Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Про якість харчових продуктів
12.08.2010

Їжа – джерело життєвих сил людини і один із факторів впливу на стан її здоров’я.

Найголовнішою ознакою харчового продукта є його придатність для вживання в їжу, тобто безпечність. Продукт може вважатися безпечним при відсутності у ньому патогенних мікроорганізмів та їх токсинів, сторонніх хімічних та фізичних домішок.

В продовольчому законодавстві Євросоюзу терміни «якість» та «безпечність» нероздільні.

Пріоритетним напрямком при здійсненні держсанепіднагляду фахівцями райсанепідстанції є моніторинг за якістю харчових продуктів. В поточному році 1,5% досліджених харчових продуктів за санітарно-гігієнічними показниками не відповідали вимогам НД та 2,3% продуктів досліджених за бактеріологічними показниками.

Серед порушень вимог санітарного законодавства, які найчастіше виявляються при перевірках це – порушення умов зберігання продуктів (невідповідна температура зберігання, недотримання товарного сусідства); відсутність супровідних документів, що засвідчують безпечність та якість харчових продуктів та реалізація продуктів з вичерпаними термінами придатності. Щодо останнього то це просто – аморально. На об’єктах контролю зареєстровано 74 випадки реалізації недоброякісної продукції, 405,6кг яких забраковано на суму 5358 грн. на слідуючих об’єктах: в магазинах «Дарія» ПП Малиновської О.В.(ковбасні вироби, печиво), «У Дарія» ПП Дарій В.В.(пиво), «Міра-Макс» ПП Костюк Г.М.(ковбасні вироби, квас), «Світ продуктів» ПП Осіпчук Л.С.(скумбрія холодного копчення), «Гостинець» ПП Милика А.В.(безалкогольні напої), магазині № 2 ТОВ «Меркурій» (торт), кіосках ринку «Урожай» ПП Тимощук Н.І.(рибні пресерви), ПП Кольбух В.Ф.(зефір) та інші.

На санітарно-епідеміологічну ситуацію в районі має вплив і такий сучасний фактор, як зростання різноманітної харчової продукції, що завозиться з інших регіонів країни та зарубіжжя. Суттєвою проблемою є транспортування продуктів. З порушнням транспортування (не забезпечення холодом) були завезені в торгівельну мережу міста кондитерські вироби з кремом, які ще й виявилися нестандартними за бактеріологічними показниками. Це вироби ТМ «Насолода» м.Хмельницький та ПП «Маріам-С» м.Київ. Окрім цього неякісними виявилися сир «Чечіль» виготовлений в Житомирському районі, ковбаса «Сільська» із села Вербка Хмельницької області, пресерва «Морська капуста в майонезі із крабовими паличками» виробництва ТОВ «Сам Фіш» м.Житомир, з Цюрупенського району Хмельницької області завезені буряки, дині з перевищеним вмістом нітратів.

Нестандартні за бактеріологічними показниками були виготовлені кулінарні вироби і місцевими виробниками – в піцерії «Бамбуліно» ПП Горбаткова С.А. (піца, гамбургер, молочний коктейль), в піцерії «Палермо» ТОВ «Пролісок» (салат), в кафе «Торнадо» ТОВ «Верес» (салат), в кафе «Сонечко» ПП Мельник Т.О.(м’ясна, кулінарія).

Під дією підвищеної температури повітря під час аномальної спеки погіршується якість харчових продуктів, якщо вони зберігаються в неналежних умовах. Вкрай важливо забезпечити реалізацію продуктів при відповідній температурі та вологості. Реалізацію кулінарної продукції та салатів через мережу супермаркетів повинні проводити при наявності даних про час виготовлення та кінцеві терміни зберігання.

Населення придає особливу увагу харчовим продуктам для спеціального дієтичного харчування – БАД-ам, фіточаям, бо це продукти які мають зміцнювати здоров’я.

Однак, бактеріально забрудненими виявились фіточай від стресу ТМ «Доктор Селезнева» (виробник «Нова фармація» м.Донецьк), фіточаї «Серцевий», «Чоловіча сила», «Бронхіальний» ТМ «Карпатська лічниця» (виробник ПК «Екопродукт» с.Вільшаниця Івано-Франківської обл.), фіточай «Мелісовий» ТМ «Галка» (виробник ТзОВ «Галка-чай» , с.Малечковичі Львівської обл.), фіточай «Ромашка» ТМ «Мудрий травник» (виробник ТзОВ «Галка-Карпати» с.Спас Івано-Франківської обл.).

Фірма-виробник фіточаїв – ФО Карпов М.Ю. с.Троянів Житомирського району взагалі виявилась фіктивною.

У всіх випадках виявлення нестандартної продукції вживались заходи адміністративного запобіжного впливу – накладено 164 штрафів, застосовано 73 фінансових санкцій до підприємств торгівлі на суму 5286,6 грн., тимчасово призупинялась експлуатація 18 підприємств. На санітарну годину закривалось 7 об’єктів. За несвоєчасне проходження періодичних медичних оглядів 11 осіб були відсторонені від роботи. Опломбований кіоск по реалізації випічки «Форнетті» на території оптового складу ТОВ «Промінь», який був відкритий без погодження із санепідслужбою з грубими порушеннями санітарних правил (кіоск розміщений у 8 метрах від сміттєзбірного майданчика).


Завідувачка відділенням гігієни
харчування райсанепідстанції
Власюк С.Г.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага!
21.05.2019

Складні погодні умови, які супроводжуються активною грозовою діяльністю, шквальним вітром, зливними дощами, можуть призвести до пошкоджень електричних мереж. У зв’язку з цим Новоград-Волинський РЕМ застерігає мешканців міста Новограда-Волинського: 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету (Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Лянгуса від буд. №95 до №145)
20.05.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 27.05.2019 року об 11:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Шановні громадяни!
20.05.2019

Повідомляємо, що 22 травня 2019 року о 15:00 год. у приміщенні Майстрівського клубу відбудеться зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa