Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Подбаймо про оздоровлення дітей!
01.06.2010

знайти можливість їх оздоровити в таборі, санаторії аби діти якісно харчувалися, дихали свіжим лісовим чи морським повітрям.

Літні канікули – час відпочинку, розваг, подорожей, оздоровлення, нових вражень...  Для школярів. Але не для їхніх батьків, для яких постає проблема –
Реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок є одним із найважливіших завдань органів влади у сфері їх соціального захисту.
 
Про це окрім державних законів, задекларовано у міській Програмі відпочинку та оздоровлення дітей   міста   на 2009 - 2013 роки, затвердженої рішенням міської ради у квітні 2009 року. Питання оздоровлення та відпочинку вимагає комплексного підходу, оскільки над його виконанням, над удосконалення механізмів надання дітям відповідних послуг працюють різні служби та установи: це і міськрай ТМО, управління праці та соціального захисту населення, відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, установи освіти, підприємства, організації різних форм власності та інші.

На даний час у місті Новограді-Волинському проживає понад шість тисяч дітей шкільного віку. У 2009 році організованим відпочинком та оздоровленням було забезпечено близько півтори тисячі дітей.

Охопити у 2010 році всіма видами відпочинково-оздоровчих послуг 55 відсотків дітей віком від 7 до 17 років, 100 відсотків дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, 70 відсотків дітей з малозабезпечених сімей - таке завдання визначено обласною програмою літнього оздоровлення та відпочинку.

За інформацією Кабінету Міністрів, у 2010 році на підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити з Державного бюджету близько 1 млрд. гривень. У минулому році загальний обсяг фінансування оздоровчої кампанії становив 1 млрд. 213 млн. гривень. При цьому, середня вартість путівки до стаціонарних закладів оздоровлення зросла в середньому на 20%  і  становитиме в межах області 2000-2100 гривень при вартості харчування 30 гривень на одну дитину на добу.

На жаль, у нашому місті та на території району відсутні будь-які санаторні, оздоровчі заклади, стаціонарні табори. Тому, для більшої частини дітей організовується змістовний відпочинок у пришкільних таборах з денним перебуванням за рахунок бюджетних коштів та батьківської доплати. 

Цьогоріч у навчальних закладах міста працюватимуть 6 пришкільних таборів.  На харчування учнів, що перебуватимуть у них, з бюджету виділено 73,5 тисяч гривень.  Відпочинкова зміна триватиме з 31 травня до 17 червня. За попередніми даними, пришкільні табори відвідуватимуть близько 800 новоград-волинців молодшого шкільного віку.

Свою лепту в оздоровлення дітей, як завжди, внесе Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності, який компенсуватиме частку вартості кожної путівки за умови,  коли хоча б один із батьків дитини працює і, відповідно, сплачує внески соцстраху. Тож кожен, кого цікавить оздоровлення власних дітей, може отримати додаткову інформацію за телефоном Фонду соцстраху 5-23-62, директор Шалухін Віктор Андрійович.
На даний час соцстрах вже пропонує путівки до дитячих оздоровчих закладів області:
 
Найменування ДОЗ
Адреса ДОЗ
Батьківська
доплата за
путівку, грн
Повна
вартість
путівки,
грн
Дата
заїзду по
змінам
Супутник
м. Житомир Новоград-Волинське шосе, 11, тел. 47-17-98
1000,00
1693,00
08.06, 01.07, 24.07
Дружба
Житомирський р-н с. Зарічани, тел. 44-83-01, 46-26-59
 
830
1523
03.06,
25.06,
17.07,08.08
Лісовий берег
м. Житомир Корбутівка, 44-72-92,24-18-96, 24-28-93
865
1558
10.06, 06.07, 03.08
Соколятко
Бердичівський р-н, с. Скраглівка,
243-4-29-40,
6-57-41
1176
1869
10.06
Світанок
Любарський район с. Новий Любар вул. Калініна ,23,
тел. 247-2-14-23
1260
1953
14.06
Чайка
Смт. Андрушівка,
236-2-16-51
865
1558
04.06
Пролісок
Бердичівський р-н с. Кустин, тел. 243-7-52-27
1176
1869
 
 
Відділом у справах сім’ї та молоді міської ради проводиться направлення дітей соціально-незахищених категорій на оздоровлення та відпочинок у стаціонарні оздоровчі табори. Сформовано базу даних відповідних категорій дітей, які мають право на направлення за чергою в літні оздоровчі табори області та України, МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія» за бюджетними (безкоштовними) путівками та путівками, які частково фінансуються з державного бюджету. 

 Підлягають оздоровленню у вищезазначених оздоровчих закладах наступні категорії дітей: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування); діти із багатодітних та малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти; діти тих працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків; безпритульні та бездоглядні діти. 

Відтак, відповідно до кількості виділених путівок для міста облдержадміністрацією та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, заявники зможуть оздоровити своїх дітей та підопічних віком від 9 до 16 років. Заяви і подані документи розглядаються спеціально створеною в місті комісією з контролю за розподілом  пільгових путівок. Дитина має право на безоплатне або пільгове забезпечення путівкою до дитячого оздоровчого закладу тільки один раз на рік.
        
За детальнішою інформацією слід звертатись за адресою: вул. Замкова 3/6, відділ у справах сім’ї та молоді Новоград-Волинської міської ради, контактний телефон 2-16-85, Виговська Алла Василівна.
         
Організацією оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС займається управління праці та соціального захисту населення міської ради. Зокрема, у минулому році оздоровлено 81 дитину та видано 69 путівок матері і дитини. Телефон для довідок 5-23-77, Шпір Галина Йосипівна.
          
Звичайно, оздоровлення, не може відбуватися пози увагою медичних працівників. Особливу увагу заклади охорони здоров’я приділяють дітям, які знаходяться на диспансерному обліку та мають право на оздоровлення в санаторіях за рахунок коштів Міністерства охорони здоров’я. Так, у 2009 оздоровлено 264 дитини, у 2010 році вже оздоровлено понад 90 дітей. З питань можливості оздоровлення дітей, які перебувають на диспансерному огляді слід звертатися у дитячу поліклініку міськрай ТМО, тел. 5-63-55, Дуда Петро Васильович.

У минулому році внесено зміни до Закону України про оздоровлення дітей, яким передбачено, що про це мають дбати не лише відповідні відділи та управління виконавчої влади на місцях, а й підприємства, установи і організації, їх профспілки. Адже досвід засвідчує, що все ж таки переважна більшість дітей оздоровлюється власними силами батьків. Тому хотілося б звернутися до керівників підприємств, установ та організації міста різних форм власності, знайти можливості організувати відпочинок та оздоровлення для дітей своїх працівників. Гарним прикладом цього є Новоград-Волинський медичний коледж, які щорічно знаходять можливість сприяти оздоровленню свого колективу та студентів. 

Адже, найбільш дорогоцінний дар, котрий людина отримує від природи, - здоров’я, і його слід берегти та примножувати.
Для батьків, які мають можливість самостійно оздоровити своїх дітей, послуги надають туристичні агентства, філії яких діють і в нашому місті. Чимало оголошень міститься в Інтернеті. Нині тут можна знайти путівки як дорого вартісні, так і за соціальними цінами. Таких, як стверджують експерти, у літньому сезоні 2010 року буде достатньо.
 
 
Відділ у справах сім’ї
та молоді міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa