Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Відкриття педагогічної Школи психологічного благополуччя
24.09.2010

21 вересня в інформаційно-методичному центрі відбулось урочисте відкриття Школи психологічного здоров’я. Серед запрошених були присутні завідувач інформаційно-методичного центру Ліневич П.К., спеціаліст управління освіти і науки Самойленко І.Р., вихователі-методисти, вихователі та психологи дошкільних навчальних закладів.

Передумовою для створення школи такого спрямування стали результати моніторингових досліджень та опитувань педпрацівників ДНЗ, які виявили потребу розв’язувати питання професійно-психологічної компетентності педагогів більш глибше і детальніше, а також труднощі, що супроводжують перехід вихователів на новий стиль роботи з дітьми в процесі впровадження особистісно орієнтованого підходу.Тематика засідань Школи розподілена у три блоки: 1. Формування професійно-психологічної компетентності педагога. 2. Утвердження здорового способу життя. 3. Шляхи формування позитивного світогляду.

Питання, що вирішуватимуться у Школі, різнопланові за змістом та формою проведення (диспути, тренінги, круглі столи, дебати, творчі зустрічі): формування рефлексивної культури педагога; шляхи розвитку та формування емоційного інтелекту; управління настроєм; техніка регуляції емоційної сфери педагогів; самоменеджмент педагогів; виховання в собі якостей успішної людини; позитивне мислення; його роль у подоланні синдрому професійного вигорання; шляхи подолання нервового виснаження; хвороби і характер; здорове харчування; цільові програми «Здоров’я»; східні системи здоров’я; очищення організму тощо.Перше засідання було присвячено ознайомленню учасників із метою, завданнями, змістовним форматом та правилами, що діятимуть в рамках діяльності Школи; обговоренню проблеми подолання стресогенних ситуацій працівниками освіти; збереження та відновлення фізичного і психічного здоров’я.

В інтерактивних іграх присутні педагоги мали змогу дати визначення поняттям «здоров’я», «рефлексивна культура», «релаксація», обмінятись побажаннями і словами подяки один одному, створити групові міні-проекти «Країна збереження і відновлення психічного здоров’я», зафіксувати свої очікування та враження від зустрічі.

З метою формування у педагогів ДНЗ практичних навичок саморегуляції, на наступні зустрічі інформаційно-методичний центр планує запрошувати представників клубу здорового способу життя «Берегиня», суспільної організації духовного відродження «Арімойя» (м.Житомир), співробітників лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.Костюка АПН України; кафедри педагогіки та психології ЖОІППО.

Житня І.В., методист ІМЦ


Для обговорення:

 • Мета створення школи психологічного здоров’я.
 • Яку практичну користь для педагогів ДНЗ зможуть принести заняття у ній?
 • Що таке здоров’я?
 • Які фактори забезпечують здоровий стан педагога?
 • Які фактори шкодять здоров’ю педагогів ДНЗ?
 • Що таке психологічне здоров’я?
 • Чому професія педагога відноситься до переліку найстресових професій?
 • Що породжує хвороби?
 • Що означає вести здоровий спосіб життя?
 • Як впливає на здоров’я педагога соціальне середовище?
 • Що є запорукою нашого здоров’я?
 • Що таке рефлексія?
 • В яких ситуаціях педагог може здійснювати рефлексію?


1. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, коефіцієнт стресогенності педагогічної діяльності – 7,2 бала (при максимальному коефіцієнті 10 балів)

2. Професія педагога за своїм негативним впливом на фізичне та психічне здоров’я людини поступається тільки професіям:

 • шахтаря
 • хірурга
 • пілота цивільної авіації
 • міліціонера
 • тюремного наглядача


3. Психологи визнають навчально-виховний процес «стресовим заняттям», що веде до:

 • апатії
 • депресії
 • песимізму
 • хвороб
 • нервового емоційного виснаження
 • професійного «вигорання»
 • професійних психологічних криз


4. Збереження психічного здоров’я – пріоритетне завдання у системі освіти

5. Здоров’я – ключ до успіху, що дає змогу реалізувати себе та насолоджуватись життям.

6. Рівні людської природи:

 • Світоглядний (духовний) – прагнення зрозуміти, для чого вона прийшла на Землю
 • Психологічний – прагнення спілкуватися з іншими
 • Соціальний – прагнення посісти своє місце у світі
 • Біологічний – прагнення зберегти і зміцнити своє здоров’я

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa