Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Від екології річок Случ та Смолка, чистоти джерел питної води залежить здоров’я новоград-волинців
11.06.2010

Про те, як виконуються в місті заходи з покращення екологічного стану річок міста та державна програма „Питна вода“ доповідав членам виконавчого комітету міської ради заступник міського голови Василь Лень. Він зазначив, що проведена робота дала значне покращення рівня чистоти річок. Так для прикладу протягом року забрудненість річки Смолка зменшилась в десять раз, забрудненість річки Случ - у десять разів, але це все одно у 7 раз перевищує нормативи. У зв'язку з цим з року в рік виноситься припис СЕС про заборону купання на міських пляжах. 

Інспекцією благоустрою міста проведено 19 комісійних рейдів за участю представників інспекції благоустрою міста, ВУВКГ та СЕС по виявленню фактів скидання каналізаційних стоків в природні водойми. В ході яких було виявлено 28 домоволодінь, які були несанкціоновано підключені до мережі зливової каналізації (вул. Лянгуса, 5, 13, 30 кв. а, б, г, 12/3; 1 пров. Войкова, 19, 23; 2 пров. Чехова, 1/1, 1/2, 2в, 7, 5, 23, 2а; вул. Челюскінців, 2а/2; вул. Щорса, 14) і на них було складено протоколи про адміністративне правопорушення, 26 з них вже відключено від зливової каналізації, 3 - від мережі централізованого водопостачання. 20 з 28 виявлених порушників оштрафовано, решта отримали попередження та самостійно усунули вказані недоліки. Проте є факти повторного несанкціонованого підключення до зливової мережі. 

Досі не вирішене питання стосовно двоповерхового восьмиквартирного будинку №29 на 1 пров. Войкова, в якому живуть переважно пенсіонери, які продовжують скидати нечистоти в річку через зливову каналізацію заводу сільгоспмашин. Стоки від цього будинку, що попадають в річку Смолка в 240 раз перевищують допустимі норми та відповідно являються основною причиною забруднення річки Случ. Для підключення цього будинку в каналізаційну мережу потрібні значні кошти, яких не можуть зібрати мешканці будинку. Відсутні кошти на ці цілі і в міському бюджеті. Поки ми не вирішимо це питання - суттєво покращити ситуацію з забрудненням річки буде неможливо, тому що решта виявлених фактів скиду це лише поодинокі випадки, які відразу ж ліквідуються. 

Певні обсяги робіт проведені ВУВКГ зокрема: упорядковано відносини між приватними перевізниками рідких нечистот щодо приймання від них, транспортування і переробки рідких нечистот з вигрібних ям, виявлено і усунено факти переливу каналізаційних стоків в системи закритої зливової каналізації, які мають близько розташовані один від одного оглядові колодязі на території ЗОПІ №4, в дворі будинку№11 на площі Л. Українки, виведено з експлуатації КНС на території пивзаводу і каналізаційний дюкер через р. Случ (колишньої належності КЕЧ) через їх аварійність і ветхість. Стоки, які через них перекачувались, переключено на головний каналізаційний дюкер, модернізовано системи контролю за рівнем наповнення стоками прийомних резервуарів ЦКНС та ГКНС з метою недопущення переливів стоків через їх аварійні виводи в р. Случ, виконано заміну запірно-регулюючої арматури трубопроводів каналізаційних стоків на ЦКНС, КНС на вул. Щорса, Надслучанскій, що зменшило ризик несанкціонованого скиду стоків в р. Случ. 

Припинення експлуатації сміттєзвалища на вулиці Лянгуса значно покращило якість води в річці Смолка на ділянці від межі міста до місця скидання зливових вод колектора на вулиці Чехова. Нажаль н в повному об’ємі на цьому об’єкті проводяться рекультаційні роботи. 

Відділом інформації та зв'язків з громадськістю міської ради розроблено 20 сітілайтів на екологічну тематику. По місцевому телебаченню протягом року показано 17 сюжетів на екологічні теми, є постійними екологічні рубрики в місцевій пресі.
Управлінням освіти і науки міської ради в школах проведено цикл уроків на тему „Охорона довкілля річок". 

В зв'язку з економічною кризою та недостатністю фінансування ряд заходів не виконано, або виконано частково. Перенесено на більш пізніший час проведення на базі міста міжобласної конференції з обговорення стану річки Случ. 

По цій же причині не розпочато розроблення дорожньої карти по реалізації заходів спасіння річки.
Питання розчищення зони водозабору від мулу донних насосів включено окремим розділом до проекту реконструкції водопостачання та водовідведення міста Новограда-Волинського на 2010-2014 роки.
Через фінансові проблеми ремонт дамби в районі водозабору силами ВУВКГ в 2010 році можливий при додатковому бюджетному фінансуванні. 

Управлінням містобудування та архітектури міської ради спільно з інститутом Житомирводпроект опрацьовані технічні умови проектування дамби в районі пивзаводу. Орієнтовна вартість розроблення проекту 650-700 тисяч гривень. У цьому сприяло і виконання ряду заходів прийнятих у вересні 2009 року. 

Так в зоні міського водозабору посилено санітарний режим, унеможливлено проїзд берегом річки, силами ВУВКГ проведено санітарне прибирання берегів від ТПВ. Відновлено дублюючий візуальний контроль на базі рятувальної станції та станції першого підйому на вулиці Водопровідній за рівнем та мутністю води річки Случ. 

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради частково вирішено питання впорядкування та вивезення для утилізації рідких нечистот з вигрібних ям приватного сектору міста. ВУВКГ розроблено положення про поводження з нечистотами, укладено 3 договори з приватними перевізниками на користування комунальними каналізаційними мережами. 

Через відсутність спеціальної техніки даний вид комунальних послуг в ВУВКГ надається епізодично, при наявності відповідного транспорту.
Протягом весни 2010 року силами студентів технікуму, коледжу та ліцею, громадських організацій здійснено прибирання берегів річок Случ та Смолка від сміття та вивезення на полігон ТПВ.
Силами працівників КП „Міськкомунсервіс" ліквідовано стихійні сміттєзвалища на берегах річок.
Частковому покращенню стану берегів та води річок сприяла значна просвітницька робота серед населення, особливо серед молоді. 

Через відсутність бюджетного фінансування в сумі 300 тис. грн. відділом держкомзему не розпочаті роботи з землеутрою щодо відведення в натурі водоохоронних меж міста.
Немає міський бюджет коштів на продовження проектування каналізаційного колектора в південно-західній частині міста, на відновлення дренажної системи в північно-західному районі міста.
В зв'язку з реорганізацією ВАТ „Новоград-Волинськсільмаш" не розпочаті роботи з закінчення будівництва та передачею в комунальну власність відомчих очисних споруд зливової каналізації по вулиці Чехова. 

Влітку 2010 року заплановані роботи з інвентаризації та передачі на баланс та обслуговування міських систем дренажної та зливової каналізації, зокрема по вулиці Щорса, Толубка (Колегіум).
Повне виконання заходів з покращення екологічного стану річок Случ та Смолка можливе при активізації роботи: інспекції благоустрою міста, СЕС та ВУВКГ з виявлення та відключення каналізаційних мереж приватного сектору від існуючої мережі зливової каналізації, ВУВКГ з централізованого вивезення стоків вигрібних ям приватного сектору.
Але тенденція по значному зменшенню забруднення все ж спостерігається і зупинятися на отриманому результаті неможна, тому ця робота триватиме і надалі. 

Після обговорення прийняте рішення виконкому згідно з яким управлінню житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради спільно з працівниками СЕС слід перевірити всі струмки, що впадають в річки Случ та Смолка на предмет їх забруднення та вжити заходів по недопущенню забруднення згідно схеми забруднення. До 01.01.11 р. здійснити інвентаризацію і передати на баланс та обслуговування комунальному підприємству „Міськкомунсервіс“ дренажної та зливової каналізації міста. Інспекції благоустрою міста продовжувати роботу по недопущенню включення побутових стоків в зливову каналізацію міста. 

За даними СЕС в місті всього функціонує до 1000 джерел питної води на території присадибних ділянок, понад 20 криниць мають статус так званих громадських. Для забезпечення належної якості питної води вони мають бути обстежені санітарною службою та паспортизовані. Ця довготривала та кропітка робота. Для початку з метою контролю за функціонуванням криниць загального користування у густонаселених мікрорайонах міста рішенням виконавчого комітету закріплено за підприємствами, установами та організаціями.
 
А саме: вул. Житомирська, 64, вул. Мамайчука, 17 - ОСББ „ЖБК“ (Левчук В.М.); вул. Житомирська, 31, вул. академіка Лисіна, 20 - ОСББ „Зоря“ (Довгалюк Т.О.); вул. Червоноармійська, 28А, вул. Декабристів, 17, вул. Вокзальна, 40 Б, вул. академіка Лисіна, 10 - АОСББ „Вікторія“ (Лавренчук К.Д.); вул. Соборності, 4 - ОСББ „Перспектива“ (Лібега О.М.); вул. Лесі Українки, 50 - ОСББ „ МЖК Комфорт“ (Палецький О.А.); вул. Тимошенко, 9, вул. Тимошенко, 3 - ОСББ „Олімпійське“ (Пащенко К.Б.); вул. Дружби, 138, вул. Гранітна, 18, вул. Червоноармійська, 41А, вул. 50 років Жовтня, 108 - КП „Житлосервіс“ (Прусак Б.О.); вул. Пушкіна, 10 - ОСББ „Звягель“ (Симончук С.В.); вул. Івана Франка, 36 - ОСББ „Кедр“ (Малетич Л.Я.); вул. Ціолковського, 13А - КП „Міськкомунсервіс“ (Пасічник М.Є.); вул. Житомирська, 88 - Свято-Троїцький кафедральний собор Української Православної Церкви Московського Патріархату (настоятель отець Яків); вул. Горького, 9 - Преображенський храм Української Православної Церкви Московського Патріархату (настоятель отець Стефан Маркевич); вул. Пролетарська, 7 - Диняк Володимир Адамович; вул. Шаумяна, 6 - Шумляківська Марія Йосипівна; вул. Шаумяна, 17 - Моїсеєва Вікторія Юріївна; вул. Мякішева, 5 - Шпір Михайло Олександрович; вул. Мякішева,29 -Кулаковський Павло Фабіянович; вул. Дружби, 170 - Колесник Валентин Анімович; вул. Макаренка, 20 - Сахнишин Микола Петрович; вул. Богуна, 38 - Гуліманова Любов Євграфівна.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa