Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інноваційні технології в життя шкіл міста Новоград-Волинська
17.09.2010

Серед новоград-волинських освітян все більше тих, хто замислюється над ефективнішим використанням комп'ютерів в навчальному процесі. Багато таких і серед керівників навчальних закладів, саме тих, хто впроваджує сучасні інформаційні технології в управління школою. Серед проблем, які існують на цьому шляху, - наявність підготовлених кадрів, відповідної матеріальної бази, підключення до Інтернету та відповідного програмного забезпечення. 

Всі школи нашого міста мають необмежене підключення до Інтернету та успішно використовують його ресурси в навчально-виховному процесі та інформаційно-методичному забезпеченні педагогічних колективів. Але сучасність вимагає постійної уваги до удосконалення використання інформаційно-комунікаційних технологій. 

З метою покращення результативності впровадження ІКТ в управлінську діяльність, посилення електронного документообігу в галузі освіти, удосконалення зв’язків між батьками учнів та педагогічними колективами 9 вересня в інформаційно-методичному центрі відбувся практичний семінар для працівників управління освіти і науки, методистів ІМЦ, керівників навчальних закладів, вчителів інформатики "Електронний документообіг на основі Net Школа Україна та Net Місто".
Організований міським інформаційно-методичним центром семінар проводили представники Академії педагогічних наук О.В.Єльникова та О.Єльников. 

Олена Вікторівна Єльникова - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки та управління персоналом ДВНЗ “Університет менеджменту освіти“ НАПН, визнаний експерт в інформатизації управління навчальним закладом, науковий керівник багатьох педагогічних експериментів з впровадження ІКТ в освітню галузь, автор унікальної системи впровадження інформаційних систем в загальноосвітні навчальні заклади. 

О.Єльникова докладно ознайомила учасників семінару з програмними комплексами Net Школа Україна та Net Місто з успішними практичними результатами багаторічних експериментів з впровадження цих комплексів у діяльність навчальних закладів України. 

Net Місто - комплексне програмне забезпечення, що призначене для об'єднання інформаційного простору міста у єдину мережу, яка може використовуватися як інформаційний інструментарій для забезпечення організації документообігу, швидкого та точного збору статистичної звітності в межах міста та здатна забезпечувати постійний, в реальному часі, доступ спеціалістів управлінь (відділів) освіти до отримання необхідних відомостей та звітів. Net Місто - система створення єдиного інформаційного простору міста (району). Система створення електронного врядування освіти в місті (районі). 

Інформаційна комп’ютерна система Net-школа Україна – це сервіс для батьків, який забезпечує надання батькам вичерпної інформації про навчання дитини та відвідування нею школи. Батьки можуть отримувати повну інформацію про стан справ дитини в школі, а також відомості про прогнозовану підсумкову чи семестрову оцінку з кожного предмету.
 
Він вигідно відрізняється від подібних сервісів тим, що до оплати за надані послуги школа не має відношення (всі організаційно-фінансові питання бере на себе провайдер (оплата списується з поточного рахунку батька автоматично, позбавляючи його необхідності платити за послугу через банк чи посередника). Безумовно, це сучасний засіб постійного якісного спілкування педагогів із батьками, який не вимагає оплати внесків на підключення до системи з боку навчального закладу. 

Система Net Школа Україна створена спеціально для педагогів, для вчителів та адміністрації і здатна вивільнити дуже багато їхнього часу, автоматизуючи створення багатьох документів. Єдиний інформаційний простір передбачає доступність інформації для всіх учасників навчально-виховного процесу. 

У багатьох школах України, де впроваджено Net Школу, система надала можливість мати електронну документацію. А це, в свою чергу, дало значний часовий резерв як для педагогів, так і для адміністрації школи. В цьому могли переконатися учасники семінару, активно аналізуючи в режимі ОN-лайн введення електронного документообігу в управління навчальним закладом (на прикладі електронного класного журналу). До речі, 7 шкіл України, в рамках цього експерименту, у 2010-2011 н.р. ввели ТІЛЬКИ електронні класні журнали. 

Комп’ютерні системи дозволять кожному вчителю створити портфоліо з матеріалами до уроків чи проектами, адміністраторам шкіл виводити всі звіти (нормативні та внутрішні), не залучаючи до цього вчителів. Класні керівники більше не виписуватимуть в щоденники оцінки - це за них зробить принтер та тюбик клею. Це надасть змогу робити детальний аналіз успішності КОЖНОГО учня та стан викладання КОЖНОГО предмету (в автоматичному режимі). 

Система надає батькам цілодобовий доступ до школи: до щоденника дитини (із записами домашніх завдань, оцінок, відвідування), до розкладу уроків, позакласних заходів, дозволяє спілкуватися з учителями та адміністрацією, і найголовніше – дає змогу батькам бути поруч із дитиною саме тоді, коли вона цього потребує!

Комп’ютерні системи дозволяють перевести школярів на більш індивідуальне навчання, впровадити дистанційне навчання (це особливо важливо під час довгих карантинів), під час якого діти показують не гіршу успішність, ніж при традиційному навчанні. А дехто - навіть кращу… 

Перевага систем, які презентувалися на семінарі, над тими, що часто пропонуються, у тому, що вони реально існують та успішно працюють! 

Експеримент з переходу на електронні носії тільки починається. Він має всеукраїнський характер та буде поширюватися. У освітян міста Новограда-Волинського є унікальна можливість долучитися до нього. Отож, сподіваємося, що наші загальноосвітні навчальні заклади створять єдиний інформаційні простір та вже сьогодні почнуть перехід на нові, електронні стосунки та документообіг! Павло Ліневич,
завідувач інформаційно0методичного центру
управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa