Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Прогуляти урок стає все складніше. Деякі школи вводять електронну систему відвідування
16.09.2010
Проблему безкарних прогулів уроків школярами вирішено, принаймні в Новоград-Волинському колегіумі. Тут впроваджено електронну систему відвідуваннями учнями школи, щоправда, поки що експериментально і для старшокласників.

- Система працює досить легко. У нас у всіх є іменні  картки. Сканер хороший, підносимо до нього штрих-код і на системі з’являється якесь гарне побажання і твоє прізвище. Я знаю, що адміністрація хоче зробити ще, щоб тут з’являлися також наші фотокартки, але це буде пізніше, - ділиться примудростями користування системою електронної реєстрації, Аліна Кравчук, колегіантка 10-го класу.

Дане нововведення дозволяє прослідкувати чи справно колегіанти відвідують заняття. Адже відомо, що освітяни вже давно працюють в напрямку контролю дисциплінованості своїх підопічних. Тепер вчителі Новоград-Волинського колегіуму мають змогу без зайвих затрат часу, таких, як наприклад, перекличка на початку уроку, дізнатися про відсутніх.

Марія Репецька, класний керівник 10-го класу колегіуму
: «Реєстрація була введена нещодавно За допомогою картки, я можу на даний момент перевірити наявність учнів свого класу. Це полегшило роботу класного керівника, адже кожен класний керівник має слідкувати за відвідуванням учнів уроків. На сьогодніший день я можу прослідкувати: яке відвідування, скільки учнів, які уроки були пропущені, о котрій годині вони йдуть з колегіуму.»

Едуард Зінуров, заступник директора колегіуму з науково-методичної роботи
: «За вчительським кодом мені видає, що, наприклад сьогодні, відсутні 32 учні. З поважних причин двоє, без поважних – 30. Справа в тому, що 11 клас у нас двопрофільний: математична і філологічна група. У математичній групі більша кількість годин, тому буває, що у філологів немає першого уроку. Тому треба почекати другого уроку. Реєстрація відбувається на початку дня і наприкінці.»

Ініціатором такого нововведення став Едуард Зінуров, котрий взявши за аналог електронний щоденник, з’ясував, що можна створити за таким принципом, подібну систему реєстрації учнів. Поки що така практика існує лише в одиницях шкіл по всій Україні.

Профінансував проект Благодійний фонд підтримки колегіальної освіти батьками (щомісячно батьки колегіантів роблять внесок у розмірі 15 грн). А розробила систему компанія «Новонет».
- Нова система електронної реєстрації учнів є досить прогресивним шляхом. Нам, як учням, досить приємно, що адміністрація школи намагається зробити щось нове і дійсно може здивувати. Це організовує нас, допомагає нам не запізнюватися. Ми не можемо піти з останніх уроків, як можливо це колись було. (Аліна Кравчук, колегіантка 10-го класу.)

Відтепер батьки колегіантів-старшокласників матимуть повний доступ до інформації про відвідування їх дітьми школи. Так, в електронній системі містяться дані про батьків та контактні телефони. В разі відсутності дитини, їх відразу буде повідомлено класним керівником. В першу чергу, щоб з’ясувати причину.
            
Самі ж колегіанти в цілому сприйняли нововведення нормально, навіть з цікавістю, хоча і з підозрою. Адже підлітки, як правило, досить гостро реагують на контроль, як з боку вчителів, так і батьків.
           
- Мої батьки не потребують цього, тому що вони знають, що я й так ніколи не пропускаю школу. А для нашої школи це новинка, всі хочуть познайомитися з цією штукенцією, - розповідає Олександр Слюсарчук, колегіант 9-го класу.
           
- Учні до цього спочатку віднеслися досить скептично: говорили, що можна зареєструвати іншого учня. Але поставили вебкамеру, щоб цього не було. Говорили, що як запізнювалися, так і будуть запізнюватися, що система цього не змінить. Але мені здається, що років через три, це стане звичним, і ввійде в звичайний режим. Завжди, коли з’являється щось нове - є прихильники і ті, хто відноситься досить скептично, - вважає Аліна Кравчук, колегіантка 10-го класу.

Колегіум і раніше славився своєю дисципліною. Але адміністрація і далі працює в напрямку поліпшення організації навчального процесу.

- Це для того, щоб ми більше слідкували за учнями. Хоча, в колегіальних класах у нас й так свідомі учні, які хочуть навчатися. Це характерно для нашого закладу. (Марія Репецька, класний керівник 10-го класу колегіуму)
            
Планується, що експеримент зі старшокласниками, в перспективі буде перенесено на учнів усього колегіуму. Адже вчителі першого-восьмого класів і досі записують відсутніх у журнал, а потім самостійно шукають контакти з їх батьками для з’ясування причин. Це забирає час, який можна було б присвятити навчанню. 
 

Записала: Олена Обух
Фото: Іван Лавренчук

                       

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa