Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки
25.03.2019

Реагуючи на звернення міського голови Віктора Весельського до народного депутата України Юрія Павленка щодо сприяння у вирішенні питання реконструкції літературно-меморіального музею Лесі Українки та включення ряду заходів до Плану заходів з відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки, 

Докладніше...
Щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки
25.03.2019

Реагуючи на звернення міського голови Віктора Весельського до народного депутата України Юрія Павленка щодо сприяння у вирішенні питання реконструкції літературно-меморіального музею Лесі Українки та включення ряду заходів до Плану заходів з відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки, 

Докладніше...
20.03.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.03.2019 року

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Новоград-Волинський: Будьте обачними перебуваючи поблизу залізничних колій
05.08.2010

Ситуація із невиробничим травматизмом на залізничному транспорті залишається тривожною. Тому звертаємося до мешканців міста Новограда-Волинського та сіл, прилеглих до залізничних колій з проханням дотримуватися порядку перебування на залізничному транспорті. Приводимо аналіз невиробничого травматизму по Укрзалізниці, Південно-Західній залізниці та Козятинській дирекції залізничних перевезень в 2010 році.

Аналіз стану невиробничого травматизму, проведений на залізницях України, показує що 70% від загальної кількості потерпілих були травмовані рухомим складом — локомотивами, вагонами, вантажними та пасажирським поїздами, моторвагонним рухомим складом та монорейковим транспортом, із них під час: ходіння по коліям 31%, перетинання колій у невстановлених місцях - 39%, а також знаходження у негабаритних місцях 12%, внаслідок дорожньо-транспортних пригод на переїздах 4,8%, з інших причин: падіння при посадці та висадці з вагонів, спробах, під'їхати на підніжці вантажного рухомого складу, падіння на пішохідних доріжках, посадкових платформах, травмування електрострумом - більше 13%.

За 4 місяці 2010 року на всіх залізницях України сталося 255 випадків, 158 з яких із смертельним наслідком. За аналогічний період 2009року 279/ 182, одна дитина до 16 років.

Серед потерпілих 72% чоловіки, 28 % жінки. При цьому 20 % осіб, які отримали травми в стані алкогольного сп'яніння. В 2009 році загинуло 8 дітей до 16 років, в 2010 році тільки в травні 3 дітей.

З початку року на Південно-Західній залізниці було травмовано 94 громадянина України, з яких 60 смертельно. Більше минулого року на 3 особи. На станціях травмовано 45, перегонах 49 осіб.

Основними причинами травмування громадян є порушення ними правил поведінки на залізничному транспорті які затверджені постановою КМУ від 10.11.1995року НР 903 та правил безпеки громадян на залізничному транспорті України затверджених наказом МТУ від 19.02.1998р. НР 54.

Переважна більшість громадян при знаходженні на залізничних коліях травмується в результаті не усвідомлення можливих наслідків від дії небезпечних факторів.

Всім добре відомо, що залізничний транспорт є самим зручним, дешевим і безпечним видом транспорту, та мало хто задумується яку небезпеку він в собі таїть і не прощає тим громадянам, які нехтують елементарними правилами поведінки на залізничному транспорті та поблизу залізничних колій. Адже залізниця - це зона підвищеної небезпеки, при чому небезпеки двох видів - наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги.

Матеріали службових розслідувань, які проводяться по кожному нещасному випадку, говорять що переважна їх більшість трапилась внаслідок халатного відношення потерпілих громадян до свого життя і здоров'я.

Досвідчені залізничники говорять, що всі Інструкції і правила на залізничному транспорті написані кров'ю. Про це говорить і сумна статистика травмування громадян по Козятинській дирекції залізничних перевезень.

З початку 2010 році на територіях станцій Козятинської дирекції залізничних перевезень, яка розкинула свої сталеві струни через територію шести областей: Київську, Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Рівненську та Черкаську, було 12 випадків невиробничого характеру, один з яких груповий. Травмовано 13 чоловік, з яких 12 - смертельно. В цьому списку - двоє дітей по 11 років.

Порівняно з минулим роком 13 випадків (один випадок груповий), в яких травмовано 14 чоловік, з яких 10 - смертельно. Дітей до 16 років не було травмовано.

9 червня 2010 року на станції Печанівка (Житомирська область) Козятинської дирекції залізничних перевезень в результаті враження електричним струмом високої напруги контактної мережі стався нещасний випадок невиробничого характеру з братами-близнюками Грондівськими 1998 року народження. Ярослав Віталійович отримав травму зі смертельним наслідком, Олександр Віталійович - з тяжкими наслідками. Обстеженням місця події та опитуванням свідків було встановлено наступне. Шлях групи дітей, які поверталися зі ставка села Печанівка з братами Грондівськими, проходив через залізничні колії станції. З їх свідчень, Олександр відділився від групи. Заліз на вагон № 95390019, який стояв в групі із 39 вагонів на 5 колії станції Печанівка, де був вражений електрострумом високої напруги контактної мережі. Через деякий час його брат Ярослав, побачивши непритомного брата Олександра на вагоні, поліз на допомогу братові. Там і його було вражено електричним струмом високої напруги контактної мережі.


Тому звертаємося до мешканців міста Новограда-Волинського і сіл, прилеглих до залізниці - залізниця не вбивця, але ніякі заходи не зможуть зберегти будь-кого від власної безвідповідальності.

Л.Свидинюк
Головний спеціаліст відділу
економічного аналізу та планування міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні новоград-волинці! Долучайтеся до всесвітньої акції «Година Землі»
22.03.2019

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину в рамках всесвітньої акції «Година Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. 

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету у 2019 році
22.03.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Докладніше...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Новоград-Волинської міської ради
20.03.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Новоград-Волинська міська рада оприлюднює проект рішення «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері  розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa