Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
В Києві відбувся Німецько-Український форум з питань енергетики на тему: «Інтегровані концепції розвитку міст для енергетичної санації житлових масивів у Східній Європі»
20.09.2010

Захід організовано Посольством Федеративної Республіки Німеччини в Україні та Німецьким товариством технічного співробітництва GTZ – Енергоефективність у будівлях. На заході були присутні експерти у галузі політики, врядування та планування розвитку міст України, Німеччини, Естонії. Вони представили свої підходи та досвід, набутий у Східній Німеччині, Східній Європі та Україні. Від міста Новограда-Волинського участь у форумі взяла начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь. 

Під час відкриття конференції Посол ФРН в Україні д-р Ганс-Юрген Гаймзьот зазначив, що ефективне використання енергетичних ресурсів є викликом теперішнього часу. У Німеччині енергоефективність та відновлювані види енергії відіграють важливу роль у сталому енергозабезпеченні та захисті клімату. Ця тема сформувалася передусім завдяки політичним ініціативам громадянського суспільства ще у 70-80-их роках.
 
Технології у сфері енергетики і екології зазнали відтоді стрімкого розвитку. Нині Німеччина належить до країн, які у співставленні з їхньою економічною потужністю мають найменший рівень споживання енергії. 

У Німеччині існує понад 100 програм на підтримку енергоощадних технологій. Часто кажуть, що енергоощадні технології є дорогими, але це питання майбутнього. Потенціал економії енергії у промисловості складає 30-40%, у житлово-комунальному господарстві – 50%. 

Україна залежить від імпорту енергії, тому необхідно об’єднати зусилля громади, влади та бізнесу для досягнення високих результатів. Виробництво «зеленої» енергії та підвищення енергоефективності має в Україні неабиякий потенціал, причому Німеччина маже посприяти розвитку в цій сфері своїм досвідом і технологіями.
 
Своєю низкою заходів ми прагнемо запропонувати підприємствам, представникам громадянського суспільства і суб’єктам ухвалення рішень форум для обміну досвідом, налагодження контактів та започаткування співробітництва. 

Також на заході були присутні українські високопосадовці – заступник Міністра з питань ЖКГ України Віталій Шаповаленко та заступниця Голови Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів Марія Малая. 

Пан Віталій Шаповаленко наголосив на вдосконаленні законодавства у галузі енергетики, розробку програм, які регламентують надання фінансової підтримки щодо енергозбереження та технічне забезпечення регіонів, яке надасть змогу економити енергоресурси. 

Важливим завданням Міністерства є підтримка громад у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зараз в Україні функціонує 11160 ОСББ, а до кінця 2014 років їх прогнозується 45530. Велику повагу заслуговують люди, які об’єдналися, незважаючи на існуючі проблеми для вирішення проблем власних помешкань. 

Сили Міністерства направлені на стабілізацію тарифної політики у житло-комунальній галузі. За деяким дослідженнями, левову частину боржників комунальних послуг складають досить заможні люди, тоді як пенсіонери найвідповідальніше ставляться до розрахунків за надані послуги. Тож у законопроекті, який знаходиться на доопрацювання внесено пропозиції щодо стрімкого збільшення штрафних санкцій за несплату за комунальні послуги. 

Також опрацьовуємо механізм надання державної підтримки на відшкодування різниці тарифів комунальним підприємствам. 

Міністерство проводить значну роботу у налагодженні тісної співпраці з Міжнародним Банком реконструкцій та розвитку, Європейським Банком розвитку та іншими міжнародними інституціями задля залучення інвестицій для розбудови галузі комунального господарства нашої країни.
Під час конференції було презентовано досвід щодо санації будівель бургомістром міста Лайнеферде-Ворбіс. 

Цікавими також були презентації пана Ульріха Бекера щодо будівельної реконструкції в мікрорайоні Берлін-Марцан та пана Гаральда рампа, який представляв Асоціацію енергоефективної теплоенергетики, Франкфурт-на-Майні з питань санації теплових пунктів та енергоефективної концепції розвитку міст. 

Балтійська Спілка Квартирних Товариств та міська управа естонського міста Раквере презентували досвід прибалтійських країн у темі впровадження проектів енергоефективності. 

Представники Київського національного університету будівництва і архітектури ознайомили присутніх з проблемами реновації застарілого житлового фонду на прикладі міста Києва, а львів’яни презентували інтегрований розвиток старого міста у Львові. 

Директор GTZ «Енергоефективність у будівлях» Д-р Бербель Швайгер презентувала приклади українських міст, що впроваджують муніципальний енергетичний менеджмент – це міста, які входять до Асоціації «Енергоефективні міста України» та міста-партнери Проекту, в кожне з яких входить місто Новоград-Волинський. 

Після офіційної частини заходу найбільш активні учасники були запрошені на прийом до Посла ФРН, який відбувся у резиденції Д-р Ганс-Юрген Гаймзьот. У неофіційній атмосфері гості змогли поспілкуватися більш тісніше та налагодити контакти для передачі досвіду з енергоефективності. 


Ірина Гудзь
Начальник відділу підтримки
муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa