Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.








Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському в рамках сертифікації 1-го механізованого батальйону 30-ї гвардійської механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України відбулося спільне штабне тренування за тематикою стабілізаційних дій
27.07.2010

23 липня, у 30-й окремій гвардійській механізованій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, яка дислокується у Новоград-Волинському, підбито підсумки сертифікації 1-го механізованого батальйону на предмет готовності до виконання завдань за призначенням відповідно до Процесу планування та оцінки сил. 


Здійснювала сертифікацію комісія штабу бригади на чолі з її командиром гвардії полковником Олександром Нестеренком. Для здійснення загального керівництва та надання методичної допомоги до з’єднання прибула група офіцерів управління 8-го армійського корпусу на чолі з першим заступником командира армійського об’єднання генерал-майором В’ячеславом Назаркіним.
Заходи сертифікації розпочалися 20 липня проведенням спільного штабного тренування зі штабом батальйону під керівництвом начальника оперативного відділення бригади гвардії підполковника Сергія Марченка. Темою тренування було визначено ведення стабілізаційних дій у визначеному районі з прийняттям рішення на це особисто командиром батальйону. 


В ході СШТ надавав допомогу та оцінював дії офіцерів штабу батальйону офіцер відділу бойової підготовки 8-го армійського корпусу майор Павло Морозенко. Штаб батальйону отримував завдання за визначеною ситуацією, а також керував діями підрозділів, що перебували на різних об’єктах навчально-матеріальної бази бригади – військовому стрільбищі, танкодромі та миротворчому містечку. 

За завданням спільного штабного тренування, особовий склад батальйону здійснив умовний марш до базового табору, і в подальшому виконував бойове завдання з прикриття ділянки державного кордону. Відповідно до рішення командира батальйону, особовий склад 1-ї та 3-ї механізованих рот під командуванням гвардії капітанів Андрія Берегового та Сергія Собка здійснював охорону важливих та вибухонебезпечних об’єктів. Підлеглі ж гвардії капітана Романа Здоренка, військовослужбовці 2-ї механізованої роти, у цей час виконували завдання з патрулювання базового табору та несли службу на тимчасових блокпостах у місцях в районах компактного проживання етнічного населення умовного противника. У цей час підлеглі гвардії капітана Сергія Марценюка, воїни-мінометники, отримали наказ готуватися до можливої вогневої підтримки механізованих підрозділів. 


У ході патрулювання та несення служби на блокпостах свої навички відновили й удосконалили військовослужбовці бригади, які мають досвід участі у миротворчих операціях у Косовому та Іраку. Так, в роботі з цивільними автомобілями, які наближалися до блокпостів та перевозили умовну вибухівку, “шпигунами” під виглядом чоловіка з вагітною дружиною, тощо досвідчені бійці, головні сержанти взводів гвардії старший сержант Микола Андрійчук та гвардії молодший сержант Руслан Масейков показали високий клас. А при виконанні завдань з обшуку будівлі вмілі дії та професіоналізм продемонстрували головний сержант взводу гвардії старший сержант Руслан Радіо, старший стрілець гвардії старший солдат Віктор Глущук та навідник гвардії солдат Андрій Хмарук. 

У цей самий час інші військовослужбовці, на іншому навчальному місці, виконували вправу навчальних стрільб з кулемета ПКТ, що входить до складу озброєння БМП-2. Кращими кулеметниками себе показали командири відділень – командири бойових машин гвардії молодший сержант Сергій Кобцов та гвардії старший солдат Анатолій Семененко. 

Військовослужбовці гранатометного взводу після тривалої перерви отримали можливість попрактикуватися у стрільбі з автоматичного станкового гранатомету АГС-17. Підлеглі гвардії старшого лейтенанта Кирила Дунаєва виконали вправи навчальних стрільб. Найкращі результати показали старші навідники гвардії солдати Віотольд Продан та Віталій Олефір. 

Паралельно із цим на іншому навчальному місці механіки-водії виконували вправи водіння БМП-2 на кінотренажерах. Майстерно виконали завдання гвардії старший солдат Микола Захарчук та гвардії солдат Руслан Ющук. 

Окремо командир бригади відзначив професійні дії підлеглих командира взводу гвардії старшого лейтенанта Миколи Треніна, які виконували стабілізаційні завдання, а також блискуче відбили напад незаконного збройного формування умовного противника. Ця ситуація була розіграна на танкодромі бригади. У свою чергу, командир взводу відзначив чіткі, злагоджені дії своїх підлеглих командира відділення гвардії сержанта Михайла Гаврилюка, гранатометника гвардії солдата Романа Найчука та кулеметника гвардії солдата Віктора Шевелюка. 

При оцінюванні дій офіцерів штабу батальйону представники управління 8-го армійського корпусу прискіпливо ставилися до таких питань, як правильність виконання загальноприйнятих штабних процедур НАТО, а також уміння віддавати бойові накази та вести радіопереговори виключно англійською мовою. Гвардійці з честю витримали і цей нелегкий іспит. 

За підсумками спільного штабного тренування офіцери штабу батальйону отримали оцінку “добре”. Зокрема, командир батальйону відзначив професіоналізм начальника штабу батальйону гвардії майора Петра Писарчука та начальника оперативного відділення штабу батальйону гвардії капітана Олексія Онищенка. 

– Це спільне штабне тренування стало вдалою репетицією перед багатонаціональними навчаннями серії “Rapid Trident”, які пройдуть на Львівщині у вересні поточного року, – підкреслив гвардії полковник Олександр Нестеренко. – Адже від нашої бригади туди відряджатиметься особовий склад 1-ї механізованої роти гвардії капітана Андрія Берегового та офіцери управління 1-го механізованого батальйону. Гадаю, що рівень професійної підготовки моїх підлеглих дозволить їм бути на висоті та з гідністю виконати усі завдання навчань. 


Департамент преси 
та інформації МО України

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук



Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa