Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Правопорядок в Новоград-Волинському має забезпечуватись спільними зусиллями!
31.05.2010

На розширеному засіданні координаційної ради з питань профілактики злочинності та взаємодії з правоохоронними органами під головуванням міського голови М.П.Боровця мова йшла про те, як спільними зусиллями влади, правоохоронців та громади забезпечити захист життя, здоров’я, гідності особи, її майна від злочинних посягань. У зібранні взяли участь керівники міліції, ДАІ, податкової інспекції та міліції, заступники директорів навчальних закладів, дільничні інспектори, керівники служб міської ради, ОСББ, депутати міської ради. 


Про роботу підконтрольних служб у забезпеченні правопорядку та профілактики злочинності проінформував начальник Новоград-Волинського МВ УМВС В.В.Прилипко. За його словами активізувалась робота відділу щодо притягнення правопорушників до відповідальності. Працівниками міліції складено 1115 адмінпротоколів на осіб за розпивання спиртного у громадських місцях, 52 - за самогоноваріння, 72 – за тютюнопаління. 123 особи притягнуті до відповідальності за хуліганські дії. Віктор Володимирович зазначив про зменшення кількості скоєних тяжких злочинів, та ріст кількості крадіжок майна. Адже за законом відтепер крадіжка майна вартістю від 80 грн. тягне за собою кримінальну відповідальність. Начальник міського відділу міліції підкреслив, що безпека громадського порядку залежить від спільних зусиль правоохоронців, влади, громади міста. Він вважає, що слід вивчити досвід інших щодо створення муніципальної міліції, звернув увагу на відновлення співпраці з військовою службою правопорядку, на необхідність матеріальної допомоги міліції з боку органів самоврядування. 


Секретар міської ради Федорчук В.Г. проаналізував роботу міської влади щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян у місті. Зокрема, за останні 4 роки, за підтримки громадськості, міською радою прийнято: Комплексну програма профілактики злочинності на 2006-2010 роки, Комплексну програму виховної роботи з дітьми та молоддю на 2010-2014 роки, Концепцію протидії вживанню алкоголю, тютюну та наркотиків у м.Новограді-Волинському, рішення виконавчого комітету міської ради „Про продаж алкогольних напоїв у місті“ та доповнення до нього, „Про роботу служби у справах дітей міської ради щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей“. 

Важливу роль у покращенні правопорядку в місті відіграли такі рішення міської ради як „Про порядок реєстрації мопедів об’ємом 50 см3, видачі талона про реєстрацію та картки водія мопеда“, „Про заборону куріння тютюнових виробів у місцях на території м.Новограда-Волинського“, „Про безпеку дорожнього руху в м.Новограді-Волинському“, „Про обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, на вулицях міста“, щорічні розпорядження міського голови щодо обмеження продажу алкоголю на свята останнього дзвоника, Випускника, Молоді, „Лесині джерела“.

Управлінням освіти та науки міської ради, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадськими організаціями міста проводиться велика профілактично-роз’яснювальна робота серед молоді, батьків щодо запобігання шкідливим звичкам, проявам протиправної поведінки. Служба у справах дітей міської ради здійснює контроль за 63 дітьми, які виховуються у 35 сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах. За 5 місяців її працівники здійснили 16 рейдів з метою перевірки житлово-побутових умов проживання та стану утримання дітей, ініціювали притягнення до адмінвідповідальності 14 батьків. Щороку в жовтні ССД проводить місячник правових знань, розробляє тематичні буклети, веде заняття в школі правових знань „Сучасник“, профілактично-роз’яснювальні бесіди з батьками. 

За статистикою у І-му кварталі 2010 року неповнолітніми скоєно 7 злочинів, за участю 9 осіб (стільки ж і за І-й квартал 2009 року), за розпивання алкогольних напоїв на неповнолітніх складено 25 протоколів. Службою спільно з ВКМСД міліції проведено 23 профілактичні рейди у місця масового відпочинку молоді, під час яких виявлено 13 дітей, які перебували у вечірній час у громадських місцях без супроводу дорослих. 

Моніторинг громадської думки показує, що новоград-волинці підтримують політику міської влади у пропаганді і поширенні здорового способу життя. Володимир Григорович продемонстрував на екрані результати опитувань та звернень громадян. Вже традиційним стали загальноміські заходи як „Пробіг заради життя, що переріс у велике родинне свято, День випускника, День молоді, виступи за великої підтримки вболівальників футбольної команди „Звягель-750“, свято літератури та мистецтва “Лесині джерела“. Секретар міської ради познайомив присутніх із останніми змінами до чинного законодавства щодо вживання і продажу алкоголю, пива, тютюнових виробів. 

В обговоренні взяли участь міський голова М.Боровець, керівники ОСББ Анатолій Легенчук, Костянтин Криштановський, начальник служби охорони громадського порядку Володимир Прокошин та інші, які внесли свої пропозиції для покращення правопорядку в місті. 

Зокрема буде відновлено роботу 8 пунктів охорони громадського порядку за місцем проживання, сесія міської ради розгляне питання про виділення коштів на придбання транспорту дільничним інспекторам міліції, зобов’язано підприємців, які торгують пивом на винос, обладнати столики. Вивчатиметься питання створення муніципальної міліції та надання послуг медвитверезника працівниками міськрайТМО, як ліцензованої установи та інше.


Світлана Чачина
Начальник відділу інформації та зв’язків
із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa