Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Вдалого тестування всім учасникам ЗНО!
02.06.2010

Наступного тижня всіх, хто бажає вступати на навчання у вищі навчальні заклади, очікують серйозні випробування - проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року в Новограді-Волинському на ЗНО зареєструвалося 344 випускники шкіл (86%) та понад 400 випускників ліцеїв, технікумів, коледжів та випускників попередніх років.
 
Саме ці особи, абітурієнти, зможуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, щоб далі вступати до вищих навчальних закладів.
Реєстрація учасників ЗНО здійснювалася у двох центрах реєстрації (ІМЦ та НВЕГЕК). 

У нашому місті ЗНО пройде в чотирьох пунктах оцінювання: на базі НВК, СШ №4, ЗОШ №6 та ЗОШ №7.
Обов'язковою для зовнішнього незалежного оцінювання є українська мова (іспит відбудеться 2-4 червня на базі НВК, СШ №4). Залежно від подальшого напрямку навчання учні обрали історію (ЗНО відбудеться 17-18 червня на базі ЗОШ №6 та ЗОШ №7) або математику (ЗНО з цього предмета пройде на базі НВК та СШ №4 14-15 червня). З іноземної мови ЗНО відбудеться 7 червня (на базі ЗОШ №6), з географії - 11 червня (на базі НВК), з біології – 9 червня (на базі НВК та СШ №4), хімії - 21 червня (ЗОШ №7) і фізики - 23 червня (ЗОШ №6). 

Положення про ЗНО дозволяє абітурієнтам виконання тестів, що відповідають вимогам програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Всі абітурієнти можуть розраховувати на ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення тестування.
Для забезпечення здоров’я учасників ЗНО у пунктах тестування будуть працювати медичні працівники. 

Усі пункти тестування знаходитимуться під пильною охороною органів державної служби охорони.
Перед початком дуже відповідальної кампанії нагадаємо, що для участі у тестуванні необхідно із собою мати:
- документ, що засвідчує особу (паспорт, або свідоцтво про народження);
- сертифікат;
- запрошення на тестування;
- 2 гелеві ручки (чорного кольору).
Під час тестування учасникам ставлять у сертифікаті відмітку про проходження ЗНО. Якщо під час тестування учаснику необхідно вийти з аудиторії, він повинен піднести руку і попередити старшого інструктора або інструктора (необхідно пам'ятати, що одночасно виходити двом і більше особам з аудиторії забороняється, а час, відведений на виконання тесту, не продовжується). Ще одна важлива особливість, коли учасник тестування вийде з аудиторії, його можуть попросити показати особисті речі. При необхідності відбудеться дослідження представниками державної служби охорони металошукачем – всі повинні бути впевнені, що ЗНО відбувається чесно (у абітурієнта не може бути засобів зв’язку!). 

Якщо у учасника ЗНО виникла необхідність у допомозі при вирішенні питань, що не стосуються змісту тесту (погане самопочуття, проблеми з ручкою), необхідно підняти руку і вам допоможе старший інструктор або інструктор. 

Учасникам тестування необхідно ввічливо ставитися до осіб, які організовують, проводять чи беруть участь у зовнішньому оцінюванні, виконувати вказівки та вимоги фахівців, які організовують та проводять зовнішнє оцінювання в межах конкретного пункту тестування, що стосуються процедури тестування. 

Необхідно пам’ятати, що під час перебування в пункті тестування забороняється користуватися в особистих інтересах, а також в інтересах інших осіб, мобільними телефонами, фото- й відеоапаратурою, калькуляторами та іншими технічними засобами, друкованими й рукописними матеріалами (підручниками, посібниками, записками тощо), що не передбачені процедурою тестування.
Протягом часу, відведеного на виконання тесту, у приміщеннях пункту тестування учасники тестування повинні: 

- не заважати іншим абітурієнтам у роботі над тестом, а також особам, які проводять зовнішнє оцінювання, виконанню покладених на них обов'язків;
- не спілкуватися з іншими абітурієнтами, не передавати їм будь-які предмети та матеріали;
- не мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурами тестування;
- не псувати майно навчального закладу та інших учасників. 

У разі порушення абітурієнтом процедури проходження зовнішнього оцінювання йому буде заборонено продовжувати роботу над тестом, а отримані їм результати будуть анульовані.
Необхідно враховувати, що оцінка, яку абітурієнт отримає за результатами проходження зовнішнього оцінювання, є рейтинговою. Тому будь-яка допомога іншим абітурієнтам під час виконання тесту або байдужість до фактів порушень процедури проведення тестування, списування, несанкціонованої допомоги абітурієнтам може вплинути на об'єктивність зовнішнього оцінювання та погіршити власні результати. 

Важливим моментом проведення ЗНО є організація громадського спостереження, контроль за всіма його етапами та зарахуванням до вищих навчальних закладів. Громадський контроль здійснюється з метою забезпечення відкритості та прозорості ЗНО, вступної кампанії, попередженню проявів корупційних дій. Громадське спостереження за проведенням ЗНО-2010 мають право проводити представники ЗМІ, громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад, які зареєструвалися в Українському або Вінницькому регіональному центрах оцінювання якості освіти й отримали відповідне посвідчення. 

Якщо в аудиторії чи інших приміщеннях пункту тестування порушено порядок проведення зовнішнього оцінювання (порушена процедура проведення, хтось заважав та інше), учасники ЗНО мають право до моменту виходу з пункту тестування подати уповноваженій особі Українського центру оцінювання якості освіти апеляційну заяву щодо порушень процедури проведення зовнішнього оцінювання.
У разі виникнення сумнівів стосовно об'єктивності оцінювання роботи абітурієнти мають право подати апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього оцінювання – скаргу потрібно подавати в Київ. 

Для тих, хто через поважні причини не встиг зареєструватися для проходження ЗНО (йдеться про категорії військовослужбовців, працівників силових структур, а також тих, хто перебуває за кордоном), є можливість зареєструватися безпосередньо в Регіональному центрі оцінювання (в м. Вінниця) через п'ять днів після завершення тестування і там же пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
Повідомляємо, що з результатами зовнішнього оцінювання учасники ЗНО можуть ознайомитися на своїх персональних сторінках сайту Українського центру оцінювання якості освіти. Час оголошення результатів буде повідомлятися через засоби масової інформації. Усі результати ЗНО абітурієнти матимуть до 14 липня.
 
Отримані сертифікати вважатимуться дійсними до 31 травня 2011 року.
При вступі до ВНЗ необхідно після оголошення результатів з усіх предметів тестування самостійно роздрукувати з персональної інформаційної сторінки інформаційну картку, що є додатком до сертифіката та представити у приймальну комісію.
Хочеться порадити абітурієнтам раціонально розподіляти свій час. Пам'ятайте, що для заповнення бланка відповідей А в середньому необхідно залишити 10-15 хвилин. Головне, налаштуйтеся на продуктивну працю, будьте уважними, зосередженими, не відволікайтеся. Щиро бажаємо вам успіхів у ЗНО. 


П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa