Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Працювали єдиною командою заради розвитку рідного Новограда-Волинського
17.09.2010

Саме така фраза найчастіше лунала під час прес-конференції для журналістів місцевих ЗМІ, яку провели керівники партійних фракцій та груп міської ради п’ятого скликання. Нажаль представників від Народної партії та Партії промисловців та підприємців на зустрічі не було. Секретар ради Володимир Федорчук, узагальнюючи зроблене, серед позитивного назвав створення депутатами та посадовцями майже тридцяти міських Програм, спрямованих на розвиток медичної, освітньої, житлово-комунальної галузей, дотримання правопорядку в місті, охорони навколишнього середовища, покращання виховання молоді та інші. 


Всі рішення готувалися, опрацьовувалися у депутатських комісіях, робочих групах. Для вирішення проблем із будівництвом нового ТПВ, гідного відзначення 750-річчя Новограда-Волинського депутати залучали допомогу та сприяння з боку центрального керівництва партій та держави. За 4,5 роки у 7 громадських приймальнях депутати міської ради прийняли з різних питань майже тисячу новоград-волинців, надаючи їм консультації, допомогу, в тому числі і матеріальну. 

Володимир Григорович подякував керівникам фракцій за злагоджену спільну роботу задля розв’язання міських проблем, на благо мешканців територіальної громади. Далі кожен із присутніх депутатів міської ради коротко розповів журналістам про зроблене своїми колегами протягом останньої каденції.
За словами Юрія Новіченка члени фракції БЮТ - а це 9 депутатів - працювали конструктивно, підтримуючи всі позитивні справи в місті. Вони прагнули відкритості, прозорості у діяльності влади, багато уваги приділяли справедливості під час вирішення земельних питань, розподілу фінансових потоків, використання комунального майна, захисту інтересів приватних підприємців, надавали матеріальну допомогу освітнім установам міста. 

На прохання журналістів кожен із учасників прес-конференції називав те, що не вдалося реалізувати за ці 4,5 роки та, ніби передаючи естафету майбутнім народним обранцям, висловлювали побажання на майбутнє. Зокрема, Ю. Б. Новіченко вважає, що не вдалося досягти активності громади при прийнятті рішень міської ради, а під час планування бюджетних витрат необхідно пропорційно ділити їх по мікрорайонах міста. 


Василь Матвійчук, який представляє депутатську групу з двох членів соціалістичної партії зазначив, що в основному свою передвиборчу програму вони виконали. Залишився нереалізованим наказ виборців щодо будівництва мосту через річку Случ в районі вулиці Водопровідної. Позитивну роль у консолідації депутатів міської ради на вирішення загальноміських проблем зіграв Микола Боровець. За словами Василя Миколайовича депутати бачили єдині з керівництвом міста напрямки насамперед у ході реформування житлово-комунальної галузі. 

Але „ручними“ депутатів ніхто не намагався робити. І народні обранці, і посадовці спільними зусиллями створювали ОСББ, формували тарифи, організовували роздільний збір сміття, шукали інвесторів, в тому числі „гранти“ для матеріально-технічного забезпечення водоканалу, „Теплокомуненерго“, ремонту дахів та мереж. Разом із міським головою неодноразово були на прийомах у столичних високопосадовців, для того щоб залучити в місто додаткове фінансування. 

Наступникам Василь Миколайович побажав бути послідовниками своїх попередників, щоб продовжити стабільний розвиток міста, а також приділити більше уваги контролю за прийнятими рішеннями. Найважливішою проблемою, над якою слід працювати, є розширення меж міста, адже перший крок - прийняття Генерального плану – вже зроблено. 

Найлаконічнішим під час свого звіту був заступник фракції членів партії „НСНУ“ Віктор Юхимчук. Він дав позитивну оцінку роботі своїх колег, раді в цілому, подякувавши за результативність, надану можливість вчитися, розбиратися та розв’язувати нагальні проблеми міста та особисті – у його мешканців. Дуже добре, що при цьому не було розмежування на окремі фракції. Віктор Сергійович вважає, що буде корисним зібратися за „круглим столом“ „старим“ і „новим“ депутатам, щоби передати свої плани та побажання задля процвітання рідного міста та обов’язково продовжити ті напрацювання, які розпочато у медичній галузі. 

Геннадій Цаплін та ще двоє його колег представили у міській раді інтереси 1760 виборців, які проголосували за КПУ. Комуністи добросовісно працювали у трьох депутатських комісіях, не політизуючи свою діяльність. За час каденції надали допомогу більш як 500-ам новоград-волинцям, школам міста. Свідомо не брали участі у голосуванні за рішення, якими дозволявся продаж землі, тому що вважають, що земля є не засобом наживи, а повинна використовуватися для загальнонародного блага. 

Стурбованість викликають проблеми духовного стану нації, платної освіти та медицини.
Нажаль нереалізованими комуністами залишилися накази виборців щодо перенесення ближче до населеного пункту пасажирської платформи в районі „Смолки“ та ремонтів міських вулиць.
На думку заступника голови депутатської фракції від Партії регіонів Володимира Помінчука всі передвиборчі програми депутатів міської ради були схожі, адже спрямовані на розвиток міста. Колеги по фракції, на думку В.Ф.Помінчука - а це вісім депутатів – найдисциплінованіші та найорганізованіші. Всі вони працювали активно, контролюючи питання використання землі, якої катастрофічно не вистачає, та будівництва в місті.
 
Завдяки їм розроблений новий порядок, який дав змогу унормувати чергу на отримання землі. Своїм недоліком депутати регіонали вважають те, що забагато землі продано. Володимир Федорович відзначив, що троє депутатів з фракції за чотири роки надали 41 тисячу гривень допомоги новоград-волинцям для потреб освіти, будівництва, лікування громадян. 

Нажаль, нереалізованою до кінця залишилась міська Програма „Околиці“, механізм фінансування на паритетних засадах з районною владою міськрайТМО. Слід продовжувати реформування обслуговування багатоповерхівок, адже держава обіцяє свою фінансову підтримку на капітальний ремонт житла для кожного ОСББ.

Представники депутатського корпусу відповіли також на запитання журналістів.
Підсумувавши звіти депутатів, секретар міської ради наголосив, що остаточні підсумки роботи народних обранців будуть підведені 30 вересня 2010 року на пленарному засіданні міської ради.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa