Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Підтримка просвітницької кампанії з інформаційного супроводу урядового рішення щодо приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня та посилення соціального захисту населення при оплаті житлово–комунальних послуг
16.09.2010
Запитання: Наскільки приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня (збільшення на 50%) для населення та підприємств теплоенергетики призведе до зростання тарифів на опалення та гарячу воду?
 
Відповідь: За прогнозними розрахунками Міністерства з питань житлово-комунального господарства України зростання тарифів на опалення та на гарячу воду очікується на рівні 20-25%. Тобто, в середньому, тариф на послуги опалення може збільшитися на 73 коп. за 1 м2 опалювальної площі, на послуги гарячого водопостачання –на 3, 82 грн. за 1 м3 води, на газ, який використовується на комунально-побутові потреби населення, – на 26,6 коп. за 1 м3 газу.
 
Запитання: Яку частку складає вартість палива у собівартості 1Гкал теплової енергії?
 
Відповідь: В середньому по Україні для послуг теплопостачання – близько 53 %.
 
Запитання: Коли почнуть діяти нові тарифи на послуги теплопостачання?
 
Відповідь: Нові ціни на природний газ будуть введені з 1 серпня 2010 року. Відповідно, будуть переглянуті і тарифи на теплову енергію та послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання. Перші платіжки за новими тарифами споживачі комунальних послуг отримають у середині вересня 2010 року.
 
Запитання: Чи будуть підвищуватися тарифи на інші види житлово-комунальних послуг у зв’язку з коригуванням ціни на природний газ?
 
Відповідь: Доведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня не буде впливати на рівень тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та утримання будинків і споруд.
 
СОЦІАЛЬНА СФЕРА:
 
Запитання: Яким чином держава збирається допомогти малозахищеним верствам населення?
 
Відповідь: Постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.10 №621 «Про посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг» внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848.
 
Зокрема, з метою посилення соціального захисту населення передбачено зменшення розміру витрат на оплату житлово-комунальних послуг для громадян, яким призначено житлову субсидію, з 20% (для працюючих) та 15% (для сімей, що складаються лише з пенсіонерів та непрацездатних осіб) відповідно до 15% та 10% сукупного доходу сім’ї, а також суттєве спрощення механізму надання субсидій.
 
Отже, за незмінних умов споживання комунальних послуг, вартість витрат на їх оплату для малозабезпечених сімей скоротиться на 5% сукупного доходу. Сім’ї, які раніше не могли отримати субсидію через високий поріг витрат на оплату послуг (20% сукупного доходу), тепер можуть звернутися за субсидією, якщо вартість послуг перевищує 15% сукупного доходу.
 
Запитання: Куди слід звертатися для отримання субсидії?
 
Відповідь: До Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.
 
Запитання: Які документи потрібно надавати для призначення субсидії?
 
Відповідь: Для призначення субсидії необхідно звернутись до місцевого управління соціального захисту з документом, що посвідчує особу, та заповнити заяву і декларацію про доходи й майновий стан. Для працюючих громадян необхідно також надати довідки про задекларовані доходи. Всі інші довідки, необхідні для призначення субсидій, органи соціального захисту зберуть самостійно. Працівники органів соціального захисту завжди допоможуть у заповненні необхідних документів, нададуть необхідні консультації.
 
Запитання: Як споживачі можуть скоротити розмір плати за житлово-комунальні послуги?
Відповідь: Підвищення цін на природний газ та тарифів на послуги теплопостачання повинне стати стимулом для споживачів скорочувати нераціональне споживання газу та комунальних послуг. Цього можна досягти за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів, в першу чергу, в багатоквартирних будинках. За рахунок проведення утеплення житлових будинків та заміни аварійних внутрішньо будинкових мереж споживачі можуть скоротити споживання тепла на 40%. 
 
Запитання: Як бути громадянам, які не мають фінансової змоги оплачувати послуги, але не можуть довести документально право на субсидію?
 
Відповідь: Радимо звернутися до місцевого управління соціального захисту із заявою. Відповідно до "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій…", виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі рішення спеціальної комісії органи праці та соціального захисту населення можуть призначати субсидії, як виняток. Рішення про призначення (непризначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї.
 
 
 Новоград-Волинський МВК
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa