Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Підтримка просвітницької кампанії з інформаційного супроводу урядового рішення щодо приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня та посилення соціального захисту населення при оплаті житлово–комунальних послуг
16.09.2010
Запитання: Наскільки приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня (збільшення на 50%) для населення та підприємств теплоенергетики призведе до зростання тарифів на опалення та гарячу воду?
 
Відповідь: За прогнозними розрахунками Міністерства з питань житлово-комунального господарства України зростання тарифів на опалення та на гарячу воду очікується на рівні 20-25%. Тобто, в середньому, тариф на послуги опалення може збільшитися на 73 коп. за 1 м2 опалювальної площі, на послуги гарячого водопостачання –на 3, 82 грн. за 1 м3 води, на газ, який використовується на комунально-побутові потреби населення, – на 26,6 коп. за 1 м3 газу.
 
Запитання: Яку частку складає вартість палива у собівартості 1Гкал теплової енергії?
 
Відповідь: В середньому по Україні для послуг теплопостачання – близько 53 %.
 
Запитання: Коли почнуть діяти нові тарифи на послуги теплопостачання?
 
Відповідь: Нові ціни на природний газ будуть введені з 1 серпня 2010 року. Відповідно, будуть переглянуті і тарифи на теплову енергію та послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання. Перші платіжки за новими тарифами споживачі комунальних послуг отримають у середині вересня 2010 року.
 
Запитання: Чи будуть підвищуватися тарифи на інші види житлово-комунальних послуг у зв’язку з коригуванням ціни на природний газ?
 
Відповідь: Доведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня не буде впливати на рівень тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та утримання будинків і споруд.
 
СОЦІАЛЬНА СФЕРА:
 
Запитання: Яким чином держава збирається допомогти малозахищеним верствам населення?
 
Відповідь: Постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.10 №621 «Про посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг» внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848.
 
Зокрема, з метою посилення соціального захисту населення передбачено зменшення розміру витрат на оплату житлово-комунальних послуг для громадян, яким призначено житлову субсидію, з 20% (для працюючих) та 15% (для сімей, що складаються лише з пенсіонерів та непрацездатних осіб) відповідно до 15% та 10% сукупного доходу сім’ї, а також суттєве спрощення механізму надання субсидій.
 
Отже, за незмінних умов споживання комунальних послуг, вартість витрат на їх оплату для малозабезпечених сімей скоротиться на 5% сукупного доходу. Сім’ї, які раніше не могли отримати субсидію через високий поріг витрат на оплату послуг (20% сукупного доходу), тепер можуть звернутися за субсидією, якщо вартість послуг перевищує 15% сукупного доходу.
 
Запитання: Куди слід звертатися для отримання субсидії?
 
Відповідь: До Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.
 
Запитання: Які документи потрібно надавати для призначення субсидії?
 
Відповідь: Для призначення субсидії необхідно звернутись до місцевого управління соціального захисту з документом, що посвідчує особу, та заповнити заяву і декларацію про доходи й майновий стан. Для працюючих громадян необхідно також надати довідки про задекларовані доходи. Всі інші довідки, необхідні для призначення субсидій, органи соціального захисту зберуть самостійно. Працівники органів соціального захисту завжди допоможуть у заповненні необхідних документів, нададуть необхідні консультації.
 
Запитання: Як споживачі можуть скоротити розмір плати за житлово-комунальні послуги?
Відповідь: Підвищення цін на природний газ та тарифів на послуги теплопостачання повинне стати стимулом для споживачів скорочувати нераціональне споживання газу та комунальних послуг. Цього можна досягти за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів, в першу чергу, в багатоквартирних будинках. За рахунок проведення утеплення житлових будинків та заміни аварійних внутрішньо будинкових мереж споживачі можуть скоротити споживання тепла на 40%. 
 
Запитання: Як бути громадянам, які не мають фінансової змоги оплачувати послуги, але не можуть довести документально право на субсидію?
 
Відповідь: Радимо звернутися до місцевого управління соціального захисту із заявою. Відповідно до "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій…", виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі рішення спеціальної комісії органи праці та соціального захисту населення можуть призначати субсидії, як виняток. Рішення про призначення (непризначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї.
 
 
 Новоград-Волинський МВК
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa