Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Запрошуємо новоград-волинців до участі у конкурсі фотографій, який оголошує Швейцарське бюро співробітництва, які будуть використані для друку корпоративного календаря на 2011 рік
23.09.2010
Довідка про організатора конкурсу: На початку 90-х років Швейцарія визнала незалежність України і з того часу надає допомогу Україні через двосторонні та багатосторонні проекти співробітництва. У 1997 році Швейцарія та Україна уклали двосторонню угоду щодо технічної співпраці, в рамках якої в Києві було відкрито Швейцарське бюро співробітництва для координації та підтримки програм в Україні. Швейцарська програма співробітництва в Україні на 2007 – 2010 рр. спрямована на підтримку: охорони здоров’я, верховенство права та демократії, розвитку приватного сектору, малого та середнього бізнесу
Нині розробляється нова Програма співробітництва на 2011 – 2014 рр. Деталі на веб-сторінці: http://www.swiss-cooperation.admin.ch/ukraine/ (частково сторінка в процесі оновлення та розробки української версії).

Завдання для учасників конкурсу – продемонструвати творчий погляд на такі аспекти суспільного життя: місцеве врядування, зокрема якісне та ефективне надання комунальних послуг; репродуктивне здоров’я; ефективне використання енергії; економічний розвиток; правова; ґендерна рівність; торгівля людьми.

До участі в конкурсі запрошуються студенти мистецьких навчальних закладів та фотографи-початківці, які мають нестандартне бачення зазначених вище тем та готові запропонувати власні оригінальні мистецькі інтерпретації.

До участі у конкурсі приймаються якісні чорно-білі та кольорові фотографії в електронному варіанті у форматі JPGRGB, поліграфічної якості (300 dpi). , кольорова модель
Файли можна надсилати електронною поштою на адресуludmyla.nestrylay@sdc.netШвейцарське бюро співробітництва в Україні вул. Івана Франка, 29 м. Київ, 01030 Україна з поміткою «На фотоконкурс» (для поштових відправлень). або kyiv@sdc.net. Електронний варіант фотознімків, записаний на цифровому інформаційному носії (CD-R ,-RW; DVD-R,-RW), Ви можете також надіслати поштою або за попередньою домовленістю безпосередньо подати в наш Офіс за адресою:

Просимо учасників конкурсу:
вказати прізвище, ім’я та по батькові автора, повну адресу, телефон; тему із зазначених вище номінацій, до якої Ви відносите свій знімок; інформацію про те, що зображено на фотознімку, дату й місце зйомки, за бажанням — псевдонім автора; Швейцарське бюро співробітництва має право визначати переможців та оголошує нагороди за 12 робіт, які будуть обрані для друку календаря.

Переможці фотоконкурсу (які отримали нагороди) передають Швейцарському бюро співробітництва право на розміщення їх робіт (творів) у друкованій продукції організаторів, на веб-сайті організаторів, використовувати роботи (твори) у фотовиставках та інших акціях організаторів із вказівкою авторства без виплати подальших гонорарів.

Учасники фотоконкурсу стверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, володіють усіма авторськими правами на роботи (твори), що беруть участь у фотоконкурсі, не передавали іншим особам авторських прав та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб. У разі виявлення певних неточностей щодо авторського права учасників фотоконкурсу та недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язуються відшкодувати організаторам усі можливі збитки.
Надіслані на фотоконкурс роботи (твори) не рецензуються.

Надсилаючи роботи (твори) для участі у фотоконкурсі конкурсанти погоджуються з його умовами.
Термін проведення конкурсу: з моменту першого оголошення умов фотоконкурсу і до 30 вересня 2010 року. Для отримання премій переможцям необхідно буде подати такі документи: паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.
 
 
За додатковою інформацією звертайтеся електронною поштою за адресою:
за телефоном 238-62-82 з 9:00 до 17:00 (понеділок –четвер).


Новоград-Волинська міська рада
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa