Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Коригування місячної звітності персоніфікованого обліку
04.06.2010

Згідно статті 53 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» встановлено на 2010 рік мінімальну заробітну плату в наступних розмірах: 

з 1 січня – 869 гривень,
з 1 квітня – 884 гривні,
з 1 липня – 888 гривень,
з 1 жовтня – 907 гривень,
з 1 грудня – 922 гривні. 

До затвердження цього Закону визначення мінімальної заробітної плати страхувальниками здійснювалося неоднаково. 

Більшість платників/страхувальників (особливо ті, які фінансуються за рахунок державного бюджету) розрахунок заробітної плати за січень, лютий та березень 2010 року здійснювали з урахуванням мінімальної заробітної плати в розмірі 744, 00 гривні. 

В квітні місяці такі платники/страхувальники зобов’язані провести донарахування заробітної плати до розміру 869,00 гривень відповідно до Закону.
Відповідно до частини першої статті 19 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” об’єктом для нарахування страхових внесків для роботодавців є суми фактичних витрат на оплату праці (грошового забезпечення) працівників, що включають витрати на виплату основної і додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, у тому числі в натуральній формі, які визначаються згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Закону України “Про оплату праці”, виплату винагород фізичним особам за виконання робіт (послуг) за угодами цивільно-правового характеру, що підлягають обкладенню податком на доходи фізичних осіб, а також на суми оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, яка здійснюється за рахунок коштів роботодавця, та допомоги по тимчасовій непрацездатності. 

Обчислення страхових внесків здійснюється страхувальниками на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) заробітної плати (доходу), грошового забезпечення, на які нараховуються страхові внески. 

Міністерстві юстиції України 24.11.2009 за № 1136/17152 (далі – Порядок), що регулює питання подання звіту до органів Пенсійного фонду України за звітні періоди починаючи з 1 січня 2010 року, суми перерахунку мінімальної заробітної плати за січень-квітень 2010 року відносяться до фонду оплати праці того місяця, у якому було здійснено їх нарахування.
Зазначені суми заробітної плати та нарахованих страхових внесків відображаються страхувальником у рядках 1, 2, 4 та 3, 5, 8 розділу І таблиці 1 додатка 4 до Порядку за звітний місяць, в якому проведено нарахування зазначених сум. 

Щодо відображення сум донарахованих страхових внесків за окремі категорії застрахованих осіб за січень-квітень 2010 року при формуванні звіту до органів Пенсійного фонду відповідно до Порядку повідомляємо наступне: 

Суми страхових внесків за окремі категорії застрахованих осіб самостійно донараховані страхувальниками у зв’язку із зміною розміру мінімальної заробітної плати відображаються у відповідних рядках стовпчика 5 таблиці 2 та у стовпчику 4 таблиці 3 додатка 4 до Порядку. При цьому, страхувальникам необхідно подати пояснюючу записку щодо донарахованих сум в розрізі місяців.
Для відображення сум донарахування заробітної плати найманим працівникам за січень-квітень 2010 року, використовувати код типу нарахувань 9 (дев’ять (9 – суми донарахувань заробітку (доходу) за січень-квітень 2010 року, пов’язані з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік»)) в таблиці 7 додатка 4 до Порядку. 

Суми донарахувань заробітку (доходу) за січень-квітень 2010 вносяться окремо до поля відповідного місяця .
Даний код типу нарахувань 9, дозволяє вносити за період січень-квітень 2010 року як додатні, так і від’ємні значення. Суми страхових внесків із заробітку (доходу) до реквізиту 14 таблиці 7 додатка 4 до Порядку для коду типу нарахувань 9 не вносяться. 

Згідно пункту 2.5 розділу II Порядку звіт про осіб, які відповідно до законодавства отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та осіб із числа непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, які фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, а також непрацюючих працездатних осіб, які здійснюють догляд за інвалідом І групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, якщо такі непрацюючі працездатні особи отримують допомогу або компенсацію подається один раз на рік за формою додатку 7 до Порядку. 

Враховуючи зазначене при формуванні звіту за 2010 рік в реквізиті «Мінімальний розмір заробітку (доходу), встановлений законодавством» таблиці 1 додатка 7 суму заробітку (доходу) зазначати враховуючи норми статті 53 Закону.
Питання пов’язані з оновленням програмного забезпеченням „АРМ-Звіт Страхувальника” можна з’ясувати по телефону 2-05-33 або завітати до відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж (кабінет.12,14). 

Управління Пенсійного фонду України в місті Новоград-Волинський наводить приклади відображення донарахувань заробітку (доходу) за січень-квітень 2010 року, в зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік»:

Приклад 1:
На підприємстві працюють застраховані особи, за січень, лютий, березень яким нарахована мінімальна заробітна плата (744,00).
Страхувальник сформував та подав звіт за квітень місяць з урахуванням нового розміру мінімальної заробітної плати в сумі 884,00.
В такому разі страхувальник в Таблиці 6 Додатку 4 показує заробітну плату за травень місяць з урахуванням норм Закону або за старими нормами, а в Таблиці 7 Додатку 4 окремими рядками на кожну застраховану особу з кодом типу нарахувань 9 окремо за січень, лютий, березень, а якщо квітень за старими нормами, то і за квітень суму донарахованої заробітної плати.

Приклад 2:
На підприємстві працюють застраховані особи, за січень, лютий, березень яким нарахована мінімальна заробітна плата (744,00).
Страхувальник сформував та подав звіт за квітень місяць уже з урахуванням нового розміру мінімальної заробітної плати в сумі 884,00, але мінімальна заробітна плата становила за січень – березень 869,00.
Згідно Інструкції №5 страхувальник донарахував за попередній період суми доплати та додав суму нараховану за квітень і загальною сумою показав в Таблиці 6 Додатку 4 Порядку 26-1.
Для забезпечення зарахування застрахованим особам до страхового стажу донарахованих сум при призначенні пенсії, як повні місяці (січень, лютий, березень) в Таблиці 7 Додатку 4 з Кодом типу нарахувань 9 із знаком «-» необхідно зняти суму донарахувань із загальної суми Таблиці 6 Додатку 4 за попередній звітний місяць (квітень), та одночасно в Таблиці 7 Додатку 4 з Кодом типу нарахувань 9 із знаком «+» окремими рядками на кожну застраховану особу, потрібно рознести суми доплат по кожному місяцю (січень-березень).Храпійчук В.В.
Начальник відділу персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa