Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Забудовникам міста Новограда-Волинського на замітку
15.06.2010

З 15 жовтня 2009 року набрав чинності Тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт, затверджений постановою Кабінету Міністрів України. 

Цей Тимчасовий порядок встановлює механізм та умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом житлових, дачних та садових будинків, споруджених забудовниками у період з 5 серпня 1992 року до 1 січня 2008 року. 

Приватні будівлі у нашому районі і місті приймає в експлуатацію інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, представник якої знаходиться на вул. Пушкіна, 8а, у м. Новоград-Волинський, контактний телефон 2-01-76. 

Для одержання сертифіката відповідності будівлі державним будівельним нормам, стандартам і правилам забудовник подає інспекції такі документи: довідку про погодження прийняття приватної будівлі в експлуатацію, видану на підставі рішення виконавчого органу сільської, селищної, міської ради та технічний паспорт приватної будівлі, виданий бюро технічної інвентаризації, якщо площа будинку становить до 200 кв.метрів і кількість поверхів не перевищує двох. 

У випадку, коли площа будинку перевищує 200 кв.метрів, необхідно надати документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розташовано приватну будівлю; звіт про проведення технічного огляду на відповідність приватної будівлі державним стандартам, будівельним нормам і правилам, нормативним актам з пожежної безпеки, санітарним нормам, що діяли на момент закінчення будівництва, складений організацією, яка має ліцензію, і погоджений з органом державного пожежного нагляду та державною санітарно-епідеміологічною службою. 

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю на підставі цих документів приймає рішення про накладання штрафу у сумі від 170 до 850 гривень за спорудження приватної будівлі без дозволу на виконання будівельних робіт та протягом десяти днів приймає рішення щодо видачі забудовнику сертифіката. Сертифікат надають на платній основі. Вартість сертифікату складає нині від 88 гривень.
Наявність у забудовника сертифіката надає право на отримання свідоцтва про право власності на житловий, дачний або садовий будинок. 

Шановні забудовники! Звертаю вашу увагу, що Тимчасовий порядок діятиме до 31 грудня 2010 року. Сподіваюсь, органи місцевого самоврядування сприятимуть в отриманні документів, передбачених Тимчасовим порядком. 

Нині розроблено проект закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за самовільне будівництво та невиконання вимог про усунення порушень у сфері здійснення державного архітектурно-будівельного контролю», яким, зокрема, передбачається накладання штрафів на громадян у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за експлуатацію або використання приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків загальною площею до 200 кв.м з господарськими будівлями і спорудами, прибудовами до них загальною площею до 100 кв.м без прийняття їх в експлуатацію. 

Самовільне будівництво об'єктів загальною площею до 200 кв.м, самовільна зміна архітектурного вигляду будинків або споруд під час експлуатації тягне за собою накладання штрафу на громадян — 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Тому інспекція держархбудконтролю пропонує скористатися можливістю здати в експлуатацію самочинно побудовані об'єкти. 


І.Харченко,
завідувач Новоград-Волинським сектором
інспекції ДАБК у Житомирській області

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa