Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки
25.03.2019

Реагуючи на звернення міського голови Віктора Весельського до народного депутата України Юрія Павленка щодо сприяння у вирішенні питання реконструкції літературно-меморіального музею Лесі Українки та включення ряду заходів до Плану заходів з відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки, 

Докладніше...
Щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки
25.03.2019

Реагуючи на звернення міського голови Віктора Весельського до народного депутата України Юрія Павленка щодо сприяння у вирішенні питання реконструкції літературно-меморіального музею Лесі Українки та включення ряду заходів до Плану заходів з відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки, 

Докладніше...
20.03.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.03.2019 року

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Новоград-Волинський: „Все про субсидії“
10.08.2010

Програма житлових субсидій залишається головним механізмом забезпечення соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на житлово–комунальні послуги та гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату комунальних послуг незалежно від зміни їх вартості.

Ряд вагомих змін
до діючого законодавства внесено постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.10 № 621 “Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг”, якою змінено порядок призначення та розрахунку субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, а також значно спрощено процедуру надання документів до органів праці та соціального захисту населення, що зробить процес оформлення житлових субсидій максимально доступним для громадян.

До цього часу для призначення житлових субсидій необхідно було надати органам праці та соціального захисту населення більше восьми довідок, в тому числі з кожної організації, яка надає житлово-комунальні послуги (водо-, тепло-, газопостачання і т.д.).

Відтепер суттєво скорочено перелік документів, необхідних для призначення субсидії. Зокрема, працюючим громадянам необхідно подати лише заяву на отримання субсидії, декларацію (форма яких, доречи, значно спрощені) та довідки про доходи, а пенсіонери мають надати заяву та декларацію, які будуть розіслані їм поштою.

Водночас, дані за спожиті комунальні послуги будуть надаватися відповідними підприємствами комунальної сфери на запити управління праці та соціального захисту населення без залучення громадян в установлений законодавством термін.

Крім спрощення умов отримання субсидій зазначеною постановою знижено поріг обов’язкового відсотка платежу за житлово-комунальні послуги з 20 % до 15 % для працюючих осіб та з 15% до 10 % - для непрацездатних громадян (пенсіонерів, інвалідів), що дає можливість малозабезпеченим верствам населення компенсувати підвищення цін та тарифів.

Тобто, сім’ї з досить високими статками будуть сплачувати вартість наданих житлово-комунальних послуг в повному обсязі, разом з тим пенсіонери, які сплачували за ці послуги 15 % своєї пенсії тепер будуть платити лише 10%.

Як бачимо, зазначені зміни є суттєвими і дають можливість значній частині громадян скористатися своїм правом та звернутися за призначення житлової субсидії до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

З метою забезпечення належного обслуговування громадян в управлінні соціального захисту змінено графік роботи із запровадженням продовженого робочого дня з 8-00 до 20-00 години та чергування спеціалістів у вихідний день – суботу з 9-00 до 13-00, за таким самим графіком працює телефон “гарячої лінії”, 5-53-95

Слід зазначити що, спеціалістами управління праці буде надано допомогу в оформленні необхідних документів інвалідам та іншим особам з обмеженими фізичними можливостями.

Разом з тим, в управлінні праці та соціального захисту населення для громадян давно вже передбачено можливість попереднього запису на прийом до фахівців по телефону (5-53-95) та безпосередньо в приміщенні управління у зручний для відвідувачів час.

Для більш детального інформування населення з питань призначення субсидії управлінням праці та соціального захисту населення, щотижня в рубриці «Все про субсидії» будуть надаватись конкретні приклади розрахунку та призначення житлових субсидій.

Приклад 1.
В жовтні місяці (з початку опалювального сезону) звертається сім’я, склад якої три особи (батько, мати, дитина дошкільного віку).Проживає сім’я в квартирі загальною площею 47,8 м². Засобів обліку споживання води та газу немає. Сума сплати за комунальні послуги за місяць становить 448,01грн.

Батько працює слюсарем на підприємстві, нарахована зарплата за повних останніх 6 місяців становить 5069,23грн.

Мати працює вихователем дитячого садочку, її нарахована зарплата за повних останніх 6 місяців становить 5010,09грн.

Сукупний дохід сім’ї становить 5069,23грн.+ 5010,09грн = 10079,32грн.
Середньомісячний сукупний дохід - 10079,32грн : 6 місяців = 1679,89грн
Середньомісячний дохід на одного прописаного – 1679,89 : 3 особи = 559,96грн

Оскільки середньомісячний дохід на одного прописаного перевищує встановлену вартісну величину межі малозабезпеченості на момент звернення (430,5грн), сім’я сплачуватиме за умови призначення житлової субсидії за комунальні послуги 15 відсотків сукупного доходу, а саме: 1679,89грн × 15% = 251,98грн

Визначаємо загальний розмір призначеної субсидії:

Сума комунальних послуг 448,01грн. – відсоткова сума 251,98грн = 196,03грн.

Загальний розмір призначеної субсидії - 196,03грн.

Олена Пономаренко
Заступник начальника МУПСЗН

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні новоград-волинці! Долучайтеся до всесвітньої акції «Година Землі»
22.03.2019

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину в рамках всесвітньої акції «Година Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. 

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету у 2019 році
22.03.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Докладніше...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Новоград-Волинської міської ради
20.03.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Новоград-Волинська міська рада оприлюднює проект рішення «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері  розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa