Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Вдалого тестування всім учасникам ЗНО!
02.06.2010

Наступного тижня всіх, хто бажає вступати на навчання у вищі навчальні заклади, очікують серйозні випробування - проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року в Новограді-Волинському на ЗНО зареєструвалося 344 випускники шкіл (86%) та понад 400 випускників ліцеїв, технікумів, коледжів та випускників попередніх років.
 
Саме ці особи, абітурієнти, зможуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, щоб далі вступати до вищих навчальних закладів.
Реєстрація учасників ЗНО здійснювалася у двох центрах реєстрації (ІМЦ та НВЕГЕК). 

У нашому місті ЗНО пройде в чотирьох пунктах оцінювання: на базі НВК, СШ №4, ЗОШ №6 та ЗОШ №7.
Обов'язковою для зовнішнього незалежного оцінювання є українська мова (іспит відбудеться 2-4 червня на базі НВК, СШ №4). Залежно від подальшого напрямку навчання учні обрали історію (ЗНО відбудеться 17-18 червня на базі ЗОШ №6 та ЗОШ №7) або математику (ЗНО з цього предмета пройде на базі НВК та СШ №4 14-15 червня). З іноземної мови ЗНО відбудеться 7 червня (на базі ЗОШ №6), з географії - 11 червня (на базі НВК), з біології – 9 червня (на базі НВК та СШ №4), хімії - 21 червня (ЗОШ №7) і фізики - 23 червня (ЗОШ №6). 

Положення про ЗНО дозволяє абітурієнтам виконання тестів, що відповідають вимогам програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Всі абітурієнти можуть розраховувати на ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення тестування.
Для забезпечення здоров’я учасників ЗНО у пунктах тестування будуть працювати медичні працівники. 

Усі пункти тестування знаходитимуться під пильною охороною органів державної служби охорони.
Перед початком дуже відповідальної кампанії нагадаємо, що для участі у тестуванні необхідно із собою мати:
- документ, що засвідчує особу (паспорт, або свідоцтво про народження);
- сертифікат;
- запрошення на тестування;
- 2 гелеві ручки (чорного кольору).
Під час тестування учасникам ставлять у сертифікаті відмітку про проходження ЗНО. Якщо під час тестування учаснику необхідно вийти з аудиторії, він повинен піднести руку і попередити старшого інструктора або інструктора (необхідно пам'ятати, що одночасно виходити двом і більше особам з аудиторії забороняється, а час, відведений на виконання тесту, не продовжується). Ще одна важлива особливість, коли учасник тестування вийде з аудиторії, його можуть попросити показати особисті речі. При необхідності відбудеться дослідження представниками державної служби охорони металошукачем – всі повинні бути впевнені, що ЗНО відбувається чесно (у абітурієнта не може бути засобів зв’язку!). 

Якщо у учасника ЗНО виникла необхідність у допомозі при вирішенні питань, що не стосуються змісту тесту (погане самопочуття, проблеми з ручкою), необхідно підняти руку і вам допоможе старший інструктор або інструктор. 

Учасникам тестування необхідно ввічливо ставитися до осіб, які організовують, проводять чи беруть участь у зовнішньому оцінюванні, виконувати вказівки та вимоги фахівців, які організовують та проводять зовнішнє оцінювання в межах конкретного пункту тестування, що стосуються процедури тестування. 

Необхідно пам’ятати, що під час перебування в пункті тестування забороняється користуватися в особистих інтересах, а також в інтересах інших осіб, мобільними телефонами, фото- й відеоапаратурою, калькуляторами та іншими технічними засобами, друкованими й рукописними матеріалами (підручниками, посібниками, записками тощо), що не передбачені процедурою тестування.
Протягом часу, відведеного на виконання тесту, у приміщеннях пункту тестування учасники тестування повинні: 

- не заважати іншим абітурієнтам у роботі над тестом, а також особам, які проводять зовнішнє оцінювання, виконанню покладених на них обов'язків;
- не спілкуватися з іншими абітурієнтами, не передавати їм будь-які предмети та матеріали;
- не мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурами тестування;
- не псувати майно навчального закладу та інших учасників. 

У разі порушення абітурієнтом процедури проходження зовнішнього оцінювання йому буде заборонено продовжувати роботу над тестом, а отримані їм результати будуть анульовані.
Необхідно враховувати, що оцінка, яку абітурієнт отримає за результатами проходження зовнішнього оцінювання, є рейтинговою. Тому будь-яка допомога іншим абітурієнтам під час виконання тесту або байдужість до фактів порушень процедури проведення тестування, списування, несанкціонованої допомоги абітурієнтам може вплинути на об'єктивність зовнішнього оцінювання та погіршити власні результати. 

Важливим моментом проведення ЗНО є організація громадського спостереження, контроль за всіма його етапами та зарахуванням до вищих навчальних закладів. Громадський контроль здійснюється з метою забезпечення відкритості та прозорості ЗНО, вступної кампанії, попередженню проявів корупційних дій. Громадське спостереження за проведенням ЗНО-2010 мають право проводити представники ЗМІ, громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад, які зареєструвалися в Українському або Вінницькому регіональному центрах оцінювання якості освіти й отримали відповідне посвідчення. 

Якщо в аудиторії чи інших приміщеннях пункту тестування порушено порядок проведення зовнішнього оцінювання (порушена процедура проведення, хтось заважав та інше), учасники ЗНО мають право до моменту виходу з пункту тестування подати уповноваженій особі Українського центру оцінювання якості освіти апеляційну заяву щодо порушень процедури проведення зовнішнього оцінювання.
У разі виникнення сумнівів стосовно об'єктивності оцінювання роботи абітурієнти мають право подати апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього оцінювання – скаргу потрібно подавати в Київ. 

Для тих, хто через поважні причини не встиг зареєструватися для проходження ЗНО (йдеться про категорії військовослужбовців, працівників силових структур, а також тих, хто перебуває за кордоном), є можливість зареєструватися безпосередньо в Регіональному центрі оцінювання (в м. Вінниця) через п'ять днів після завершення тестування і там же пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
Повідомляємо, що з результатами зовнішнього оцінювання учасники ЗНО можуть ознайомитися на своїх персональних сторінках сайту Українського центру оцінювання якості освіти. Час оголошення результатів буде повідомлятися через засоби масової інформації. Усі результати ЗНО абітурієнти матимуть до 14 липня.
 
Отримані сертифікати вважатимуться дійсними до 31 травня 2011 року.
При вступі до ВНЗ необхідно після оголошення результатів з усіх предметів тестування самостійно роздрукувати з персональної інформаційної сторінки інформаційну картку, що є додатком до сертифіката та представити у приймальну комісію.
Хочеться порадити абітурієнтам раціонально розподіляти свій час. Пам'ятайте, що для заповнення бланка відповідей А в середньому необхідно залишити 10-15 хвилин. Головне, налаштуйтеся на продуктивну працю, будьте уважними, зосередженими, не відволікайтеся. Щиро бажаємо вам успіхів у ЗНО. 


П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa