не змінилася, проте значно зросла якість обслуговування читачів, оскільки до наявних друкованих ресурсів додалися додаткові видання. 

В перспективі надіємося на співпрацю з програмою «Бібліоміст» в Україні і беремо участь у конкурсах проектів. Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала бібліотекам України грант на суму 25 млн. доларів США. «Бібліоміст» співпрацюватиме з центральними та місцевими органами влади і бібліотеками по всій Україні, щоб допомогти їм ефективніше задовольнити потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій. За цією програмою, розрахованою на 4 роки планується обладнати комп’ютерною технікою понад 1 тис. бібліотек України з безкоштовним доступом до мережі Інтернет. 

Користуючись офіційним сайтом Новоград-Волинської міської ради. бібліотеки системи інформують населення про діяльність місцевих владних органів, їхню структуру, нормативно-правові документи міського рівня щодо місцевого бюджету, податків, екології, охорони здоров’я, соціального захисту, працевлаштування, тощо. Особливим попитом користуються документи, що представлені на постійно-діючому стенді «Інформаційна орбіта» в центральній бібліотеці. Тут накопичуються опубліковані і неопубліковані документи різноманітної тематики, матеріали сесій міської ради, фактографічні картотеки. Доповненням до них є банки даних. Особливо, як відмічають бібліотекарі, читачів цікавить інформація про пільги, тарифи, податки, соціальний захист, пенсійне забезпечення. 

Однією з важливих ділянок роботи бібліотек є видавнича діяльність краєзнавчого спрямування. Отримали визнання малі форми бібліографії, це буклети, біобібліографічні нариси до ювілейних дат, важливих подій, зокрема: «Житомир – батьківщина академіка С.П.Корольова»; «Співець Полісся – Валентин Грабовський»; «Життя у вогнях рампи» (Л.П.Гамма) та ін. До 750-річчя міста Новограда-Волинського видано бібліографічний покажчик літератури. Вперше підготували бібліографічний список «Новоград - Волинщина на сторінках преси» в якому, окрім хронологічного переліку подій, містяться текстові довідки про найважливіші події краю та біографічні – про людей Полісся. Значною часткою є методико-бібліографічні видання, а також видання в яких аналізується та узагальнюється досвід бібліотечної роботи окремих книгозбірень краю. 

Значно активізувалась соціокультурна діяльність бібліотек: проведення конкурсів, творчих зустрічей з літераторами, презентація нових видань, краєзнавчі читання. Популяризуються літературно-мистецькі надбання регіону, розкривається туристична привабливість краю, його історія, сьогодення. Варто зупинитися на виїзних виставках, що презентуються на вулицях міста, в приміщенні Палацу культури до Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела», Дня міста, Міжнародного дня захисту дітей, науково-практичних конференцій. 

На офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради розміщували віртуальні виставки: «Цей край Україною зветься» (до Дня Незалежності України); «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип» (Голодомор в Україні). 

Впровадження сучасних інформаційних технологій сприяє процесу формування бібліотечних фондів бібліотек міста, які на сьогоднішній день нараховують понад 197 тис. прим. документів. Бібліотекарі користуючись мережею Інтернет знайомляться з новинками книжкового ринку України, а за допомогою електронної пошти співпрацюють з книготорговими фірмами. В перспективі електронна доставка документів зможе замітити традиційний міжбібліотечний абонемент. 

В останній час і змінився характер додаткових послуг, що надають бібліотеки, серед яких – тематичний підбір матеріалів для написання рефератів, курсових та дипломних робіт, сканування, доступ до ресурсів Інтернету, нічний абонемент, видача літератури підвищеного попиту та ін. 

За 30 років функціонування міської ЦБС бібліотеки здобули авторитет і шану серед користувачів і громадськості, набули суспільної значущості як скарбниці знань, стали важливою складовою інформаційного простору регіону. Послугами бібліотек щорічно користується понад 12,5 тис. користувачів, яким видається понад 284 тис. прим. документів, відвідування становить 85тис.
Споглядаючи минуле, ми дивимось у майбутнє. І тоді пригадуються слова про те, що у кожного часу є свої Аполодори, свої Геростати і свої Орфеї. Пам'ять про перших увічнено храмами, зведеними на землі, про других, навпаки, - зруйнованими. Орфеїв згадують рідше, ймовірно, тому, що свої храми вони зводять у свідомості людей. 

Ці слова можуть бути візитною карткою всіх, хто присвятив себе прекрасній, благородній професії бібліотекаря, бібліотеці і доносить до людей багатовікові духовні надбання.
Хочеться підкреслити, що саме бібліотекарі, серед яких багато творчих особистостей, справжніх фахівців, ініціаторів цікавих починань, роблять відчутний внесок у розвиток бібліотечної справи міста. Сприяючи підвищенню інтелектуального потенціалу суспільства, популяризуючи кращі твори національної і світової літератури, вони тим самим примножують добру славу України і своєї малої батьківщини. 

Всупереч труднощам, завдяки невтомній праці та ентузіазму працівників, бібліотеки міста живуть, ми служимо її Величності книзі і віримо: робота на ниві просвіти не буває забута.
Щиро вітаю всіх бібліотечних працівників і тих, хто причетний до книги з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаю всім творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, добра і нових успіхів у благородній справі.В.Я.МИХАЦЬКА
ДИРЕКТОР МЦБС

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa