Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинські європейські клуби беруть участь у проекту "Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році
04.06.2010

Нещодавно у Києві відбувся перший установчий семінар проекту "Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році", що реалізується всеукраїнською радіостанцією «Наше Радіо» та громадською організацією «Євроклуб «Право і Захист» та фінансується Представництвом ЄС в Україні. Установчий семінар, який відбувався в українському домі пройшов під лозунгом «Спілкування заради розвитку». 

У семінарі взяли участь представники від 50 Євроклубів з різних регіонів України. Відбір учасників здійснювався на конкурсних засадах шляхом розгляду заявок експертною комісією. Асоціацію європейських клубів міста Новограда-Волинського представляв Павло Ліневич, голова цієї громадської організації. 

Учасників семінару привітали Золтан Салаї, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та Ольга Максименко, координатор програм преси та інформації Представництва ЄС в Україні. Експерти провели для представників євроклубів ряд сесій, а саме: «Місія євроклубу та основні проблеми, з якими стикаються євроклуби під час її втілення. Механізми вирішення визначених проблем» (Галина Трякіна, Управляючий Луганського обласного Бізнес-клубу «Європейський вибір», керівник проектів з євроінтеграції); «Зонтична» організація як спосіб об’єднання потенціалів євроклубів України та система обміну досвідом в середині мережі: вирішення питання щодо доцільності створення» (Володимир Брущенко, Голова Правління Євроклубу «Право і Захист»); «Робота євроклубу зі ЗМІ: висвітлення діяльності євроклубу як спосіб популяризації ідей євроінтеграції» (Юрій Лобурець, Директор Проекту, «Наше Радіо»); «Зобов’язання держави та діяльність євроклубів – спільні кроки для сприяння процесам євроінтеграції, які відбуваються на території України» (Оксана Дайко, Начальник відділу європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України). 

З досвідом створення та організації діяльності шкільних європейських клубів на семінарі виступив П.Ліневич. Особливу увагу у його виступі приділялося налагодження зв’язків з представниками владних структур (за проханням організаторів семінару). Павло Ліневич розповів про візит наших євроклубоців до Верховної Ради України, зустріч з головою Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Борисом Тарасюком. Співпрацю міських ШЄКів з Управлінням з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації, начальником відділу Оленою Пількеич. Організація взаємодії євроклубовців з міською владою, зустрічі з міськім головою Миколою Боровцем, співпрацю з управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради (начальник Ольга Ільяхова). Велика кількість запитань, на які П.Ліневич дав вичерпні відповіді, стосувалася взаємодіє євроклубів з адміністраціями навчальних закладів. 

Учасники семінару також мали можливість представити свої найкращі практики, обмінятись досвідом та обговорити перспективи співпраці в рамках Проекту. Всі слухачі семінару отримали від організаторів домашнє завдання, що відповідає матеріалу, закріпленому під час сесій. Результати виконання домашнього завдання будуть розглянуті на регіональних тренінгах. У планах проекту – з метою детального знайомства з практикою роботи міських європейських клубів візит його учасників до нашого міста. 

Проект "Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році" реалізується Всеукраїнською радіостанцією «Наше Радіо» та громадською організацією «Євроклуб «Право і Захист» з січня 2010 року та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Проект спрямований на поліпшення організації та підтримку комунікації між вітчизняними Євроклубами, надання методологічної та організаційної підтримки вже існуючим та новоствореним Євроклубам у ефективному здійсненні їхньої діяльності. Одним з основних завдань Проекту є допомога у реалізації іноваційних проектів та ідей Євроклубів щодо діяльності у своїх громадах, ефективної співпраці із ЗМІ та органами самоврядування тощо.

Г.В.Данильчук,
методист інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa