Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Галузь машинобудування – основа промислового виробництва Новограда-Волинського
23.09.2010

Виробництво промислової продукції – один з основних показників економіки Новограда-Волинського. Від індексу обсягу виробленої продукції залежить індекс продуктивності праці. Машинобудування – основна галузь переробної промисловості нашого міста. Галузь найбільша та найпотужніша, яка забезпечує біля 50% надходжень до місцевого бюджету від промислових підприємств. Чим же нині живуть промислові підприємства машинобудування, чого досягли і що турбує? Про це та інше вирішила розповісти начальник відділу економічного аналізу і планування міської ради Світлана Станіславівна Карпінська: 

Основні міські підприємства галузі машинобудування - це товариство з обмеженою відповідальністю „Виробниче об’єднання „Техна” та публічне акціонерне товариство „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин”. За 8 місяців 2010 року цими підприємствами вироблено 56% від загального обсягу промислової продукції міста. Товариство „Техна” – найбільший платник податків до місцевого бюджету, лідер переробної промисловості з високим показником продуктивності праці, активний учасник загальноміських заходів. Завод сільгоспмашин – підприємство–ветеран, яке святкує у цьому році 103-річницю свого заснування. З нагоди Дня машинобудівника хочеться з приємністю згадати керівників цих заводів-гігантів, відзначити кращих працівників - передовиків виробництва. 25 вересня у Міському палаці культури ім. Лесі Українки колектив товариства „Техна” святкує своє професійне свято. З привітальним словом завітають також представники влади. 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Виробниче об’єднання „Техна” займається випуском обладнання для птахофабрик та свинокомплексів. Чисельність працівників понад 1200 чоловік. Експортує свою продукцію в 24 країни світу, в тому числі в республіки СНД, Європу, Африку, націлюється на Латинську Америку. Введено в експлуатацію нову автоматичну лінію зварювання металів. Сьогодні ТОВ „Техна“ пропонує п’ять видів кліткового обладнання: кліткові батареї, призначені для вирощування ремонтного молодняка, для вирощування курчат-бройлерів, батареї з автоматичним розвантаженням птиці та батареї, призначені для вирощування батьківського стада курей. Директор ТОВ „Техна” - Володимир Іванович Рибінський. Концепція роботи керівника – не лише сумлінний труд, а й соціальне благополуччя працівників. На заводі працює їдальня, відкриті кімнати для відпочинку, а також багато молодих людей має змогу навчатися у вузах без відриву від виробництва. З професійним святом вітає Володимира Івановича Рибінського голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Миколайович Рижук та 25 вересня йому буде вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток економіки міста Новограда-Волинського. 

До Дня машинобудівника оголошено подяки міського голови кращим працівникам товариства „Техна” за сумлінну працю, значні успіхи у виконанні виробничих завдань, підвищенні продуктивності праці, участь у житті територіальної громади міста: Голубу Михайлу Дмитровичу – головному енергетику, Гуравському Олександру Андрійовичу – майстру механічної дільниці, Савичу Сергію Олексійовичу – головному інженеру, Брюхановій Ользі Олексіївні – штампувальнику, Михайленко Михайлу Вікторовичу – електрику ТОВ „Техна”. Почесною грамотою Новоград-Волинської міської ради нагороджено: Білорус Лілію Іванівну – помічника директора, ветерана праці, за трудові досягнення, відданість справі, активну участь у житті міста, Кисіля Олександра Вікторовича – заступника директора з загальних питань. Ці люди своєю щоденною працею створюють матеріальне і духовне майбутнє нашого міста. Їх активна життєва позиція надихає на нові звершення, на розбудову нашої держави. 

Публічне акціонерне товариство „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин” під керівництвом Вакулюка Леоніда Михайловича наразі переживає нелегкі часи. Але колектив заводу з оптимізмом дивиться у своє майбутнє, вірить що ця галузь як для України, так і для Новограда-Волинського – бюджетоутворююча, основна продукція користується великим попитом весь час, бо Україна - аграрна країна. Сільськогосподарська техніка – основне знаряддя праці для більшості селян, підприємств, які займаються вирощуванням продуктів рослинництва і тваринництва, у тому числі виробництвом м’яса, молока, яєць тощо. Підприємство має цікаву історію, багатьом поколінням сільмашівців довелося пережити чимало різних подій, були і успіхи, і спади виробництва. Проте, на щастя, сільмаш вистояв перед випробуваннями часу, не зазнав рейдерського захвату, як це трапилося з деякими підприємствами машинобудування в Україні. Доводиться долати чимало труднощів та вирішувати безліч проблем. 

Робітники, інженерно-технічні працівники заводу впевнені, що підприємство і надалі залишиться флагманом сільськогосподарського машинобудування. Тому, про нинішній фінансово-економічний стан підприємства та про основні напрямки промислового виробництва зі слів голови правління ПАТ „ Новоград-Волинський завод сільгоспмашин ” Вакулюка Леоніда Михайловича:
„Основний вид діяльності у цьому році – це каркасноскладальне виробництво. Це новий цех, в якому встановлено імпортне обладнання. Начальник цеху Романчук Анатолій Степанович, під його керівництвом цех випускає котли для твердого палива, деталі до електрошаф, побутові шафи для промислових підприємств. 

Працівники заводу виконували замовлення з виготовлення побутових шаф для ТОВ „Церсаніт”, комплектуючих виробів для ТОВ „Виробниче об’єднання „Техна”. Перша жінка, яка освоїла нове обладнання з ЧПУ, це працівниця каркасно-складального цеху Собченко Ірина Петрівна. В 2010 році підприємством виконано замовлення майже на 400,0 тис. грн. з виробництва кормушок та обладнання для свинопоголів’я українських сільськогосподарських та фермерських господарств.
Завод сільгоспмашин працює як з вітчизняними замовниками, так і постачає свою продукцію у Молдову, Російську Федерацію, Казахстан. Наразі тривають переговори з Азербайджаном. Житомирський завод „Крігер” – постійний замовник вентиляторів та димососів для опалювальних котлів. Фірми м. Києва замовляють щети міжповерхові для електролічильників. 

Конструкторський відділ підприємства працює над розробкою кормокомбікормової установки з горизонтальним змішувачем, яка має вийти у серійне виробництво вже наприкінці року. Налагоджений серійний випуск запчастин для закордонних комбайнів. Останні два місяці колектив працює над виконанням індивідуальних замовлень. Щоб зберегти трудовий колектив, керівництво вишукує прогресивні напрямки випуску конкурентноздатної продукції. Крім металоконструкцій для електромонтажу електрошаф випускаються металоконструкції для телекомунікаційного обладнання (контейнери для мобільного зв’язку, антени). 

Творчим пошуком позначена праця кращих заводських спеціалістів –конструкторів С.А.Подолянчука (винахідника кормодробарки з горизонтальним змішувачем), Н.Й.Подорожної, начальника конструкторсько-технологічної служби. На особливу подяку заслуговують ветеран заводу, слюсар В.Г.Татаринцев та молодий майстер каркасноскладального виробництва публічного акціонерного товариства „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин” С.М.Гаскевич. 

З нагоди професійного свята майстра Сергія Михайловича Гаскевича та слюсаря з ремонту устаткування Анатолія Борисовича Козлова нагороджено Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради за багаторічну сумлінну працю, значні успіхи у виконанні виробничих завдань, підвищенні продуктивності праці. За професійну майстерність, активну громадянську позицію оголошено подяку міського голови токарю шостого розряду Г.В.Мартинюку та фрезерувальнику інструментального виробництва В.І.Тупаєцю. 

Підприємство, освоюючи нові види продукції, змогло зберегти свій основний профіль. В цехах встановлена лазерна технологія, нове прогресивне обладнання, якому під силу виготовлення найскладніших деталей. Слюсар заводу В.Ф.Лук’янчук та зварник Ю.М.Мороз – майстри своєї справи. Завдяки умілим рукам цих людей, завод долає всі труднощі, їм під силу виклики нашого часу.
Наглядова рада керівництва заводу вітає всіх ветеранів та працівників сільмашу з 103-річницею та професійним святом Днем машинобудівника”. Дозвольте побажати всім колективам міцного здоров’я, віри у краще майбутнє міста, і України, добробуту та благополуччя сім’ям, невичерпної наснаги у праці, сили духу і життєвої енергії!


Світлана Карпінська
начальник відділу економічного
аналізу і планування міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa