Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Час показує, що діяльність ОСББ необхідно вдосконалювати
11.06.2010

Про шляхи вдосконалення діяльності об'єднань співвласників багатоквартирного житлового фонду – йшлася мова під час практичного семінару, який відбувся у Новограді-Волинському. Його учасниками стали: керівники місцевих ОСББ, заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України Олександр Мазурчак, перший заступник голови Житомирської ОДА Микола Олещенко представники міської влади, ПРООН. 

Відкриваючи захід, міський голова Микола Боровець, зазначив: „Ми приклали титанічні зусилля, щоб знайти шляхи подолання пасивності громади. Переконаний, що реформування житлово-комунального сектору є життєвою необхідністю для більшості українських громад“. Міською радою та її виконавчим комітетом розроблено Концепцію розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. 


Сьогодні у місті створено та функціонує 25 ОСББ, які об'єднують 192 будинки, що налічують 9798 квартир та комунальне підприємство, яке утримує застарілий житловий фонд. Тепер основна відповідальність за утримання та обслуговування будинків лежить на плечах самих власників. Місто не має серйозних проблем, пов'язаних із затвердженням тарифів та збором коштів за обслуговування житла. 

Міською владою визначено основні стратегічні орієнтири розвитку міста: реформування галузі житлово-комунального господарства, впровадження концепції енергозбереження та енергоефективності: реформування виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства шляхом впровадження проекту реконструкції енергоємного обладнання системи водопостачання та водовідведення за підтримки кредиту Міжнародного банку реконструкції і розвитку, впровадження альтернативного водозабезпечення шляхом будівництва бюветів питної води та проведення паспортизації криниць, впровадження програми щодо покращення екологічного стану річки Случ, розв'язання проблеми твердих побутових відходів шляхом впровадження роздільного збору сміття та завершення будівництва полігону з його утилізації. 


В ході семінару його учасники керівники ОСББ Анатолій Легенчук, Катерина Лавренчук, міський голова поділилися досвідом успішного проведення реформи житлово-комунального господарства у Новограді-Волинському. Галузь пройшла 5 етапів: 

1. Потужна інформаційна кампанія у місцевих друкованих засобах масової інформації та робота ініціативних груп, які працювали з мешканцями міста.
2. Навчання, тренінги, конференції, виїзні семінари з керівниками ОСББ.
3. Для координації дій та надання практичної допомоги керівникам ОСББ було закріплено посадових осіб виконавчих органів міської ради за конкретними комунальними підприємствами та створеними ОСББ, що підвищило рейтинг кампанії.
4. Розробка та удосконалення в процесі роботи об'єднань типового Статуту для ОСББ та Асоціації ОСББ, прийняття статутної норми уповноважених представників від будинку на збори ОСББ, (не менше одного представника від десяти квартир).
5. Надання новоствореним ОСББ фінансової підтримки для початку функціонування - на придбання оргтехніки, сантехнічних, інших інструментів та витратних матеріалів. Кошти виділялись за умови дольової участі балансоутримувача житлових будинків (не менше 30%).
Олександр Мазурчак у своєму виступі звернув увагу на державну підтримку ОСББ, ознайомив із планами уряду щодо реформування ЖКГ, пообіцяв підтримку центральної влади нашому місту, яке одне з перших в Україні ґрунтовно взялося за зміни у цій важливій галузі життєзабезпечення населення. 

Олександр Володимирович запропонував включити представників від міських ОСББ до громадської ради при Міністерстві для взаємозв’язку влади із практиками у цій сфері. Він повідомив, що у державному бюджеті поточного року до 300 млн.грн. буде спрямовано на реформування житлово-комунальної галузі, зокрема 110 млн.грн. з них - на підтримку ОСББ, 90 млн.грн. – на зміцнення ліфтового господарства. Урядом все робиться для того, щоб власники житла стали справжніми господарями свого майна і до 2014 року всі об’єдналися в ОСББ. Заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України вважає, що ефективність прийде тоді, коли українці змінять свою ментальність та скористаються досвідом заощадливості та енергозбереження у європейських сусідів. 

Перший заступник голови Житомирської ОДА Микола Олещенко схвалив позицію влади та активність новоград-волинської громади у питаннях обслуговування житла, розповів про стан галузі в області, окреслив коло проблем та шляхи їх розв’язання, зокрема у формуванні тарифів. Наголосив на тому, що в області створюється робоча група, яка здійснить моніторинг тарифів, їх економічну обґрунтованість. Наразі розміри тарифів дуже різні у регіонах області, їх зміна довгий час штучно стримувалась, а наразі борги за енергоносії сягають десятків мільйонів гривень. За підсумками роботи, учасники семінару запропонували представникам державної та обласної влади ряд практичних рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства в сфері об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Після семінару Олександр Мазурчак, Микола Олещенко, Микола Боровець та Ірина Скалій провели прес-конференцію для міських та обласних ЗМІ, відповіли на численні запитання журналістів. Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa