Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
14.11.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
Результати вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання на території Новограда-Волинського
14.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ  України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, 

Докладніше...
До уваги! Нагадуємо номери телефонів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради
12.11.2019

Телефонний код – 04141.

Докладніше...
Заходи щодо повернення військовослужбовців до військових частин
11.11.2019

Військовослужбовці Збройних Сил України з честю і достоїнством виконують завдання по захисту цілісності та суверенітету України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, сумлінно несуть службу в пунктах постійної дислокації. Багато з них нагороджені державними нагородами відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних сил України.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Подбаймо про оздоровлення дітей!
01.06.2010

знайти можливість їх оздоровити в таборі, санаторії аби діти якісно харчувалися, дихали свіжим лісовим чи морським повітрям.

Літні канікули – час відпочинку, розваг, подорожей, оздоровлення, нових вражень...  Для школярів. Але не для їхніх батьків, для яких постає проблема –
Реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок є одним із найважливіших завдань органів влади у сфері їх соціального захисту.
 
Про це окрім державних законів, задекларовано у міській Програмі відпочинку та оздоровлення дітей   міста   на 2009 - 2013 роки, затвердженої рішенням міської ради у квітні 2009 року. Питання оздоровлення та відпочинку вимагає комплексного підходу, оскільки над його виконанням, над удосконалення механізмів надання дітям відповідних послуг працюють різні служби та установи: це і міськрай ТМО, управління праці та соціального захисту населення, відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, установи освіти, підприємства, організації різних форм власності та інші.

На даний час у місті Новограді-Волинському проживає понад шість тисяч дітей шкільного віку. У 2009 році організованим відпочинком та оздоровленням було забезпечено близько півтори тисячі дітей.

Охопити у 2010 році всіма видами відпочинково-оздоровчих послуг 55 відсотків дітей віком від 7 до 17 років, 100 відсотків дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, 70 відсотків дітей з малозабезпечених сімей - таке завдання визначено обласною програмою літнього оздоровлення та відпочинку.

За інформацією Кабінету Міністрів, у 2010 році на підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити з Державного бюджету близько 1 млрд. гривень. У минулому році загальний обсяг фінансування оздоровчої кампанії становив 1 млрд. 213 млн. гривень. При цьому, середня вартість путівки до стаціонарних закладів оздоровлення зросла в середньому на 20%  і  становитиме в межах області 2000-2100 гривень при вартості харчування 30 гривень на одну дитину на добу.

На жаль, у нашому місті та на території району відсутні будь-які санаторні, оздоровчі заклади, стаціонарні табори. Тому, для більшої частини дітей організовується змістовний відпочинок у пришкільних таборах з денним перебуванням за рахунок бюджетних коштів та батьківської доплати. 

Цьогоріч у навчальних закладах міста працюватимуть 6 пришкільних таборів.  На харчування учнів, що перебуватимуть у них, з бюджету виділено 73,5 тисяч гривень.  Відпочинкова зміна триватиме з 31 травня до 17 червня. За попередніми даними, пришкільні табори відвідуватимуть близько 800 новоград-волинців молодшого шкільного віку.

Свою лепту в оздоровлення дітей, як завжди, внесе Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності, який компенсуватиме частку вартості кожної путівки за умови,  коли хоча б один із батьків дитини працює і, відповідно, сплачує внески соцстраху. Тож кожен, кого цікавить оздоровлення власних дітей, може отримати додаткову інформацію за телефоном Фонду соцстраху 5-23-62, директор Шалухін Віктор Андрійович.
На даний час соцстрах вже пропонує путівки до дитячих оздоровчих закладів області:
 
Найменування ДОЗ
Адреса ДОЗ
Батьківська
доплата за
путівку, грн
Повна
вартість
путівки,
грн
Дата
заїзду по
змінам
Супутник
м. Житомир Новоград-Волинське шосе, 11, тел. 47-17-98
1000,00
1693,00
08.06, 01.07, 24.07
Дружба
Житомирський р-н с. Зарічани, тел. 44-83-01, 46-26-59
 
830
1523
03.06,
25.06,
17.07,08.08
Лісовий берег
м. Житомир Корбутівка, 44-72-92,24-18-96, 24-28-93
865
1558
10.06, 06.07, 03.08
Соколятко
Бердичівський р-н, с. Скраглівка,
243-4-29-40,
6-57-41
1176
1869
10.06
Світанок
Любарський район с. Новий Любар вул. Калініна ,23,
тел. 247-2-14-23
1260
1953
14.06
Чайка
Смт. Андрушівка,
236-2-16-51
865
1558
04.06
Пролісок
Бердичівський р-н с. Кустин, тел. 243-7-52-27
1176
1869
 
 
Відділом у справах сім’ї та молоді міської ради проводиться направлення дітей соціально-незахищених категорій на оздоровлення та відпочинок у стаціонарні оздоровчі табори. Сформовано базу даних відповідних категорій дітей, які мають право на направлення за чергою в літні оздоровчі табори області та України, МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія» за бюджетними (безкоштовними) путівками та путівками, які частково фінансуються з державного бюджету. 

 Підлягають оздоровленню у вищезазначених оздоровчих закладах наступні категорії дітей: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування); діти із багатодітних та малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти; діти тих працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків; безпритульні та бездоглядні діти. 

Відтак, відповідно до кількості виділених путівок для міста облдержадміністрацією та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, заявники зможуть оздоровити своїх дітей та підопічних віком від 9 до 16 років. Заяви і подані документи розглядаються спеціально створеною в місті комісією з контролю за розподілом  пільгових путівок. Дитина має право на безоплатне або пільгове забезпечення путівкою до дитячого оздоровчого закладу тільки один раз на рік.
        
За детальнішою інформацією слід звертатись за адресою: вул. Замкова 3/6, відділ у справах сім’ї та молоді Новоград-Волинської міської ради, контактний телефон 2-16-85, Виговська Алла Василівна.
         
Організацією оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС займається управління праці та соціального захисту населення міської ради. Зокрема, у минулому році оздоровлено 81 дитину та видано 69 путівок матері і дитини. Телефон для довідок 5-23-77, Шпір Галина Йосипівна.
          
Звичайно, оздоровлення, не може відбуватися пози увагою медичних працівників. Особливу увагу заклади охорони здоров’я приділяють дітям, які знаходяться на диспансерному обліку та мають право на оздоровлення в санаторіях за рахунок коштів Міністерства охорони здоров’я. Так, у 2009 оздоровлено 264 дитини, у 2010 році вже оздоровлено понад 90 дітей. З питань можливості оздоровлення дітей, які перебувають на диспансерному огляді слід звертатися у дитячу поліклініку міськрай ТМО, тел. 5-63-55, Дуда Петро Васильович.

У минулому році внесено зміни до Закону України про оздоровлення дітей, яким передбачено, що про це мають дбати не лише відповідні відділи та управління виконавчої влади на місцях, а й підприємства, установи і організації, їх профспілки. Адже досвід засвідчує, що все ж таки переважна більшість дітей оздоровлюється власними силами батьків. Тому хотілося б звернутися до керівників підприємств, установ та організації міста різних форм власності, знайти можливості організувати відпочинок та оздоровлення для дітей своїх працівників. Гарним прикладом цього є Новоград-Волинський медичний коледж, які щорічно знаходять можливість сприяти оздоровленню свого колективу та студентів. 

Адже, найбільш дорогоцінний дар, котрий людина отримує від природи, - здоров’я, і його слід берегти та примножувати.
Для батьків, які мають можливість самостійно оздоровити своїх дітей, послуги надають туристичні агентства, філії яких діють і в нашому місті. Чимало оголошень міститься в Інтернеті. Нині тут можна знайти путівки як дорого вартісні, так і за соціальними цінами. Таких, як стверджують експерти, у літньому сезоні 2010 року буде достатньо.
 
 
Відділ у справах сім’ї
та молоді міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага, вакансія!
14.11.2019

Увага, вільна вакансія на заміщення посади директора дитячо юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Увага, вакансія!
14.11.2019

Увага, вільна вакансія на заміщення посади директора дитячо юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
ДПСЗН міської ради оголошує про закупівлю на конкурсній основі однокімнатної квартири
14.11.2019

Департамент праці та соціального захисту населення міської ради оголошує про закупівлю на конкурсній основі однокімнатної квартири для забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa