Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Комунальні служби Новограда-Волинського звітують щодо вивезення твердих побутових відходів
01.07.2010

Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету 25 червня 2010 року. Головним питанням що розглядалося було „Про збір і вивезення твердих побутових відходів в місті Новограді-Волинському“. 

Про виконану роботу доповів начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради Мисін В.Є. Згідно інформації в нашому місті є 8243 приватних будинки, з них 7414 уклали договір з КП „Міськкомунсервіс“ на вивезення побутових відходів, жителі 121 будинку уклали договір з ОСББ, 24 – з ринком „Урожай“, а в 542 будинках ніхто не проживає. Таким чином 97% приватних будівель мають договори на вивезення побутового сміття. 

Інспекцією благоустрою міста та працівниками КП „Міськкомунсервіс“ постійно проводиться робота з укладання договорів з населенням на вивезення ТПВ. Осіб, які категорично відмовляються від укладання договору притягують до адміністративної відповідальності. Якщо в минулому році інспекторами було зроблено 1538 приписів, то в цьому році – 894. З 2008 року тариф на вивезення ТПВ з 1 двору, де проживає 1 людина становить 4 грн. на місяць, а з двору де проживає 2 та більше людини – 6 грн на місяць.
 
Пільги мають інваліди війни, учасники бойових дій, ліквідатори аварії на ЧАЕС. Пільги для цих категорій населення становлять від 50% до 100%. Таким чином втрата КП „Міськкомунсервіс“ по пільговим категоріям населення в місяць складає 1764,47 гривень. Окрім того є велика частка заборгованості від платників, що не користуються пільгами. Станом на 01.06.2010 загальна заборгованість платників становить 147000 грн. Однією із суттєвих причин такого стану є недостатньо проведена керівництвом КП „Міськкомунсервіс“ претензійна робота до користувачів послуги.
 
За словами начальника комунального підприємства М.Є.Пасічника „Міськкомунсервіс“ близько 80% вивезення сміття здійснюється згідно графіків. Звичайно ж непорозуміння виникають коли мешканці перевищують допустиму норму сміття або коли викидають багато будівельних матеріалів. Інколи недоброзичливі сусіди намагаються приєднати своє сміття, і в результаті підборщики забирають лише частину сміття. Члени виконавчого комітету прийняли рішення посилити претензійну роботу до мешканців, що мають значну заборгованість по оплаті послуг з вивезення твердих побутових відходів від їхніх приватних володінь. 

Враховуючи, що на сьогодні мінімальний розмір штрафу зріс від 17 грн. до 340 грн. мешканцям варто буде задуматися, який вибрати шлях оплати за вивіз сміття. Також проблемою, яка впливає на якість вивезення відходів є плинність кадрів, що спостерігається на підприємстві. Керівник КП „Міськкомунсервіс“ пообіцяв, що будуть впроваджені нові методи для покращення якості вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору. 

Міський голова доповнив, що серед покращень має бути і супровід машини звуковим сигналом, аби мешканці знали час вивозу сміття. Графіки вивозу не повинні порушуватися, адже питати з людей можна лише за умови виконання своїх обов’язків. 

Також Володимир Євгенович прозвітував про хід виконання програми з роздільного збору сміття. Ця програма була запроваджена в місті з 15 листопада 2009 року. В місті на 20 найбільших контейнерних майданчиках було встановлено контейнери для пластику та скла. Передувала цьому велика інформаційна кампанія для мешканців міста. Новоград-волинці з великим розумінням та готовністю віднеслися до даної акції. 

В результаті, за сім місяців функціонування програми приватним підприємством, що займається збором вторинної сировини з контейнерних майданчиків вивезено 8190 кг. пластику та 28660 кг. скла. Таким чином на новозбудований полігон ТПВ було вивезено на 827 контейнерів сміття менше. Це значно покращує екологічну ситуацію, економить кошти ОСББ, зменшує накопичення на полігоні, який не передбачений для пластику та скла. Надалі планується встановити додаткові контейнери на майданчиках з найбільшим накопиченням, розширити кількість контейнерних майданчиків, розмістити в цих місцях контактну інформацію відповідальних за вивезення роздільного сміття.
 
Ігрові заняття на тему роздільного збору сміття пройдуть в дитячих садочках міста. В свою чергу міський голова повідомив, що є домовленість із Міністерством ЖКГ на будівництво другої черги полігону ТПВ. Також буде розглянута пропозиція керуючого ОСББ „Колорит“ Легенчука А.В. встановити на вулицях контейнери, щоб в разі необхідності, люди, які їдуть з відпочинку могли викидати своє сміття. 


Відділ інформації та зв’язків 
із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa